Soliści - program krótki

28.03.-03.04., Boston, USA

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#16

Post autor: LittleLotte »

Może on się boi zachodnich lekarzy :P
Mnie oczywiście zawiódł Denis Ten... Ciągle liczę, że pewnego pięknego dnia wyskoczy z formą na MŚ i powali wszystkich, ale moje modlitwy pozostają niewysłuchane :(


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: Rob »

Yuzuru,proszę nie rob takich min pod koniec programu. Na milość boską,to Chopin. A wygladasz jakbyś miał zaparcie ;)


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: handomi »

Jeszcze ma miejsca małe napięcie na linii Hanyu-Ten. Denis trzykrotnie w ciągu dwóch dni przyblokował Hanyu podczas treningowego przejazdu programu. Widziałem video z pierwszego pdoczas, którego dwukrotnie go przyblokował i Hanyu musiał przerwać sekwencję kroków.


Awatar użytkownika
Siggi
Posty: 37
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Lüdenscheid, Niemcy
Kontakt:

#19

Post autor: Siggi »

Wlasnie obejrzalem wszystkie SP panow i jak dla mnie nie ma zaskoczenia. Wiedzialem, ze Hanyu powali wszystkich na leb na szyje. Zaskoczeniem dla mnie jest upadek Chana przy 3A, ale on zawsze z tym skokiem ma problem. Szczyt formy mial w na 4CC. Yuzuru ma ponad 10 pkt przewagi na Fernadezem co oznacza, ze ciezko bedzie Japonczykowi stracic zloto - nie w takiej formie. Ogolnie zaprezentowane SP z wieloma upadkami. Mlody Rosjanin zrobil na mnie wrazenie. Zarowno w parach tanecznych jaki i u solistow walko o zloto de facto skonczyla sie po SP.

Nie wiem dlaczego, ale Denis Ten w ogole mnie nie rozczarowal. Jakos nie spodziewalem sie dobrego startu i dobrego miejsca.


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#20

Post autor: Dżameli »

Przyznam się że baaaardzo wybiórczo obejrzałam panów, wyniki przejrzałam i również jestem w szoku że ani Yan, ani Nguyen się nie zakwalifikowali do finału. Szkoda mi jednego i drugiego.

Kolyada – wspaniały 3A, podoba mi się ten chłopak, z rosyjskich solistów robi na mnie ostatnio najlepsze wrażenie. Chyba nie ma co ukrywać, że jak Kovtun i spółka nie wezmą się do roboty to Kolyada może zostać liderem rosyjskich solistów, jak utrzyma taki poziom albo (czego mu życzę) jeszcze go podniesie.
Vasiljevs - równie dobry 3A co u Kolyady. Oglądałam ich po sobie więc mogłam porównać. Fajna ekspresja no i kontakt z publicznością, ciekawa jestem co z niego wyrośnie za sezon lub dwa.
Uno – szkoda kombinacji, ale i tak ładnie pojechał, lubię ten program, szczególnie za to że nie jedzie do oklepanej muzyki upioro-carmeno-tangowatej.
Fernandez – oj, Javi… szkoda 4S, aż krzyknęłam jak upadł, tak się rozemocjonowałam :D imho to jego najlepszy SD ever, dopracowany pod względem choreografii, jak dla mnie nie ma pustych miejsc a ruchy dłoni są naprawdę rewelacyjne. No i ten drugi piruet jest tak dobrze wkomponowany w muzykę :)
Chan – po 4T myślałam że wyląduje na bandzie ale na szczęście nie wylądował :P i jak u Fernandeza krzyknęłam przy upadku, tak przy Chanie się bardzo skrzywiłam. Podoba mi się w tym programie i jak nie darzę go wielką sympatią tak sprzedaje dla mnie ten program bardzo dobrze :)
Hanyu – no co tu dużo mówić. Pozamiatane.

