MŚ 2017 informacje ogólne

Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#16

Post autor: Ares »

AllIwant pisze:Bedzie ciekawie u solistek, ucieszylaby mnie detronizacja Medveyevej :x nie zycze nikomu zle, ale Evgenia mnie nie przekonuje. Walka o 3 miejsca na IO bedzie zazarta u solistek (Kanada, Japonia, USA). Ashley zdobyla srebro na Mistrzostwach USA i znowu chciala sie wbić na podium MŚ z pozycji tzw. underdoga, ale ze inne amerykanki nie prezentuja sie najlepiej, znowu ciazy na niej presja zeby wypasc dobrze.

Kandydatki do podium (Evgenia, Anna, Ashley, Kostner, Osmond)
Takie zawodniczki jak Sotskova, Mihara czy Higuchi to jeszcze jak dla mnie jazda i programy troche estetycznie juniorskie
I innych dyscyplin:
Tessa i Scott będą znowu lśnić i wygrają z francuzami, Nathan Chen zdobedzie medal (nie wiem jaki), zloto w sportowych zdobeda chinczycy.

Wszystkim forumowiczom, co zobacza MŚ na zywo zycze udanej zabawy, tym co sledza przed tv rowniez.
ENJOY ;)

Ja najbardziej szykuje się na pary, zapowiada się ekscytująca rywalizacja (jest wiele możliwych konfiguracji co do miejsc i tego co pary pokażą) i wysoka jakość sportowa ;) Najbardziej kibicuję Sui / Han :) Przekroczyli moje oczekiwania w pozytywnych sensie n Mistrzostwach Czterech Kontynentów. Ich krótki program (Blues for Klook) jest obłędny.

[ Dodano: 2017-03-22, 09:19 ]
kasik8222 pisze:Osmond??? Ty tak serio? :P
Zależy ile razy się przewróci :x Co do solistek, będę kibicował Bell, Pogorilayi i Wagner najmocniej ;) Złoto - wiemy zaklepane. W parach tanecznych też mamy wszyscy te same domysły co do tego kto stanie na podium, ale dla mnie nie byłoby szokiem Srebro Shibsów.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#17

Post autor: Hortensja »

kasik8222 pisze:Osmond??? Ty tak serio? :P
Takz czystej matematyki- byla 4 na GPF, a na MS nie bedzie Satoko. Oczywiscie moze byc tez tragedia jak na 4CC. Z drugiej strony Anna nas w zeszlym roku tez niezle zaskoczyla- nawet nie tym co umie, ale wlasnie, ze sie nie przewrocila :) Wiec nigdy nie wiadomo kiedy bedzie "ten dzien" :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#18

Post autor: Ares »

Hortensja pisze:
kasik8222 pisze:Osmond??? Ty tak serio? :P
Takz czystej matematyki- byla 4 na GPF, a na MS nie bedzie Satoko. Oczywiscie moze byc tez tragedia jak na 4CC. Z drugiej strony Anna nas w zeszlym roku tez niezle zaskoczyla- nawet nie tym co umie, ale wlasnie, ze sie nie przewrocila :) Wiec nigdy nie wiadomo kiedy bedzie "ten dzien" :)
Potencjał ma na pewno ;) Życzyłbym jednak mocnych nerwów, tym którzy stawiają na jej medal.

[ Dodano: 2017-03-22, 21:41 ]
Słyszeliście, że Zijun Li została przedelegowana na rezerwową? :-? Mi to wygląda na jakieś brzydkie gierki w Chińskiej federacji.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: justyna »

Niestety dokładnie tak. Co jest kompletnie nie zrozumiałe... No ale może chodzi o to, że pojechała trenować do Miszina.
Do tego Han Yan wypada z uszkodzeniem barku


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: blue cat »

Słyszeliście, że Zijun Li została przedelegowana na rezerwową?
Zijun wróciła na listę podstawową. Bardzo mnie to cieszy, bo ją lubię, ale nie rozumiem co ci Chińczycy wyprawiają... do ostatniej chwili zawodniczki mają być w niepewności czy jadą czy nie? :?


