Trophée Éric Bompard, 13-15.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#16

Post autor: Kathiea »

Do szalonych wyników u pań zdążyłam się przyzwyczaić, ale czemu w tańcach też zrobił się miszmasz? :( Jestem mocno zawiedziona Coomes/Buckland. Żeby nawet tych 60 pkt nie zdobyć :sad:


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: justyna »

Trzymajcie mnie. Chan z 2T+2T w kombinacji. Wydawało mi się, że 1T+2T i rękami w axlu na lodzie wciąż wykręca 76 pktów za program...Czy ci sędziowie są poważni?


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#18

Post autor: Hortensja »

Wrocilam do domu idealnie na Patryka. No coz... :) Jak to napisali- niech sie z Liza napija dzisiaj jakiegos winka i przemowia do rozumu ;) Faktem jest, ze ten rok jest dosc zaskakujacy.

Jesli chodzi o panie to jestem przeszczesliwa, ze Gracie dala rade i pokazala na co ja stac! Jestem jej fanka, ale to jest dosc nerwowy fanclub. Mam tylko nadzieje, ze nie bedzie tak jak zwykle i da rade tez w FP.

A jesli chodzi o sukienki Julii i Lizy... Julia ma ladna sukienke, ale zupelnie niepadujaca- po przednia przy calej kontrowersyjnosci byla lepsza. Natomiast Liza- to juz wole jej szlafroki. O co chodzi z tym strojem?

Tance musze nadrobic, bo widzialam tylko kawalki. Z jednej strony ciesze sie z H/D, bo mimo wszystko lubie te pare, ale tez kibicuje H/B, a im cos srednio idze w tym roku, wycofali sie ponoc nawet z Talin Trophy, cos czuje, ze nie pojada na MS i w tym roku :(

A w ogole to planowalam jechac na TEB, ale dopiero co wrocilam z Polski i 3 godziny w pociagu jakos mi sie nie usmiechaly. Trudno, bedzie przed ekreanem kompa :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: justyna »

Didier potwierdza, że za rok masz TEB u siebie w mieście ;) Rozwaliła mnie reakcja Kathy po przejeżdzie Patricka. No troszkę ci nie poszło co? LOL kobieto


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#20

Post autor: Hortensja »

No ja mysle, ze juz skoncza remontowac to Bercy! :)

No a teraz zaczynam sie stresowac o Denisa, bo wiem, ze dobrze raczej nie bedzie (kolejny nerwowy fanclub :shock: ).


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#21

Post autor: LittleLotte »

Ludzie, o co Wam chodzi z niechęcią do Patricka? Świetny ma te nowe programy, oba, punktacja oczywiście przesadzona, z drugiej strony różnica artystyczna między nim a Petrovem waliła po oczach.
Hortensja, przyłączam się do nerwowego fanclubu ;)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#22

Post autor: LittleLotte »

Denis nie pojechał nawet na 30% swoich umiejętności. Znowu.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#23

Post autor: kasik8222 »

Lotte, czego ty od chłopa oczekujesz na początku sezonu ;) ? Ten typ tak ma.
Kovtun ma nawet znośny program jak na niego.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#24

Post autor: yenny »

Wśród pań zasłużone zwycięstwo Gracie. Była bez dwóch zdań najlepsza, choć jak zwykle – mnie nie porwała. Może dlatego, ze nie lubię stylu lodowych księżniczek? Julka też dziś lepiej, ale taka duża rozbiezność? Dziś była o wiele lepsza niż ostatnio, lepsza sukienka, uśmiech i bez usterek, n
ie przeszkadzał jej ten Presley, ale i u niej bez szału. Roberta i Kanako przed Lizą to mały zonk, ale co poradzić, jak one pojechały cąłkiem całkiem, a Liza zawaliła.
Angelina jak i w zeszłym roku, podobała mi się, brawo za to, że próbuje nowych skoków. No i zasłużone dwa ostatnie miejsca dla Francuzek, obie były słabe. Mae mogłaby być wyżej, ale nigdy nie była ulubienicą jury i chyba przyzwyczaiła sędziów do wywrotek w kazdym programie, więc nie dają jej punktów „na zapas”.

