Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#121

Post autor: yenny »

Gratulacje dla Rodziców 😘


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#122

Post autor: Mbh »

W niemieckich mediach można przeczytać że Alona Sawczenko myśli o powrocie, jedynym problemem jest przekonanie do tego pomysłu Bruno Massota.
Kilka cytatów z Sawczenko
Myślę, że gdybyśmy wrócili na lód, moglibyśmy nawet przewyższyć nasz olimpijski program dowolny.
Nie boję się, że ten magiczny moment mógł minąć. Nikt nie może mi niczego odebrać. Jestem mistrzem olimpijskim i tak pozostanie.
Ciężko pracuję, aby Bruno, który zyskał sławę trenera, był przekonany o powrocie, ale do tego potrzebowalibyśmy dobrego sponsora.
Mam 35 lat, ale czasami mam wrażenie, że mam 18 lat.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#123

Post autor: Haley452 »

Serio? Patrząc na jej insta to cała jej głowa jest zajęta córeczką, w życiu bym nie powiedziała, że myśli o powrocie. Osobiście nie podoba mi się ten pomysł. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. A poza tym jej historia jest taka mega epicka, że szkoda byłoby ją psuć innym zakończeniem.

Swoją drogą do zrobienia dobrego serialu o łyżwiarstwie wystarczyło wziąć historię Aliony...

Przyznam się, że ostatnio wpadło mi do głowy, że może Bruno powinien wrócić i jeździć z Vanessą. W sensie gdyby ona chciała się odciąć od całej sprawy z Cipresem. Ale że Aliona... w życiu by mi to do głowy nie przyszło.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#124

Post autor: kasik8222 »

A ja mam poczucie, że to takie gadanie dla samego gadania. Parę lat temu z podobnym tekstem wyskoczyła Marina Annissina, ale ona lubiła szum wokół siebie, parę artykułów, by fani mieli o czym pogadać i tyle.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#125

Post autor: yenny »

Patrząc wstecz na to co robiła Aliona wierzę, że jest glodna lodu i splendoru. To typ wiecznej wojowniczki. Jest legendą, a chce być legendą legend.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#126

Post autor: kasik8222 »

Ile jest matek, które wróciły po przerwie na lód i coś osiągnęły? Kojarzę Gordeyevą i Peggy Schwartz z niemieckiej pary sportowej. Delobel się zbytnio nie udało, Miki Ando też nie. Nie jest łatwo pogodzić macierzyństwo z pracą za biurkiem, a co dopiero z wyczynowym sportem wiążącym się z masą zagranicznych wyjazdów.


bege

Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#127

Post autor: bege »

Mnie przychodzi do głowy jeszcze Navka, ale ok, to dawne czasy i wyjątki potwierdzające....


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#128

Post autor: tatianalarina »

Euro się dzisiaj zaczyna, chyba pora założyć nowy temat na forum.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#129

Post autor: tatianalarina »

Daniel Grassl ponoć na treningach próboje skoków popiątnych (?) i przebąkuje o stażu u Tutberidze
https://www.gazeta.ru/sport/2020/02/07/a_12949201.shtml
Długi wywiad z Katią Kurakową
https://www.gazeta.ru/sport/2020/02/04/a_12943117.shtml
Tutaj cokolwiek niepewne tłumaczenie na ang.
https://fs-gossips.com/ekaterina-kurako ... his-sport/


Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#130

Post autor: Mbh »

https://olympics.nbcsports.com/2020/02/ ... -proposal/
Trochę o zmianach jakie ma zaproponować ISU od sezonu 22/23. W skrócie: program krótki zostaje przemianowany na "techniczny" i ma trwać tyle samo co dowolny, czyli 3 minuty i 30 sekund. W technicznym PCSy mają stanowić 40% oceny, a w dowolnym 60%. Na początku wyniki będą się normalnie sumować, ale w przyszłości chcą zaproponować oddzielne medale w obu programach. Na razie więcej szczegółów jak to ile skoków będzie dozwolonych w obu programach nie ma. Dalej jest trochę frazesów przewodniczącego komitetu o tym że ma to zmusić zawodników do skupiania się nie tylko na najtrudniejszych skokach.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#131

Post autor: kasik8222 »

JUż kiedyś było coś takiego jak "małe medale" za program skrócony. Ostatnio się nawet zastanawiałam co się z tym zwyczajem stało.


Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#132

Post autor: Mbh »

Wydaje mi się że coś takiego dalej jest i przynajmniej na mistrzostwach świata przyznają małe medale. Tylko że to raczej taka ciekawostka, przynajmniej ja nie słyszałam żeby ktoś pisał o jakimś zawodniku jako "mistrz świata w programie krótkim". No i dalej krótki wpływa na dowolny, a tutaj docelowo chcą to rozbić na praktycznie dwie dyscypliny i będziemy mieli mistrza świata w łyżwiarstwie technicznym i mistrza w artystycznym.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#133

Post autor: holloko »

Chyba nigdzie nie wspomniano - fala emerytur w Rosji. Karierę zakończyli Popova/Mozgov, Stolbova/Novoselov, Alena Kanysheva, a Efimova/Korovin się rozstali.


Efforts will lie, but will never be in vain.
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#134

Post autor: kasik8222 »

Szkoda trochę Kseni. Pewnie miała nadzieję powtórzyć drogę Savchenko, a tu klops.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Nowinki przedsezonowe, sezonowe i posezonowe

#135

Post autor: blue cat »

Szkoda też Aleny, wyróżniała się wśród rosyjskich dziewcząt ciekawymi programami, elegancją jazdy i dużą wrażliwością interpretacyjną. Ale podobno chce iść w tańce, więc jej kibicuję.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”