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: Svietka »

Ja również życzę wszystkim wybierającym się do Helsinek przyjemnego oglądania, na żywo jest zupełnie inaczej niż przed tv ;)
Mnie też nieco odstraszyły ceny, taki all event ticket, najlepsze miejsca to 754 euro, nieco dalsze 564, balkon 354 euro. Wiadomo plus samolot, zakwaterowanie itd. Sporo by wyszło jak na 5 dni.Trudno, może za rok:)


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#22

Post autor: joasia »

Dla mnie największa bitwa rozegra się u solistów, jest spora grupa zawodników z arsenałem poczwórnych skoków, którzy na pewno nie odpuszczą. U solistek jeżeli nic się złego Żenii nie przytrafi (kontuzja.pech itd) to powinna wygrać złoty medal. Ja ją lubię. Nie wiadomo,jak długo będzie jeździła, za rok może być różnie, w zanadrzu jest Alina Zagitowa która będzie mogła wystąpić na olimpiadzie. Nie jestem do końca przekonana czy to dobrze że dziewczątka wpuszczają do seniorów,ale skoro tak już jest to mamy dziewczynki mistrzynie i krótkie kariery. Będę kibicowała Annie i Ashley, Kanadyjkę na podium średnio widzę, ale jeździ bardzo elegancko.Lubię też Gabriele i Nicolę Raicową. Ciekawe jak spisze się Loraine moje odkrycie sezonu. Kibicuje też Wegirce z sympatii do Julii Gór Sebastien, naprawdę dobrą zawodniczkę wytrenowała.


joasia
Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#23

Post autor: Ares »

blue cat pisze:
Słyszeliście, że Zijun Li została przedelegowana na rezerwową?
Zijun wróciła na listę podstawową. Bardzo mnie to cieszy, bo ją lubię, ale nie rozumiem co ci Chińczycy wyprawiają... do ostatniej chwili zawodniczki mają być w niepewności czy jadą czy nie? :?
I całe szczęście ;)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#24

Post autor: Kathiea »

Listy startowe i wyniki można śledzić tu: http://www.isuresults.com/results/seaso ... /index.htm


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#25

Post autor: holloko »

Właśnie czekam na samolot, mój pierwszy raz z łyżwiarstwem na żywo :09:

Miałam zamiar też oglądać poranne treningi ale obawiam się że siedzenie od 7 do 23 może mnie przerosnac... zobaczymy :13:


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#26

Post autor: Kathiea »

holloko pisze:Właśnie czekam na samolot, mój pierwszy raz z łyżwiarstwem na żywo :09:

Miałam zamiar też oglądać poranne treningi ale obawiam się że siedzenie od 7 do 23 może mnie przerosnac... zobaczymy :13:
Życzę super zawodów i świetnie spędzonego czasu :) Mam nadzieje, że podzielisz się później wrażeniami :)


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: tatianalarina »

To jak na Eurosporcie pokazują galę, to jest dramat. Włączam zgodnie z programem punktualnie o 22:00, a tam już jedzie Yuzuru, w trakcie występu (!) nagle włączają reklamy, w trakcie reklam nagle komuś palec się omsknął i na moment pokazują Yuzuru, potem znowu reklamy i w końcu powrót do programu Daleman (też juz w trakcie). Trzeba było sobie ustawić nagrywanie z TVP Sport na żywo, chociaż wtedy trzeba znosić komentarze Babiarza. O, a teraz Boyang Jin skończył jechać i znowu reklamy. Ktos tam siedzi w tym studiu w ogóle?


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#28

Post autor: Poice »

tatianalarina pisze:To jak na Eurosporcie pokazują galę, to jest dramat. Włączam zgodnie z programem punktualnie o 22:00, a tam już jedzie Yuzuru, w trakcie występu (!) nagle włączają reklamy, w trakcie reklam nagle komuś palec się omsknął i na moment pokazują Yuzuru, potem znowu reklamy i w końcu powrót do programu Daleman (też juz w trakcie). Trzeba było sobie ustawić nagrywanie z TVP Sport na żywo, chociaż wtedy trzeba znosić komentarze Babiarza. O, a teraz Boyang Jin skończył jechać i znowu reklamy. Ktos tam siedzi w tym studiu w ogóle?
Też widziałam tę żenadę.... byłam ogromnie zniesmaczona, bo puszczali reklamę wracali na galę, a tam już koniec programu i kto inny jedzie...


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: Svietka »

Fajny wywiad z P/C jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji w tańcach


I ten też, ale jeszcze nie obejrzałam całego sporo o Alionie


[ Dodano: 2017-04-07, 18:38 ]
Ale ja mam nadzieję, że będą jakieś relacje od osób, które były w Helsinkach? czekam z niecierpliwością ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2017”