O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#1471

Post autor: Kathiea »

Michał Brzezina i Danielle Montalbano wzięli w ten weekend ślub, Isabella Tobias również :) A Eric Radford oswiadczył się Luisowi Fenreo. Gratulacja dla wszystkich par :szampan:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#1472

Post autor: yenny »

Gratulacje! :gratki:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#1473

Post autor: blue cat »

Spore zaskoczenie u rosyjskich juniorów- Alisa Lozko i Adian Pitkeev stworzą parę taneczną. Trochę szkoda, bo oboje bardzo dobrze się zapowiadali jako soliści, ale niestety kontuzje zrobiły swoje i mają problemy ze skokami. Z drugiej strony jestem bardzo ciekawa jak się odnajdą w tańcach.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#1474

Post autor: Kathiea »

Fakt, szok. Zwłaszcza, że oboje a na tyle młodzi, że mogliby jeszcze poczekać z decyzją, ale chyba konkrecja w Rosji, zwłaszcza wśród solistek, nie daje Alisie zbyt dużych nadziei. Więc lepiej zmienić dyscyplinę, kiedy ma się sansę na osiągnięcie sukcesu jeszcze.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#1475

Post autor: blue cat »

Tara Lipinski wyszła za mąż- gratulacje :00:
Swoją drogą, jak ten czas leci, wydaje mi się jakby to było wczoraj, kiedy jako mały dzieciak podziwiałam ją na lodowisku i chciałam być taka jak ona :lol:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#1476

Post autor: kasik8222 »

Tara jest moją rówieśniczką, 30 skończyła już dawno :P . O przygotowaniach do ślubu słyszałam od dawna i nawet pomyślałam, że strasznie to przeciąga ;)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#1477

Post autor: yenny »

Gratulacje dla Tary. Oglądalam zdjęcia na Instagramie, niewiele się zmieniła. Oby zyli długo i szczęśliwie :05: :gratki:

ale faktycznie, jak to zleciało. Wydaje się, ze Nagano było wczoraj :shock:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Meryl Davis zaręczona

#1478

Post autor: tatianalarina »

Meryl Davis zaręczyła się z Fiodorem Andriejewej, synem Mariny Zujewej.

http://www.teamusa.org/News/2017/July/1 ... or-Andreev


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#1479

Post autor: yenny »

Gratulacje :szampan:
Nie wiedziałam, że oni ze sobą są, długo to juz trwa?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#1480

Post autor: LittleLotte »

Wedlug artykułu ponad 6 lat :)

[ Dodano: 2017-08-02, 12:27 ]
Elena sparowała się z Antonem Shibnevem, trenują z Kustarovą.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#1481

Post autor: yenny »

Dzięki Lotte, nie przeczytałam artykułu ;) :oops:

Cieszę się, ze Elena nie zostaje na nomen - omen lodzie ;) Zyczę jej wszystkiego naj naj


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#1482

Post autor: LittleLotte »

Obawiam się, że ostatnio trochę zamęczam to forum, ale - uwierzcie mi - Wy też nie chcielibyście uczyć się na egzamin z gospodarki ChRL.

Tak że, ten tego ten. Lena Radionova wzięła ostatnio udzial w jakiejś sesji zdjęciowej, a oierwsze zdjęcie, które opublikowała jest tak absurdalnie złe, że aż boli.


Makijaż a'la ciocia Jadza na potańcówce, opalenizna w stylu Joli Rutowicz, rozjaśnianie to mastierstwo fotoszopa level hard, tło w kolorze kamizelki odblaskowej, poza "zakrywam nagi biust i boli mnie ząb", ale wszystko biją te wlosy muśnięte wiatrakiem, ale tylko w górnej połowie i ten jeden kosmyk, który sterczy poziomo...

Lena, jesteś taka sliczna, DLACZEGO????


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#1483

Post autor: yenny »

Zupełnie do siebie niepodobna, przerysowana strasznie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#1484

Post autor: joasia »

Lenka przesądziła z opalenizną i bardzo nieładnie zrobione brwi,kompletna amatorszczyzna by nie powiedzieć fuszera.Dobrze ze już we wrześniu i w październiku będzie miała mało czasu na umawiane fotosesje, na żywo i na sportowo wygląda super.Britney Spears miała kiedyś taką piosenkę not a girl not yet a woman, ale Lenka w swoim dowolnym programie to już jest Young woman z dziewczęcym urokiem.


joasia
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#1485

Post autor: Poice »

Lena jest piękną młodą kobietą, ale zdjęcie faktycznie niekorzystne. Jak na moje oko to za dużo retuszu poszło w ruch, bo ta opalenizna to raczej nie jest naturalna. Prawdopodobnie efekt miał być jak "muśnięcie słońcem" a wyszło jak wyszło...


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”