Grand Prix of Figure Skating Final 2015/16

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#121

Post autor: yenny »

:szcze: :szcze: :szcze: :szcze: :szcze:

Yuzu, och Yuzu! Pobeczałam się.
Yuzu, Javi, Shoma! :00: :00: :00:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#122

Post autor: LittleLotte »

Dobra. Ja lubię Yuzuru, szanuję go, to fantastyczny zawodnik, ale podejrzewam, że gaz rozweselający to za mało. Znacznie za mało. Może ci sędziowie coś brali? W sumie dobrze zadziałało :P Cóż, lepiej więcej niż mniej :mrgreen: Ale, jestem rozczarowana, tylko 219?
A tak poważnie, to przegięcie w każdą stronę jest złe. Naciąganie rekordów też.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#123

Post autor: yenny »

Lotte, tak, ZAWSZE naciąganie jest złe, niezależnie czy to dotyczy tych których lubimy czy nie.
Mam za dobry humor, by wchodzić w kolejną jałową dyskusję. Ale to się zdarza...

Hortensja, jak ja Ci dziewczyno zazdraszczam, z całego serca i w ogóle :lol:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#124

Post autor: Rob »

Przesada,za taki dosc nudny program ,bez prawie jakkolwiek choreografii ...


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#125

Post autor: handomi »

W końcu potwierdzone. Hanyu to nadczłowiek. 4 czyste programy z rzędu z takim poziomem trudności :shock:


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#126

Post autor: LittleLotte »

Dobra, bo zaraz zostanę źle zrozumiana. Yuzuru absolutnie zasłużył na wygraną, do kolejności nic nie mam, poziom zawodów był niesamowity. Chodzi mi o sam fakt, że praktycznie każdy zawodnik dostał ostro napompowaną ocenę. zupełnie jakby sędziowie w Hiszpanii chcieli udowodnić, że to tu padną rekordy. Sezon temu była walka o 140 pkt wśród pań i par sportowych? Teraz Medvedeva dostaje 147, słownie sto czterdzieści siedem, ot tak, za bardzo dobry przejazd, któremu jednakowoż daleko do absolutnego geniuszu, jaki by sugerowała ocena. Ja się nie czepiam wygranych i w ogóle, ale wielka szkoda, że nie startowali Tania i Max, bo przy czystych przejazdach dostali by pewnie 100 i 170 :P
Bo te punkty relatywnie są zgoła idiotyczne. Wychodzi na to, że Medvedeva pojechała (ja się jej nie czepiam, dziewczynka jest niesamowita) lepiej niż Mao Asada kiedykolwiek w życiu,a chyba się wszyscy zgodzimy, że tak nie jest. Ashley też nie wystąpiła na poziomie Lizy sezon temu. Więc po co tak rzucać punktami?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#127

Post autor: justyna »

Nie wiem czy płakać, czy kłaniać się przed nim razem z Javim. Mamma mia! Co ja właśnie zobaczyłam :00: :00: :00:


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#128

Post autor: Rob »

justyna pisze:Co ja właśnie zobaczyłam
To samo co 2 tygodnie temu,tylko w gorszym wykonaniu a dodatek przyfuksil mu sie rekord swiata


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#129

Post autor: olcia »

Panowie fantastyczni, tylko Murakami zawalił, cudowne zawody. Yuzuru, aż brak słów.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#130

Post autor: olcia »

Rob prawdziwy fan łyżwiarstwa z ciebie. Marudzisz bo świetny program zobaczyłeś.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#131

Post autor: justyna »

Kłóciłabym się o ostatniego Lutza, bo dostał wyższe GOE niż w Nagano a nie powinien


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#132

Post autor: yenny »

:x :x :x Coś sobie obiecałam.

Oglądam powtórkę pań, Ashley nareszcie pokazała na co ją stać. Super. Nawet sukienka nie przeszkadzała (nie pasuje do programu-wg mnie oczywiście).

niemniej po panach panie wypadają bladziutko, oj bladziutko...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Ficelle
Posty: 3
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#133

Post autor: Ficelle »

Ostatnio takie ciary po czyimś występie miałam w czasie olimpiady po dowolnym Mao. Piękny występ, w pełni zasłużył na te punkty.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#134

Post autor: justyna »

A co nie wypada blado po takim przejeździe jak ten Yuzu? ;) Też postanowiłam obejrzeć powtórkę pań, bo jestem ciekawa spostrzeżeń duetu Tasherów. Tak jeszcze co do Gracie najazd do 3-3 przez całą długość lodowiska strasznie razi


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#135

Post autor: yenny »

Razi, razi, do tego niemal zawsze kończy tak blisko bandy, ze jej to nie wychodzi...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”