NHK Trophy 27-29.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#16

Post autor: Poice »

handomi pisze:A ja mam 100 % zaufania do 4S Hanyu w tym sezonie :lol: I on chyba też :lol:

Dziwię się, że jeszcze nie skacze 2x 4S zamiast 2x4T w dowolnym
W takim razie mam nadzieję, że się nie zawiedziesz! :mrgreen: Ja ogromnie życzę Yuzuru czystego programu, bo takowego (w sensie skoczenia wszystkiego co sobie zaplanował w dobrym stylu) nie miał od programu krótkiego w Sochi....Jednak z takim poziomem trudności to ja nie wiem czy jest to możliwe.... :-/


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: Haley452 »

Poice pisze: Co do Puchatka - teoretycznie dorosły jeszcze nie jest :P Musi zaczekać do 7 grudnia, bo wtedy ma 21 urodziny :P
Wiesz Poice, jak dla mnie to chłopak jest za stary na Puchatka nawet jak ma 15 lat. No ale to Japonia a ja tamtejszej kultury nie rozumiem i nawet nie próbuję zrozumieć. Inny świat po prostu.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#18

Post autor: Poice »

Haley452 pisze:
Wiesz Poice, jak dla mnie to chłopak jest za stary na Puchatka nawet jak ma 15 lat. No ale to Japonia a ja tamtejszej kultury nie rozumiem i nawet nie próbuję zrozumieć. Inny świat po prostu.
Może Cię zaskoczę- ale zgadzam się :) Jednak z wywiadów Hanyu i opinii Orsera wiadomo, że ten Puchatek nie wynika z japońskiej kultury, ale z faktu, że Hanyu jest BARDZO (w sensie BARDZO BARDZO) przesądny. Akurat ubzdurał sobie, że Puchatek (jak i bransoletki z jakichś tam specjalnych kamieni, wisiorki z zawartością specjalnych metali, rytualne znaki przed i po występach) przynoszą mu szczęście, a przy okazji widok Puchatka go uspokaja (LOL). Już nie będę mówiła o byciu zwolennikiem medycyny naturalnej i o piciu herbaty (czy tam jakiegoś naparu) z płatkami złota na wzmocnienie organizmu, stosowania akupunktury, jakiegoś tam wbijania małych igieł i startowania z nimi, co ponoć ułatwia mu oddychanie i niweluje skutki astmy, a i pewnie o wielu innych rzeczach nie wspomniałam :x . Dlatego też zapewne do końca kariery będzie trzymał się kurczowo i Puchatka i wisiorków i kamieni energetycznych itp. Ja osobiście się przyzwyczaiłam....początkowo się dziwiłam, później miałam okres irytacji, ale teraz to już na to w ogóle nie zwracam uwagi.
Last edited by Poice 55 lat temu, edited 2 times in total.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#19

Post autor: Poice »

olcia pisze:Co do Mao, zastanawiam się czy nie powinna się zdecydować na drugiego axla w dowolnym w miejsce lutza, bo nie wygląda na to żeby miała go mieć zalicznego bez e, a axel do tej pory wygląda stabilnie.
Dziwię się, że próbuje 3Lz również w programie krótkim :-/ Skoro ma 3A, to wystarczy jej nawet 3S (skoro ma kombinację 3F+3R). Natomiast w programie dowolnym może w dalszej części sezonu zobaczymy dwa 3A? Liczę na to, bo obecnie jej flutz naprawdę razi :roll:


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: handomi »

zrobił to Hanyu !!


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: handomi »

nowy rekord świata 106 !!


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: justyna »

Dawno nie widziałam w tak dobrej formie Yuzu :D :D :D Wszystko się udało i było mega, 106.33 mówi samo za siebie nawet w Japonii. Tak! :D


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: Rob »

Zwłaszcza w Japonii,chyba chciałas powiedziec ;)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#24

Post autor: Kathiea »

Boyang 56 w TES i ponad 95 łącznie! Yuzu z nowym rekordem świata! Michał nie zaliczył żadnego upadku! Mura z czystym programem! Coś pięnego! Najlepszy program krótki panów w cąłej dotychczasowej serii GP :25:

ED: chyba można powiedzieć, że opcja optymistyczna Poice się spełniła ^^


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: Rob »

Ludzie, przeciez to mialo miejsce w Japonii.Jak Boyang dostał ponad az 95 to pewny był wysoki wynik Yuzuru.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#26

Post autor: Kathiea »

Czy to znaczy, że mamy się nie cieszyć? xD


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: handomi »

Rob pisze:Ludzie, przeciez to mialo miejsce w Japonii.Jak Boyang dostał ponad az 95 to pewny był wysoki wynik Yuzuru.
przecież w wyniku Hanyu nie ma nic zawyzonego, Fernandez pewnie by z 50 pcs za taki przejazd dostał :lol:


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#28

Post autor: Rob »

Nieee, ale inflacja mocna, pierwszy 4S powinien miec negatywne GOE


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: Rob »

handomi pisze:przecież w wyniku Hanyu nie ma nic zawyzonego, Fernandez pewnie by z 50 pcs za taki przejazd dostał
Nie w Japonii


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#30

Post autor: Kathiea »

Zgadzam się, że te GOE na 4S niezasłużone, ale cała reszta w miarę tak.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”