Ogólnie

25-31 styczeń, Bratysława, Słowacja

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: justyna »

Ja wrzuciłam na GS xD Działa z króciutkim opóźnieniem ale działa ;)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#17

Post autor: Hortensja »

Link do programu krotkiego solistow na TV rosyjskiej:

http://news.sportbox.ru/Vidy_sporta/Fig ... _programma

Trzeba miec program Hola.

A ten chyba dziala i bez holi:

http://streamking.cc/sport1ru

Eurosport:

http://www.zoptv.com/live/british-eurosport-2

ale jak juz bedzie transmisja.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#18

Post autor: Kathiea »

justyna pisze:Ja wrzuciłam na GS xD Działa z króciutkim opóźnieniem ale działa ;)
No proszę, tak sądziłam, że może być ktoś od nas :D

Dzięki za linki Hortensja :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#19

Post autor: kasik8222 »

Aljona ma kontuzje pleców, ale start podobno nie jest zagrożony. Oczywiście chcą wygrać.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: Svietka »

No oczywiście że chcą no ale....
Nie wiem czy taka ambicja nie jest chorobliwa... :-/


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#21

Post autor: Kathiea »

Jestem mocno zaskoczona, ale TVP sport transmituje jutro zarówno pary sportowe, jak i pary taneczne! Czyli więcej niż Europsort. I co prawda jest to tylko na stronie ba żywo, a nie w TV, no ale zawsze to jakiś wybór. A TV przynajmniej transmituje jakąś powtórkę. A mnie na dodatek komentarze na Eurosporcie ostatnio wkurzają strasznie, generalnie rozdają medale jeszcze przed zawodami... Albo gadają głupoty typu, że Aliona i Bruno trenują dopiero kilka miesięcy razem... GRRR.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: justyna »

Tak a panowie z TVP zastanawiali się dlaczego Anastasia Galustyan jest tak nisko. Nie da się ich słuchać, ale leciał pełen przekaz na TVP Sport. Nawet ze słabszych grup z FP panów i FP pań na pewno


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: mavie »

Kathiea pisze:Jestem mocno zaskoczona, ale TVP sport transmituje jutro zarówno pary sportowe, jak i pary taneczne! Czyli więcej niż Europsort. I co prawda jest to tylko na stronie ba żywo, a nie w TV, no ale zawsze to jakiś wybór.
Program dowolny par jest też transmitowany na żywo w telewizji, pary taneczne pokażą dopiero o 18:00.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: justyna »

Taneczne akurat na żywo w E2 od 16


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#25

Post autor: Kathiea »

justyna pisze:Taneczne akurat na żywo w E2 od 16
Ale to chyba nie w naszym xD Na BESP może.

Wczoraj, jak sprawdziłam program TVP, to jestem święcie przekonana, ze nie było dowolnego par, ale wyłapałam dziś rano i to co zdążyłam nagrać, to nagrałam ^^


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: justyna »

Tati się rozchorowała. Bardzo gorączkowała w nocy, więc zdecydowali się z Maksem wycofać z gali


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: justyna »

Kathiea pisze:
justyna pisze:Taneczne akurat na żywo w E2 od 16
Ale to chyba nie w naszym xD Na BESP może.

Wczoraj, jak sprawdziłam program TVP, to jestem święcie przekonana, ze nie było dowolnego par, ale wyłapałam dziś rano i to co zdążyłam nagrać, to nagrałam ^^
Panowie poinformowali, że z tanecznymi będą na żywo to napisałam, że będą jak mówią, że będą. A że nie było to :(


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#28

Post autor: kasik8222 »

Tati chorowała już w drodze do Bratysławy, miała krwawienie z nosa. Po LP zresztą widać jak noc bez przerwy wyciera zjeżdżając z tafli. Maxowi strasznie nie podoba się grafik startów par na ME i oczywiście nie omieszkał dać temu wyraz.


Awatar użytkownika
Margaretka
Posty: 18
Rejestracja: 11 lat temu

#29

Post autor: Margaretka »

Wyskoczę trochę jak gumka z majtek z tym komentarzem - bo podczytuję Was od początku, ale nie uczestniczę w dyskusjach :P :

@Kathiea - uratowałaś mnie w tym tygodniu tymi linkami z telewizjady i informacją, że na stronie internetowej tvp sport też są transmisje. Mam starego kompa i coraz ciężej mi te wszystkie streamy działają - ale w tym tygodniu wszystko hulało jak trzeba. Dzięki.

Oglądanie zawodów z komentarzem pana Babiarza i Sobczyńskiego po wielu latach przerwy było dla mnie ciekawym przeżyciem :what: . Do tej pory ogłądałam wszystko na zagranicznych streamach". Szczególnie rozbawiły mnie dywagacje pana Babiarza w trakcie programu dowolnego Vartmann/Blommaert czy ich trenerzy, Mailyn i Daniel Wende, są rodzeństwem czy małżeństwem. Czekał, aż ponownie ich pokażą, żeby zweryfikować ewentualne podobieństwo, po czym stwierdził, że w sumie to mówi się, że małżeństwa po jakimś czasie też się do siebie upodabniają. W dalszym rozważaniach padło zdanie, które sobie zapisałam bo mnie rozwaliło na łopatki: "...dynamiczny aspekt fizjonomii - czy on istnieje....?" :faint: . Takie oto perełki można wyłapać. :hihi:


Viva La Vida!
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: mavie »

Tania "wycierała" nos też w trakcie występu, niezbyt elegancko to wyglądało, cóż siła wyższa.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2016”