Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#16

Post autor: rzepecha »

kasik8222 pisze:Główny temat z "Prison Break", widziałam kiedyś gimnastyczkę wykonującą ćwiczenie do tego kawałka
Muzyka serialowa w ogóle wydaje mi się wciąż niedoceniona. A przecież tyle fantastycznych tematów można by z nią stworzyć. Osobiście nie mam pojęcia, jak to się stało, że jeszcze nikt nie pojechał do Dextera. Monk też dobrze by się sprawdził w wersji instrumentalnej. Oczywiście, podałam tylko motywy przewodnie, dla stworzenia całego programu trzeba by było pogrzebać więcej w muzyce każdego z tych seriali, ale jest w czym.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#17

Post autor: kasik8222 »

Ktoś kiedyś jechał do tego na jakimś pokazie
Sam serial to nie moje klimaty. Za bardzo porąbane jak na mój gust :-? .


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#18

Post autor: kasik8222 »

Mam wrażenie, że od kilku lat seriale amerykańskie trzymają poziom i nie są już żadnym obciachem. To sztuka na równi z fabułą kinową. Muzyka za tym nadąża.
Chciałabym jeszcze powrócić do ścieżki dźwiękowej ze "Speed". Nie rozumiem dlaczego zawodnicy tak chętnie korzystali z "Matrixa" i "Mission Impossible", a na "Speed" odważyła się tylko Szewczenko. Dla mnie to absolutnie genialny kawałek.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#19

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Główny temat z "Prison Break", widziałam kiedyś gimnastyczkę wykonującą ćwiczenie do tego kawałka
I tym sposobem przypomniałaś mi o tym świetnym serialu! Z przyjemnością zobaczyłabym któregoś z solistów, jadącego do muzyki z PB!


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#20

Post autor: rzepecha »

Mam wrażenie, że od kilku lat seriale amerykańskie trzymają poziom i nie są już żadnym obciachem. To sztuka na równi z fabułą kinową. Muzyka za tym nadąża.
Ba! Ja uważam, że śmiało można sięgać i po muzykę z gier! Kim Lucine w tym sezonie jest absolutnym hitem wśród moich niezainteresowanych łyżwiarstwem znajomych, ale do muzyki z gier niekoniecznie trzeba podchodzić z przymrużeniem oka. Można i na poważnie ;)
Londyńska Orkiestra Filharmoniczna wydała nawet płytę z największymi hitami:

Tam zabrakło, ale soundtrack z Wiedźmina też jest spoko.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#21

Post autor: Poice »

rzepecha pisze: Ba! Ja uważam, że śmiało można sięgać i po muzykę z gier!
W tym sezonie rodzeństwo Reed jadą FD do muzyki z gry komputerowej - a dokładniej Total War Shogun III.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#22

Post autor: rzepecha »

Poice pisze:
rzepecha pisze: Ba! Ja uważam, że śmiało można sięgać i po muzykę z gier!
W tym sezonie rodzeństwo Reed jadą FD do muzyki z gry komputerowej - a dokładniej Total War Shogun III.
dzięki! nie wiedziałam:)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23

Post autor: yenny »

Haley, "Szyba" mi się podoba i to bardzo, ale jakoś nie "widzę" jej jako programu.
W ogóle te kawalaki z Metra to raczej na solówki, bo to są w koncu indywidualne wypowiedzi bohaterów. "Babel" bardziej się dla pary nadaje.
Mnie z kolei bardziej odpowiada jak do takiej muzyki jadą pary sporotowe, tańce wolę w wersji tanecznej.

Ponownie dziwię się, że nie ma programu do muzyki z Gry o tron, hicior nad hiciorami, muzyka piękna - od motywu przewodniego przez inne kawałki, jak np,"Mysha" (choć ja akurat Danki nie trawię) :P


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#24

Post autor: kasik8222 »

Dorzucę jeszcze Alanis akustyczniehttp://www.youtube.com/watch?v=rKY9Z6ND6_o. Mam wrażenie, że łyżwiarze czasami są zbyt zachowawczy, zbyt "poprawni politycznie" (czy jak to nazwać), by nawet na gali pojechać do piosenki z przekazem, trudniejszym tekstem. Z drugiej strony ja sama zgrzytałam zębami widząc na gali Salt Lake City Sarah Hughes wygłaszającą jakąś mowę o dumie z bycia Amerykanką (to po 11 września) i skręcało mnie gdy Marina i do olimpijskiego FD wrzucili przemowę Martina Luthera Kinga. To się nazywa ambiwalentne uczucia :roll:


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#25

Post autor: rzepecha »

yenny pisze:Ponownie dziwię się, że nie ma programu do muzyki z Gry o tron
oto i jest :D a w dodatku Polak :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#26

Post autor: kasik8222 »

Jeszcze raz 8-)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#27

Post autor: kasik8222 »

Nie może zabraknąć Roxette
:lol:
Uwielbiałam ich jako dziecko i z racji tego, że się starzeję :P to ostatnio chętnie do tego zespołu wracam.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#28

Post autor: Hortensja »

Roxette to tez muzyka mojej mlodosci ( raczej dzicinstwa :) ) i rzeczywiscie kilka ich piosenek mialam dokladnie opracowanych choreograficznie, wyobrazalam sobie w ktrym momencie podnoszenie, w ktorym skoki, w ktorym piruety... :lol:

Tu muzyka z programu Papadakis/Cizeron:





Polecam obejrzec tez teledyski, bo Woodkid zaczynal wlasnie jako rezyser videoclipow, miedzy innymi zrobil "Born to die" Lany del Rey.

To mi sie podoba, dlatego wlasnie narzekam na monotonnosc muzyki w programach, tyle jest tematow do wykorzystania na swiecie. Ten wybor muzyki P/C bardzo sie ludziom podoba (wniskujac z komentarzy na forach i youtube) i juz sam program jest duzo lepiej rozpoznawalny.


Awatar użytkownika
shahar
Posty: 56
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#29

Post autor: shahar »

Oj tak muzyka jest świetna, inna niż pozostałe, a przez to wpada do głowy i wyjść nie chce. Przez nich ostatnio znowu ciągle słucham Woodkida:)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#30

Post autor: Poice »

Gdy zobaczyłam pierwszy raz FD Papadakis/Cizeron wiedziałam, że gdzies już tę muzykę słyszałam - i owszem słyszałam, gdyż to ten sam utwór wykorzystany przy promocji gry komputerowej Assassin's Creed: Revelations :D:D


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”