Tańce – bez Gabi i Guliama było mniej elektryzująco. Mnie najbardziej podobała mi się Stiepanowa i Bukin, ale Giles i Poirier też nie byli źli. Hubel i Donahue fajnie, nie powiem, też mi się podobali. Ale już muzyka – wcale, jako fanka Leonarda nie mogłabym być zachwycona.
Penny i Nicolas jak wyjeżdzali na lód, to Penny przez moment przypominała mi Dorotę Zagórską. Przerażoną miną też ;)

Panowie – zaczęlam oglądanie z rosnącą temperaturą, zaraziłam się od dziecka :(
Najbardziej podobał mi się Shoma, ale Maksim też nie był zły. Shoma zasłużenie prowadzi.
Nieźle też zaprezentował się jego rodak Pietrow, choć jeździ jeszcze juniorsko.
Patrick calkiem skopał program, choć znów muszę przyznać, że samą jazdę ma najlepszą obecnie.

Lotte, do Patricka czuje się niechęć, bo mimo, że popełnia sporo błędów, które przecież rzutują na odbiór programu i wyraz artystyczny, to i tak dostaje takie oceny, że nie jest skreślony, że tak powiem.
Last edited by yenny 9 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: handomi »

41 PCS dla Kovtuna

40 dla Uno

:what:


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#26

Post autor: Hortensja »

Jak na Denisa to nawet nie bylo zle! :D

A kovtun ma dobry program, bo jak powiedzieli slusznie panowie na B Eurosport kanciasta muzyka muzyla pasuje do jego kanciastych ruchow :)

Uno swietny! Fajny ma ten program. Taka odrobina nowoczesnego dzwieku mi sie podoba, bo to np co miala w swoim SP Meite wolalo o pomste do nieba i ranilo uszy :cry:


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#27

Post autor: Hortensja »

A Trankov nadal przebrany za niewidocznego na lodzie pielegniarza :?


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#28

Post autor: LittleLotte »

Co do Patricka, to owszem, oceny ma przesadzone, ale trzeba mu oddać, że zupełnie nie traci rezonu, zbiera się i gra dalej, jakby nic się nie stało. Zresztą dla zawodnika tej klasy 76 pkt to, delikatnie rzecz ujmując, żadna rewelacja.
Tiaaaa, Trankovowi nadal umyśliło się być pielęgniarzem... Czekam niecierpliwie :mrgreen:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#29

Post autor: kasik8222 »

A mnie ta nowa fryzura bardziej niż do Bollywood pasuje do filmu o samurajach, ale u Maxa jak lans to po całości :D. Lubię tych młodych Kanadyjczyków chociaż choreografia nie powala.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#30

Post autor: yenny »

LittleLotte pisze:Co do Patricka, to owszem, oceny ma przesadzone, ale trzeba mu oddać, że zupełnie nie traci rezonu, zbiera się i gra dalej, jakby nic się nie stało. Zresztą dla zawodnika tej klasy 76 pkt to, delikatnie rzecz ujmując, żadna rewelacja.
No właśnie, moze jakby choć raz pokazal, że stało się, to zyskałby sympatii. A on niestety zwykle po nieudanych występach, po których wygrywał jeszcze dolewał oliwy do ognia mówiąc, że jest najlepszy, albo krytykując oburzonych takim obrotem sprawy.

Kasiu, nie powala, masz rację, ale miło popatrzeć z jaką radością jadą.
No to się zaczyna ;)
Nie było źle. Ale miałam wrażenie, że byli bardzo zestresowani. Nie było tej ich płynności do jakiej nas przyzwyczaili.
Last edited by yenny 9 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”