Powroty oraz przejścia z juniorów do seniorów

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#16

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:Ktoś tu kojarzy Liubov Efimenko? Za dwa tygodnie skończy 15 lat, ma całkiem przyjemne PB, reprezentuje Finlandię. A właściwie reprezentowała, zdecydowała się bowiem dołączyć do naszej reprezentacji. Nie wiem jak Was, ale mnie osobiście cieszy to bardzo - Liubov ma zdecydowanie większe umiejętności niż nasze zawodniczki. Powodzenia!
Kojarzę ją i już jakiś czas temu czytałam na GS (chyba) o jej przejściu do naszej reprezentacji. Mam nadzieję, że przyniesie nam sporo radości :) U nas łyżwiarstwo figurowe leży i kwiczy...więc może "import" zawodników będzie impulsem do stopniowego podnoszenia poziomu.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#17

Post autor: LittleLotte »

Przecież u nas połowa reprezentacji jest importowana, poziomu to jakoś specjalnie nie podnosi :-/

Yuna Aoki (nowy SP) i Marin Honda (nowy SP) przechodzą w tym sezonie do juniorów.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: justyna »

Carolina Moscheni i Adam Lukascs po pięciu miesiącach separacji stwierdzili, że jest jeszcze o co walczyć i wracają. Rozstają się za to Misato Kombatsura i Andrea Fabbri


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”