O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#1486

Post autor: LittleLotte »

http://www.przegladsportowy.pl/sporty-z ... 1,387.html

Czytali? Nie czytali? Nie wiem, jeśli już było to korzę się.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#1487

Post autor: justyna »

Panie Marku pan tak serio?
Czy ja mam zapytać skąd finansują się Justyna i Jeremie?
Bo jestem prawie pewna, że nie siedzą w Mediolanie za związkową kasę.
Nie chce mi sie wierzyć, że nowy szef związku takie za przeproszeniem pierdoły w mediach opowiada. A jednak. Bo oburzające w tym artykule jest znacznie więcej rzeczy.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#1488

Post autor: LittleLotte »

To ja się dopytam co. :)

[ Dodano: 2017-09-17, 12:10 ]
Plus, Karen Chen napisala książkę :)
http://web.icenetwork.com/news/2017/08/ ... first-book


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#1489

Post autor: yenny »

Mnie zaskocyło to, że piszą o Natalii i Maksie jako o parze sportowej ;)

Justyna, ja nie jestem blisko tzw. środowiska, więc nie znam szczegółów - jak możesz to napisz o co chodzi.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#1490

Post autor: kasik8222 »

Mylenie par sportowych z tanecznymi to w Polsce norma, nawet wśród dziennikarzy. Pamiętam jak Dorota z Mariuszem na to narzekali. Też nie siedzę w temacie to nie wiem co i jak.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#1491

Post autor: joasia »

https://rsport.ria.ru/ss_person/2017091 ... tml#page=1

Jewgienij Pluszenko postanowili wziąć ślub w cerkwi (tzw. ceremionia wienczanija). Panna młoda wystąpiła w sukni pudrowego różu i trzeba przyznać, prezentowała się bardzo dobrze.
Na przyjęciu weselnym (drugim po ślub mieli w 2009r.) nie brakowała gości z pierwszych stron gazet. a wśród nich Dimy Bilana i Sergieja Łazariewa (Jana jest producentem muzycznym). Była też Tatiana Nawka.
Cóż ięcej dodać, sciastia i udaci w żizni (cyrylica na klawiaturę by się przydała).


joasia
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#1492

Post autor: kasik8222 »

Jak mu się nudzi to każda okazja dobra na imprezę, nie? Ja nie kumam tych powtórnych ślubów, odnawiania przysięgi. Co to w ogóle jest? Po co? Ale co kto lubi.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#1493

Post autor: LittleLotte »

https://www.fsuniverse.net/forum/thread ... ge.101828/

Wywiad z Lizą. Kilka słów o tym, jak dogaduje się z Caroliną, jak się układa współpraca z Mishinem i jak na nią wpłynął związek z Andreiem Lazukinem.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#1494

Post autor: blue cat »

Wywiad z Pluszczenką na temat Simy:
http://fs-gossips.com/evgeni-plushenko- ... khanovich/
Okazuje się, że ona też, podobnie jak Julia, rozważała poważnie zakończenie kariery, ale podobno jest nadzieja więc trzymam za nią kciuki. Łyżwiarki zaczynają dziś zdecydowanie za wcześnie przechodzić na emeryturę :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#1495

Post autor: kasik8222 »

A ostatnio Scott Hamilton powiedział coś wręcz odwrotnego. Łyżwiarstwo profesjonalne umiera, bo łyżwiarze przeciągają karierę w nieskończoność.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#1496

Post autor: LittleLotte »

Myślę, że Kasia i Scott Hamilton generalnie maja rację (jeśli chodzi o światowy trend), ale rosyjskich solista to nie dotyczy :) bo jeżeli dziewczyna nie widzi możliwości zajmowania przynajmniej 4-5 miejsca w reprezentacji, to faktycznie - po co ma wydawać grube pieniądze na treningi, skoro nie przyniesie to żadnych korzyści? Żadnych zysków, żadnego prestiżu, żadnego postępu - tylko stanie w miejscu, kiedy można było iść na studia i chociaż spróbować odnaleźć swoje miejsce w życiu.

[ Dodano: 2017-09-27, 19:29 ]

Kilka słów od Mishina. Może to głupie, ale zaskoczyło mnie jak sobie radzi po angielsku :->


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#1497

Post autor: kasik8222 »

Dla fanów pary z Korei Północnej cosik takiego, z telewizji słońca narodu


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#1498

Post autor: joasia »

Legendarna Ludmiła Biełołusowa umarła w zeszłym tygodniu w Szwajcarii. Miała 82 lata, ze swoim mężem Olegiem Protopopowem wszystko podporządkowali łyżwom, teraz jest wiele o nich w mediach artykułów. Skończyła się pewna karta e historii jazdy figurowej, niech spoczywa w pokoju.Nieodżałowana strata męża


joasia
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#1499

Post autor: kasik8222 »

Zawsze podziwiałam ich oboje, że jeździli czynnie w pokazach mając po 70 lat.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#1500

Post autor: yenny »

[`]
Zawsze szkoda, jak odchodzi ktoś wielki. A Ludmiła Biełusowa to legenda łyżew.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”