Grand Prix of Figure Skating Final 2015/16

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: justyna »

Wybaczcie błąd. Widziałam listę, gdzie Vanessa i Morgan byli pierwszymi rezerwowymi, więc założyłam, że oni jadą. Szkoda bo nic nie zagrozi wygranej D/R


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#17

Post autor: Kathiea »

Pewnie na liście był błąd. Skoro mogli napisać, że rezerwowi do JGPF, to nazwiska też mogły im się pozamieniać :P Teoretycznie Kavaguti/Smirnov jakby pojechali bezbłędnie, mają szansę z dwoma poczwórnymi wyrzucanymi. Ja liczę też, że Ksenia i Fedor wrócą do swojej najlepszej formy i chociaż postraszą Duhamel/Radford. Ale szkoda bardzo tej kontuzji Sui, mieli naprawdę duże szanse na wygranie pierwszy raz GPF...


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#18

Post autor: Kathiea »

To już tylko jeden dzień :viva:


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: justyna »

I akurat zdążę wrócić z uczelni przed początkiem :D Jakieś przewidywania i przeczucia?


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: handomi »

Z raportów z sesji treningowych wynika, że Hanyu nadal w świetnej fromie. Czysty przejazd krótkiego, jedynie lądowanie po 4S nienajlepsze, a tak to kilkanaście czystych quadów wyskakał bez żadnych błędów

Pozostali różnie. Chan troche problemów z 3A


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#21

Post autor: Poice »

Ja mam pełną wiarę w Yuzuru i jego determinację. Sądzę, że Javier poradzi sobie lepiej z presją niż w zeszłym roku. Chan raczej zbombuje....jakoś nie widzę go na podium. Sądzę, że Boyang może sprawić niespodziankę i uplasować się wyżej niż większość obstawia :) Murakami niestety, ale chyba skończy na 6 miejscu. Co do Shomy to nie wiem....ale nie widzę go na podium.

Mam złe przeczucia co do Mao ;( Natomiast obstawiam wygraną jednej z Rosjanek. Miyahara ma szanse na medal, ale zobaczymy jak restrykcyjny będzie panel. Natomiast Amerykanki mogą zarówno wygrać, jak i skończyć na ostatnim miejscu. Bardzo nieprzewidywalna konkurencja w tym roku.

W parach tanecznych na pewno wyniki będą na styku. Trudno przewidzieć jaka będzie kolejność, bo każdy ma szanse na medal.

W parach sportowych marzy mi się zwycięstwo którejś z par Rosyjskich! A na trzecim miejscu cudna Xiaoyu z partnerem :00:

Tak czy inaczej - zawody będą na pewno stać na bardzo wysokim poziomie i dostarczą nam wielu emocji!


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: handomi »

Jeżeli ktoś sądził ,że wynik Hanyu z NHK jest nie do pobicia, właśnie został pobity ... przez Hanyu

111 za SP

:17:


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: Rob »

Masakra ,chyba same 10 za PE


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: justyna »

Ile? Ile? Wciąż to do mnie nie dociera. To było FANTASTYCZNE


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#25

Post autor: olcia »

Niesamowite, nie wiem co można więcej napisać.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: justyna »

Jak lubię komentarz pani Magdy tak żałuję, że pan Marek tego nie komentował na żywo xD


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#27

Post autor: Kathiea »

Jeśli sie nie pomyliłam wliczeniu, to Yuzuru otrzymał 21 dziesiątek :mrgreen: Miło z jego strony, że spełnił pokładane w nim nadzieje :09: Co do reszty, to jak uwielbiam Javiego, to ani nie był to jego dzień, ani nic, a ma wyższe PCS od Patricka. I to nawet w SSach! Trochę ot nie fair... Nie bardzo rozumiem jak Patrick widząc, co się stało Yuzuru w SP na Skate Canada mógł popełnić dokładnie ten sam błąd.... A wystarczyłoby zrobić jeden mniej obrót i kombinacja byłaby zaliczona. Niemniej wciąż płynie po lodzie :)

Co do par sportowych, to ja przewidywałam po wcześniejszych występach, że D/R nie jest w optymalnej formie, i któraś z par rosyjskich może ich wyprzedzić... okazało się, że obie :P W ogóle, to uważam, że Seguin/Bilodeau miał dziś lepszy program od nich, a co za tym idzie, zamieniłabym ich miejscami. Trochę się zawiodłam na Chińczykach, obie pary bez polotu. Wiem, że to na razie tylko krótki, ale niemniej jest interesująco :)
Last edited by Kathiea 8 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#28

Post autor: Poice »

Yuzuru był cudowny... :00: :00:

Pan Marek pewnie znów nie dałby innym dojść do głosu, więc może i lepiej, że dzisiaj nie komentował 8-) Yuzuru dostał tylko poziom 3 za sekwencję kroków, więc rekord wciąż może być jeszcze lepszy nawet przy obecnym zestawie skoków...Skala w PCS się powoli wyczerpuje. Tak na gorąco powiem tylko, że 47 PCS Javiera to jednak przesada.... Muszę ochłonąć i skomentuję pozostałych :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#29

Post autor: yenny »

Hej. Znów pokonało mnie przeziębienie, nie mogę się doleczyć, a po lekach padam i zasypiam. Zaraz pooglądam co się da, mam urlop - jak się cieszę :-)
I cieszę się z "Józia", że znów pokazał co można zrobić - jak się tylko odrobinę chce :-)

I tak, panowie - podobał mi się tylko Yuzuru, reszta taka sobie. Nie był to ani dzień Patricka, ani Javiera, reszcie nie kibicuję, no może Shomę lubię, ale bez szału było.
Jazda Patricka jest super, ma się wrażenie tego płynięcia po lodzie, jednak błędy sprawiają, że całość nie dość, ze niezapamiętywalna to jeszcze psuje wrażenie.


Podobnie się ma rzecz z Megan i Erickiem. Program pojechany czysto robi wrażenie elementami, ale program z błędami jest po prostu przezroczysty. Nie ma w nim niczego, co byłoby warte zapamiętania. No, przesadzam, Megan pięknieje, jest coraz bardziej kobieca, promienieje, ma lepsze sukienki, śliczny makijaż. Ale same programy :zzz: usypiają.

Za to wrażenie wielkie wywarł na mnie program Kseni i Fedora. Po prostu WOW. Obejrzałam ich zaraz po Megan i Ericku i zupełnie inny odbiór. Życzę im wygranej z całego serca. Yuko i Aleks mniej podobają mi się w SP, ale było bardzo fajnie. Dobrze im w tym repertuarze, lepiej niż w tych starych walczykach.
Chińczykami startującymi w GP w tym roku się nie zachwycam.
W sumie to szkoda, ze dwie pary na które czekałam zrezygnowały ze startu ;(

Wrócę jeszcze do Yuzuru, jego program bardzo, bardzo mi się podoba, on sam coraz bardziej mi się podoba, a skoki i interpretacja - jedno wielkie ok2


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: Svietka »

Takich programów jak ten wczorajszy Yuzuru oczekujemy, trudnych, czystych i na najwyższym poziomie bardzo mi się podobał.4s -piękny:-)
Szkoda mi Chana że tak się posypał, liczyłam, że nawiąże równą walkę z Hanyu.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”