Pary sportowe - sp i fp

Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: Haley452 »

OMG jakie to było fascynujące! Serio, dawno mi się tak nie podobał żaden event w wykonaniu par sportowych.

Aliona i Bruno byli NIESAMOWICI. Przepiękny program, podpisałabym się pod każdą, najwyższą nawet oceną za komponenty. A że 2A? Cóż, Tatiana i Max też mieli łatwiejsze elementy bardzo dobrej jakości i wygrywali. Szczerze mówiąc nie mogę się połapać dlaczego ich 3STh nie dostał +3 GOE od góry do dołu, bo był ogromny, nic dziwnego, że próbują poczwórnego.

Vanessa i Morgan dali czadu!!! tak się cieszę, że w końcu pokazali swój potencjał. Jak dla mnie bohaterowie tych mistrzostw.

Przy tych dwóch parach Rosjanie wypadli raczej blado. Taka mdła ta para. Szkoda, że mieli taki zapas po SP.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#17

Post autor: LittleLotte »

Aliona kwitnie w tym nowym duecie ;) albo w małżeństwie :P w każdym razie, kiedy już założyła normalne kostiumy i przestała przesadzać z solarium, pokazała że jest naprawdę bardzo urodziwa.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#18

Post autor: kasik8222 »

Miałam wrażenie, że Morgan po ogłoszeniu wyników był rozczarowany, że nie mają srebra. Cieszę się, że się myliłam i dali radę utrzymać się na podiumNie jestem fanką programów Tarasovej i Morozova. Przy takim repertuarze zgrzytam zębami, ale cieszę się że wygrali. Wyniki końcowe ciekawe i chyba trochę nieoczekiwane. Tak się zastanawiam gdzie w tym wszystkim uplasowaliby się Tania i Max i dochodzę do niezbyt wesołych wniosków ;)
Ksenia i Fedor dostali na zachętę złoto mistrzostw Rosji, chciano ich chyba podbudować, ale wydać na tle innych, że mają braki. Oby na MŚ było lepiej.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#19

Post autor: yenny »

Haley, mimo wszystko i mimo tego, ze program naprawdę mi się podoba, to ... skoro nie podobało się naciąganie ocen Tani i Maksowi, to nie podoba mi się naciąganie ich Alionie i Brunowi. Francuzi powinni mieć srebro.
A, zę Evgienia i Vadim mieli zapas? Cóż, pojechali bardzo dobry program krótki i do tego czysty, a tego Aliona i Bruno o swoich powiedzieć nie mogą. W dowolnym w sekwencji Bruno skoczyła podwójnego toe - lopa, pierwszy był słabo lądowany. I to mnie głównie w dowolnym się nie podoba, PCS się nie czepiam, bo Bruno w takim programie świetnie ukrywa to, że nie jest artystą na miarą Aliony, ale technicznie lepiej niż Rosjanie... O ułamki punkta lepiej niż Vanessa i Morgan... nie to nie do końca tak powinno być.
Kasia, ja też miałam takie wrażenie, że Morgan w pierwszej chwili był rozczarowany, Vanessa cieszyła się i śmiała, a on był bardziej zgaszony. Zupełnie inaczej niż od razu po zakończeniu programu, gdy był w szoku ale szczęśliwy.
A te gwizdy na ich dekoracji, to mnie się wydaje, ze publiczność wolałaby ich na 2
miejscu, ze to wynik wygwizdywano a nie zawodników.
A jak już jesteśmy w temacie tej pary, to stwierdzam, ze John Zimmerman wygląda obłędnie, jest skrzyżowaniem Jona Bob Joviego z Nikolajem Coster Valdau, po prostu facet powala. Wyczytałam w Wiki, że w zeszłym roku urodziło się jemu i Sylvi trzecie dziecko, synek. Córeczki są już całkiem spore. Muszę przyznać, że piękna z nich para. :00:
No i nie zgadzam się, że Evgienia i Vadim są "bladą" parą, może nie dają czadu, ale fajnie się na nich patrzy, nie snują się po lodzie, a, że trzeba im zmienić choreografa i to na gwałt to inna sprawa ;)

A, i cieszę się, że młodzi Czesi dali radę, oby za rok była z nich para na medal.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: blue cat »

