Skate Canada 30.10.-01.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: justyna »

Joshi miała bardzo fajny przejazd, wszystko zagrało i fajnie się to oglądało pomimo skoków. Gabrielle moim zdaniem interpretacyjnie leży. To mogłaby być zupełnie inna muzyka i nic by to nie zmieniło.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#17

Post autor: Hortensja »

Tak, wykonanie bylo srednie, ale muzyka i sama choreografia bardzo fajna.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#18

Post autor: yenny »

Piszcie, piszcie, piszcie, dawajcie linki itd. Mam gości pełną chatę i czasu na oglądanie zero.
Teraz coś popatrzę, ale pewnie zawra się pozrywa towarzystwo i będzie po oglądaniu.

Haley, szczęście Ty moje, wróciłaś wreszcie!
Nie mam się z kim kłócić na poziomie :) do jakiego przywykłam po dyskusjach z Tobą!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#19

Post autor: Kathiea »

Dobrze, że nie oglądałam panów na żywo :shock: Chyba bym na zawał zeszła xD Żeby Michał był wyżej niż Yuzuru? Co to za czasy nastały.... Valentina i Ondrej też widzę, że nie bardzo. Coś Ci moi ulubieńcy nawalają :(


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: justyna »

Ja oglądałam i prąd mi wyłączyło zaraz przed Yuzu...:/ Wybrałam fantasy team dla Skate Canada i wszyscy zawodą. Liza, Polina, Nam, Vale i Ondrej :/Do par nie dotrwałam ale tam tez widze ze sie działo


Edyta
Posty: 17
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: Edyta »

Aktualnie na Eurosport 2 lecą pary taneczne, a o 10 zaczynają się soliści.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#22

Post autor: kasik8222 »

Muszę napisać o Kristin i Michaelu. Normalnie jestem wobec nich bardzo krytyczna, ale wreszcie pojechali (SP) program jako-tako płynnie, na luzie i dało się to oglądać bez poczucia, że oni sami się ze sobą męczą. Widzę postęp chociaż i tak wolę Lubov i Dylana :P .


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: Svietka »

Wagner bardzo dobrze, świetna interpretacja programu. Jak tak dobrze jedzie to z przyjemnością się na nią patrzy. Też mam wrażenie, że zeszczuplała i fajnie jej w tych włosach. Program naprawdę jej leży. Lubię jak jedzie całą sobą i tak też tu było.

Polina też mi się podobała ale cały program przejechała mam wrażenie z takim samym wyrazem twarzy, mocno skupiona, z maską na twarzy. Wiadomo, utwór poważny no ale coś więcej mogła z siebie dać.

Tez mnie zszokowała Elizavieta :shock: . No słabo narazie, może w dowolnym się pozbiera. Jejku, niech ktoś mi powie czemu ona ciągle ma takie same sukienki???

Weaver/Poje - powiem szczerze, że chyba poprzedni short bardziej mi się podobał, do tego muszę się jeszcze przekonać. Ale brawa za tak szybką zmianę programu.
Paul/Islam - fajny short tylko trochę więcej tempa.
Duńczycy - bardzo ich lubię, szkoda tego błędu, mają ładny dowolny. Już to pisałam kiedyś ale powtórzę, że jak dla mnie Laurence ma dużo gracji i pięknie się porusza i prowadzi ręce.
Shibsy - pasuje im ten taniec, to widać. Czekam co pokażą w dowolnym.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: justyna »

Pytanie czysto techniczne. Skok podparty na dwie ręce liczy się jako upadek? Bo tak sobie przeglądam protokoły z par Hotarek podparł na dwie ręce -2 -3 w jakości wykonaniu. Ratford swój też podparł tylko jedną ręką a jest -2 1 1 0.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#25

Post autor: Hortensja »

Wiem, ze nie powinnam sie smiac, ale fakt, ze Liza i Yuzu zawalili short w taki sam sposob jest po prostu... :shock: Jedyny zaiczony element skokowy axel i 0 pkt za reszte mimo braku upadkow. Klatwa mistrzow czy co :mrgreen: Jednak Liza ma troche wiecej do nadrobienia dzis wieczorem.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: Rob »

Dlaczego Yuzuru nie zaliczono kombinacji 3L2?


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#27

Post autor: Hortensja »

Bo powtorzyl 2 toelopa (po zdublowanym 4T).


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#28

Post autor: Rob »

Hortensja pisze:Bo powtorzyl 2 toelopa (po zdublowanym 4T).
Ale lutz powinien byc zaliczany w takim razie
Hortensja pisze:Jedyny zaiczony element skokowy axel i 0 pkt za reszte mimo braku upadkow

Lizce zaliczono 3T3T ;)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#29

Post autor: Hortensja »

O, a bylam przekonana ze nie zaliczyli jej kombinacji bo wykonala ten obrot. Hmm, to ma dosc jednak niska punktacje jak na zaliczony element.

No chyba w tym moencie nie liczy mu sie zupelnie kombinacja. Mnie zastanawia inna rzecz- jak mozna powiedziec, ze ktos powtorzyl element, jesli wczesniejszy elemnt nie zostal zaliczony, czyli de facto jakby nie istnial :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: Rob »

Nie umiem ci na to odpowiedzieć.Z niewiadomego dla mnie powodu sedziowie nie zaliczaja nieudanych skoków , wlasnie w takich przypadkach jak u Yuzuru z 2T ,a pozniej gdy znowu zdublował skasowano mu cala kombinacje bo powtórzył coz czego niby nie bylo.Bez sensu


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”