Liczę na walkę o trzecie miejsce i jakąś niespodziankę :D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#21

Post autor: Poice »

Krótko:

- Hanyu - byłam pod wrażeniem, że tak dobrze zniósł presję....Długo przed MŚ większość już wieszała na jego szyi medal, więc nie zdziwił mnie jego wybuch emocji po tak udanym programie. Bardzo podobała mi się sekwencja kroków - według mnie najlepsza w sezonie i nie wiem dlaczego nie dostał 4 poziomu. Lądowanie po 4T odrobinę niepewne, ale rewelacyjnie zebrał się do 3T. Duża przewaga przed programem dowolnym, więc może nawet obejrzę na żywo :mrgreen:
- Fernandez - świetna choroegrafia, dobrze, że sędziowie nie dali mu 100+ za program z upadkiem....
- Chan - ah ten 3A....zobaczymy czy da radę powalczyć o srebro w dowolnym.
- Vasiljevs i Kolyada bardzo mi się podobali. Sama przyjemność oglądać ich programy.
- Nguyen i Han - nie widziałam ich programów, ale wyniki na samym dole tabeli to istny szok....

[ Dodano: 2016-04-01, 00:21 ]
blue cat pisze:Ja też nic nie widziałam, ale pierwszą trójkę obstawiłam bezbłędnie:) Zaskoczył mnie niski wynik Bychenko, spodziewałam się, że po ME złapie wiatr w żagle. Mój ulubieniec Shoma Uno wysoko, po cichu liczę na brąz:)
Obawiam się, że medal na ME mógł być jego szczytem kariery....ale niech udowodni, że się mylę :) Poza tym nie oszukujmy się - poziom na tegorocznych ME wśród solistów był bardzo słaby....


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#22

Post autor: yenny »

Na razie o panach dwa słowa - mój "JUzio" dał czadu. Och, ten chłopak potrafi mi sprawić przyjemność. Super i jeszcze raz super.
Javi jak to Javi, torreador macho Spain ;) Przystojna bestia, ale program z błędami traci.
Patrick za to bardzo ale to bardzo mi się podobał, choć zawalił aksla to program super. Naprawdę coraz bardziej doceniam jego 'krawędzie'. Pod tym względem jest naprawdę reweleacyjny, ten moment gdy jechał na jednej nodze, druga odchylona, ręce na boki - zastanawiałam się jak to jest fizycznie możliwe tak odgiąć nogę w kostce i się nie wywalić :shock: No czapki z głów.
Bardzo podobami mi się jeszcze Kolayda i Uno. No i Vasiliew.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: Svietka »

Pan Marek z eurosportu to chyba największy obrońca Yuzuru w Polsce ;) jejku jak on go bronił gdy Pani Magda wkładała kij w mrowisko mówiąc, że ją Shoma Uno jednak nieco bardziej intryguje...zabawne to było.
Yuzuru - pozamiatane, był świetny. Ale Shoma Uno to moje odkrycie - przyznam się, że pierwszy raz miałam okazję go oglądać choć słyszałam już o nim dużo. Chłopak jest niesamowity, bardzo miękko jeździ, jest niezwykle elastyczny, super pracuje w kolanach. Bardzo, ale to bardzo mi się podobał.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#24

Post autor: Poice »

Svietka pisze:Pan Marek z eurosportu to chyba największy obrońca Yuzuru w Polsce ;) jejku jak on go bronił gdy Pani Magda wkładała kij w mrowisko mówiąc, że ją Shoma Uno jednak nieco bardziej intryguje...zabawne to było.
Początkowo mnie to bawiło, ale to już trwa kolejny sezon i szczerze to sądzę, że powinien trochę przystopować :) A tak każdy kto mu towarzyszy komentujac solistów boi się cokolwiek powiedzieć na "nie" w przypadku Yuzuru. Ja rozumiem, że bycie fanem zobowiązuje, ale Pan Marek jest komentatorem i chyba nie powinien aż tak faworyzować jednego zawodnika.


Olla
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk

#25

Post autor: Olla »

Początkowo mnie to bawiło, ale to już trwa kolejny sezon i szczerze to sądzę, że powinien trochę przystopować :) A tak każdy kto mu towarzyszy komentujac solistów boi się cokolwiek powiedzieć na "nie" w przypadku Yuzuru. Ja rozumiem, że bycie fanem zobowiązuje, ale Pan Marek jest komentatorem i chyba nie powinien aż tak faworyzować jednego zawodnika.
Pan Marek jest też wielkim orędownikiem Han Yana :)
A że poszło mu - jak wiemy - to całą energię koncentruje na Yuzuru :)


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: justyna »

Dzisiaj się okazało, że Sui i Hana też lubi ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2016”