Aliona i Bruno byli wspaniali! W tym programie wszystko grało- muzyka, elementy, choreografia. W ogóle ta para potrafi się odnaleźć w każdym stylu- i zabawnym, i klasycznym. Szkoda że nie wygrali- T/M też ładnie pojechali, ale jednak u Aliony i Bruna widać tę dojrzałość łyżwiarską, którą bardzo cenię. Francuzom jednak się udało, dochrapali się w końcu medalu- i dobrze, chociaż szkoda mi trochę Kseni i Fedora, ona chyba jeszcze nie do końca jest w formie. Bardzo podobali mi się też Czesi, którym kibicowałam (notabene, chyba powinni byli przeskoczyć Marchei i Hotarka, u których te błędy i brak synchronizacji psuły obraz)- zawsze jest super, kiedy dobrze idzie przed własną publicznością, a oni naprawdę mają potencjał, żeby kiedyś wskoczyć nawet na podium.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: Haley452 »

yenny pisze:Haley, mimo wszystko i mimo tego, ze program naprawdę mi się podoba, to ... skoro nie podobało się naciąganie ocen Tani i Maksowi, to nie podoba mi się naciąganie ich Alionie i Brunowi.
Z jednej strony zgoda, ale z drugiej - Tania i Max mieli oceny naciągane w stosunku do innych znakomitych par, których technika jazdy wcale nie była gorsza. A to, że Aliona i Bruno to jednak zupełnie inna jakość łyżwiarstwa niż Vanessa i Morgan to widać gołym okiem.
Poza tym... za co konkretnie Twoim zdaniem powinni dostać mniej punktów? Bo za toeloopy, o których mówisz faktycznie dostali negatywne GOE. Ta ocena wcale nie jest tak wywindowana, jak by się mogło wydawać.
A, zę Evgienia i Vadim mieli zapas? Cóż, pojechali bardzo dobry program krótki i do tego czysty, a tego Aliona i Bruno o swoich powiedzieć nie mogą.
Nie mówię, że im się ten zapas nie nalezał, tylko szkoda, że go mieli, bo to zawsze takie przykre jak mistrzowie wypadają blado w porównaniu z parami z dalszych miejsc.
O ułamki punkta lepiej niż Vanessa i Morgan... nie to nie do końca tak powinno być.
Przegrali TES z Vanessą i Morganem.

A w ogóle to nie chciałabym tu zostać źle zrozumiana, bardzo lubię Vanessę i Morgana, kibicuję im od lat i strasznie się cieszę, że w końcu się udało. Po prostu nie wiem, czy przy takim programie jaki pojechali wczoraj Savchenko i Massot sprawiedliwe byłoby ich 3. miejsce. Byli naprawdę wspaniali, a ogólne wrażenie i artyzm przecież też się liczy w łyżwiarstwie.

Co do młodych Czechów to mają mnóstwo czasu. Podejrzewam, że zdobędą jeszcze niejeden medal.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#22

Post autor: yenny »

Haley452 pisze:

O ułamki punkta lepiej niż Vanessa i Morgan... nie to nie do końca tak powinno być.
Przegrali TES z Vanessą i Morganem.

A w ogóle to nie chciałabym tu zostać źle zrozumiana, bardzo lubię Vanessę i Morgana, kibicuję im od lat i strasznie się cieszę, że w końcu się udało. Po prostu nie wiem, czy przy takim programie jaki pojechali wczoraj Savchenko i Massot sprawiedliwe byłoby ich 3. miejsce. Byli naprawdę wspaniali, a ogólne wrażenie i artyzm przecież też się liczy w łyżwiarstwie.
Miało być o ułamki punkta GORZEJ.

Widzisz Haley, u mnie dziwne jest to, że ja nigdy nie lubiłam i nie lubię Vannesy i Morgana, a bardzo lubię Alionę, ale uwierz - nie widzę u nich gorszego łyzwiarstwa niż w przypadku Aliony i Bruna. Sorry, ale dla mnie Bruno odstaje i to bardzo. Jak pisałam, w dowolnym potrafi swoje niedociągnięcia zamaskować, a charyzma Aliony robi resztę. Spójrzmy na ich krótki, gdzie Aliona rusza biodrami i jest to tak naturalne i wtopione w muzykę, a Bruno usiłuje ją naśladować i tak dość srednio mu to wychodzi. Dlatego w takim reprtuarze jak dowolny lepiej wypada i cały program lepiej się odbiera.
Vanessa i Morgan nie są gorsi w tym co robią od Bruna. Od ALiony tak, bo klasa sama w sobie i obecnie najlepsza łyżwiarka w parach.
A, to, że przykre jest, gdy mistrzowie i nasi ulubieńcy zostają pokonani? Pewnie, że przykre, ale to jest sport i takie rzeczy się zdarzają. I za co bym im odjęła? Nie wiem konkretnie, może raczej dołożyłabym Francuzom? Bo oprócz tego twista Niemców, który jest naprawdę WOW to inne elementy mieli naprawdę porównywalne, a do tego trudniejsze skoki i najlepszą w całej stawce kombinację.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#23

Post autor: Ares »

Ja bym uplasował Francuzów przed S/M ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2017”