Skate Canada 31.10.- 02.11. 2014 r.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Post autor: yenny »

Lotte, zgadzam się absolutnie ws. Maddie i Maksa. Identycznie na nich zareagowałam i to co pisałam o choreografii to o FP, w Sp jest o niebo lepsza i właśnie tym programem zwrócili moją uwagę. Dawno nie miałam takiego "błysku" na widok pary sportowej :-)

No i panie, udało mi się w końcu obejrzeć. jestem absolutnie zachwycona Anną. co prawda nie jest to program wybitnie porywający, ale ciekawy i pojechany tak jak pojechała go Ania - cieszy oko. Faktycznie, Anna wygląda lepiej niż rok temu. Do tego jak wyżej napisałam - ciekawy program i dobre skoki. Oby tak dalej. Bardzo jej kibicuję i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, ze dla mnie jest nr 1 :00:

Ashley - cóż, program ładny, Ashley elegancka, ale to było asekuranctwo. chciałabym by skoczyla coś ambitniejszego, bo inaczej nie widzę dla niej miejsca w czołówce.

No i Satoko Miyahira - mnie ta dziewuszka nie porywa. Nie wiem dlaczego, ale jakoś tak strasznie mnie denerwuje. Nie mogę się skupic na programie, bo myślę o tym, ze mam na nią nerwa. Może dlatego, że skacze tak niziutko, ze mam wrazenie, jakby miała zaraz zaryć w lód??? ja lubię jak skoki są wysokie i takie 'z dynamitem". A u niej tego nie ma, taki szybki 'wirek" i już. Ale może się czepiam.

Tańce jeszcze nie ogarnięte, staram się, ale czasu brak...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”