Programy na sezon 2017/2018

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#121

Post autor: LittleLotte »

Bez przesady.
Po pierwsze, to dorośli ludzie, a jakoś mi się wierzyć nie chce, żeby pani Sylwia była psycholem zmuszającym ich do występów. Myślę, że po prostu chcieli wypróbować programy, pojechać na nieomalże zamkniętej imprezie. Poza tym, na litość borską, nie nam wnikać w powody - uznali, że stan Natalii jest na tyle dobry, żeby mogła wystąpić i pojechali.
Po drugie, równie "tragiczny" program krótki pokazali Hawayek/Baker na nieporównywalnie bardziej prestiżowych zawodach. Natomiast kilka sezonów temu (chyba sezon flamenco) prawie wszystkie pary jak jeden mąż na nebelhorn dostały odjęcie za to, że sekwencję obowiązkową jechały zbyt daleko od bandy (chyba o to chodziło), w kazdym razie o coś, na co ISU wcześniej nie zwracało najmniejszej uwagi. Zmierzam do tego, że wlasnie po to prezentuje się program na takich zawodach, nieważne jak pojechany. K/S mają dwa występy w GP, później na konieczne zmiany choreo może być po prostu za późno.

I jestem ogromną fanką długich kiecek w tańcu na lodzie. Ale strój Maksa faktycznie out. Jeśli chcą postawić na prostotę, to biala koszula a'la amant brazylijskiej telenoweli byłaby o niebo lepszym wyjściem.

[ Dodano: 2017-09-17, 11:01 ]
A wracając do tematu:
Wieść gminna niesie, że zrezygnowała z LaLaLand i wraca do - uwaga, uwaga - Moulin Rouge!
Cieszę się, że zawodnicy wybierają tak niestandardową i oryginalną muzykę :what:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#122

Post autor: justyna »

Ash?
Tak, po Champs Campie podjęła decyzję.
Sukienka Natalii z tego co wiem dostałaby odjęcie za strój niezgodny z zasadami i niebezpieczna, bo jest dłuższa niz ta Francuzów na Lombardia, którzy dostali dokładnie za to samo -1.

Błagam, albo był wstrząs albo go nie było, bo inaczej ryzykować program wykonując elementy rotacyjne (których z tego co wiem miało nie być) dla feedbacku z federacji, to zwykłe igranie ze zdrowiem Natalii. Z tego co wiem skutki wstrząśnienia mózgu Marie France odczuwa do dzisiaj, Gabriella przez miesiąc nie wychodziła z domu siedząc zamknięta w środowisku bez gwałtownych bodźców dla mózgu. Z czymś takim naprawdę nie ma żartów.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#123

Post autor: LittleLotte »

- FD Natalii i Maksyma

[ Dodano: 2017-09-18, 12:40 ]
- oraz SD Justyny i Jeremiego

[ Dodano: 2017-09-18, 12:45 ]
- a także Ryszard, latorośl Doroty i Mariusza


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#124

Post autor: kasik8222 »

Rysio jedzie drugi sezon z rzędu ten sam program, buuuu ;) ;) ;)
Ale postęp widoczny. No i raczej jest podobny do Doroty.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#125

Post autor: blue cat »

Sukienka Natalii z tego co wiem dostałaby odjęcie za strój niezgodny z zasadami i niebezpieczna, bo jest dłuższa niz ta Francuzów na Lombardia, którzy dostali dokładnie za to samo -1.
Tu już nawet nie tyle o punkty chodzi co o bezpieczeństwo- wcale bym się nie zdziwiła, gdyby wypadek Natalii był spowodowany zaplątaniem się w tą nieszczęsną kieckę. Tu jest twardy lód, po którym śmigają ostre łyżwy i nie ma miejsca na sięgające prawie tafli powiewające płachty materiału.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#126

Post autor: justyna »

Ktoś z resztą słusznie zauważył, że stroje do Despacito i Shakiry są po prostu zbyt eleganckie.

A jeśli chodzi o FD Natalii i Maksyma, ma bardzo fajny potencjał, ale widząc ją w podnoszeniach rotacyjnych i obrodach coś mnie w środku ściska ze złości.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#127

Post autor: blue cat »

Ktoś z resztą słusznie zauważył, że stroje do Despacito i Shakiry są po prostu zbyt eleganckie.
A niech już będą eleganckie, bo jak stroje do latino mają wyglądać jak coś takiego: albo takiego: to ja już wolę Natalię i Maksa eleganckich :lol:


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#128

Post autor: justyna »

O widzisz. Ile ludzi, tyle różnych zdań, bo mnie się stroje Ellie i Alexa bardzo podobają. Temat to rumba, a ich kostiumy równie dobrze mogłyby być takimi do założenia na zawody w tańcach latynoamerykańskich.
Nie czaję za to kompletnie o co chodzi, z tą aplikacja ną na nodze Saszy Nikitiny. Kompletnie mi się to nie podoba.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#129

Post autor: blue cat »

Saszy Nazarowej, chyba że ja o czymś nie wiem ;)
Frędzle, jaskrawe róże i cekiny to kompletnie nie moje klimaty- natomiast uwielbiam latino w wersji eleganckiej, typu Carmen (czarne i czerwone koronki, róża we włosach).


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#130

Post autor: justyna »

Nie no oczywiście, że Nazarowej (mózgu co ty masz z tym nazwiskiem)
Ja dzisiaj trochę nieprzytomna jestem. No tangowe Carmenowe klimaty też są naprawdę fajne.
Ale tak przestając offtopować, to polecam programy H/D
Są naprawdę dobre.
SD:
FD:


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#131

Post autor: LittleLotte »

Aljona Savchenko i Bruno Massot:
SP: Flamenco "Spanish Flame" by Maxim Rodriguez
FP: "La terre vue du ciel" by Armand Amar

[ Dodano: 2017-09-19, 15:41 ]
Plus, czy ktoś już wrzucał Lubov i Dylana?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#132

Post autor: kasik8222 »

Jak to ktoś kiedyś napisał: "Cyrk odjechał, Leonova została"


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#133

Post autor: Hortensja »

Ale sukienke ma ladna. A mam jeszcze w pamieci to co nam zaserwowala w SP w zeszlym roku...


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#134

Post autor: LittleLotte »

Taaaak, Kasiu - miałam dokladnie to samo wrażenie po występie Aleny


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#135

Post autor: mavie »

pierwsze treningi par tanecznych
Piper GILLES / Paul POIRIER FD :


Tessa VIRTUE / Scott MOIR FD
:10:

Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE SD


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”