Off-season

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#16

Post autor: Poice »



Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#19

Post autor: Poice »



Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#20

Post autor: yenny »

Oj,jak ja bym chciała zobaczyć taką rewię!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#21

Post autor: Poice »

yenny pisze:Oj,jak ja bym chciała zobaczyć taką rewię!
Japończycy mają sporo szczęścia - tylu wspaniałych łyżwiarzy i tyle okazji, aby ich zobaczyć.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#22

Post autor: kasik8222 »

Japonia to w tej chwili najważniejszy łyżwiarski rynek. Areny w Europie świecą pustkami. Rynek Amerykański to nie ta sama żyła złota dla pokazów jak w latach 90-tych. Nie zapraszają cię do Japonii to znaczy, że brak ci osiągnięć bądź też nie masz zadatków na showmena. Myślę, że to się jeszcze długo nie zmieni niezależnie od zakończenia kariery niektórych japońskich solistów/solistek. Pamiętam łzy Doroty gdy musieli się wycofać po rozgrzewce MŚ 2007 w Tokyo z powodu kontuzji pleców Mariusza. Dorota strasznie płakała i powtarzała jak bardzo chciała na zakończenie kariery wystąpić właśnie tu. Mieli specjalnie przygotowany LP do kochanej przez Japończyków muzyki Chopina.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23

Post autor: yenny »

Może kiedyś ten środek ciężkości ;) przeniesie się do Europy, choć śmiem w to wątpić.
Sporo mogłaby zdziałać Rosja, no, ale Rosja to jest Rosja i ostatnie wydarzenia (i starsze też) sprawiają, że jak coś jest "ruskie" to jest be.
Jak czytam niektóre komentarze dot. Adeliny na YT to mi się włos na głowie jeży i cieszę się, że angielski mam mocno szkolny i nie wszystko rozumiem. Nie przypominam sobie takiego poziomu agresji, choć w historii niesprawiedliwych lub za takich uważane wyników było sporo więcej.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#24

Post autor: ivi »

Ja to nawet nie zaczynam czytać komentarzy na temat Adeliny. Chyba nie ma to sensu. Szkoda mi dziewczyny. Osiągnęła życiowy sukces, pokazując piękną jazdę, a na około głosy, jaka to beznadziejna.

Jeśli chodzi o Rosję, to wydaje mi się, że w Europie Zachodniej ludzie nie są tacy antyrosyjscy, jak Polacy.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#25

Post autor: yenny »

Ivi, no może jest w tym trochę prawdy, ale na yt większość komentujących to jednak nie Polacy - choć 100% pewności nie mam.
Teraz też już nie czytam, bo straciłabym zęby - tak mocno zgrzytałabym nimi ;)
A na serio - nie czytam, bo też mi jej szkoda. Pistoletu do głowy sędziom nie przystawiła i nie nakazała im wystawić sobie takich not.
Ja rozumiem zlość kibiców, gdy zawodnik nie pokaże się z dobrej strony, ma masę błędów a wygrywa. Ale w sytuacji, gdy pojechał rewelacyjnie - cóż, z tym się nie potrafię pogodzić.
To tak jakbym weszła na yt i komentowała w ten sposób występ Meryl i Charliego, bo śmiali wygrać z moimi ukochanymi Tessą i Scottem. Wiadomo, że na takim poziomie to o tym kto się bardziej podoba decydują bardzo subiektywne odczucia i preferencje.
Nie twierdzę też, że sędziowie nie podsypali jej trochę w PCS. Podsypali. Ale znów - to nie jej wina. Gdyby nie była Rosjanką nie byłoby tego poziomu agresji jaki jest.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#26

Post autor: Poice »

Niestety w nagonce na Adelinę uczestniczą przede wszystkim tzw. Yuna-boty. Ja mam jedynie nadzieję, że Adelina nie bierze tego do siebie i pokaże klasę w przyszłym sezonie.


Wracając do gali w Tokio:
Yuzuru i Mao odebrali swoje certyfikaty stwierdzające rekordy Guinessa
Nobu i Javier
Team Japan
Team Japan cz. 2
Team Japan cz. 3


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#27

Post autor: ivi »

Ja rozumiem zlość kibiców, gdy zawodnik nie pokaże się z dobrej strony, ma masę błędów a wygrywa. Ale w sytuacji, gdy pojechał rewelacyjnie - cóż, z tym się nie potrafię pogodzić.
To tak jakbym weszła na yt i komentowała w ten sposób występ Meryl i Charliego, bo śmiali wygrać z moimi ukochanymi Tessą i Scottem. Wiadomo, że na takim poziomie to o tym kto się bardziej podoba decydują bardzo subiektywne odczucia i preferencje.

Podpisuję się pod tym, co napisałaś.
Nie twierdzę też, że sędziowie nie podsypali jej trochę w PCS. Podsypali. Ale znów - to nie jej wina. Gdyby nie była Rosjanką nie byłoby tego poziomu agresji jaki jest.
Ale może ta agresja nie wynika jedynie z faktu, że jest Rosjanką, ale że jest Rosjanką, a igrzyska odbywały się w Rosji? Przecież wielu rosyjskich łyżwiarzy było i jest uwielbianych na całym świecie i im się nie wypomina rosyjskości.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#28

Post autor: yenny »

Tak, to, że ZIO były w Rosji ma tu duże znaczenie. Niewątpliwie. Ale tak jest, że jakby była Amerykanką albo Francuzką to nie byłoby takiej zadymy.
Poza tym dużo do niej jest zarzutów tego typu, że jest "szerzej nieznana" :->
Normalnie padłam jak to czytałam na onecie czy sport.cośtam czy na YT właśnie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#29

Post autor: yenny »

Poice, padłam z tych Yuna-botów. :mrgreen:
W ogóle to mam pewne przemyślenia, ale napiszę to w dyskusji dot. CoP


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#30

Post autor: ivi »

Poza tym dużo do niej jest zarzutów tego typu, że jest "szerzej nieznana" :->
He, he. Niezłe. Tego jeszcze nie słyszałam. Ale w sumie w systemie 6.0 "szerzej nieznana" rzeczywiście nie zdobyłaby złota.


Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”