O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1651

Post autor: Hortensja »

I nad piruetami i szybkoscia jazdy. Szkoda, bo gdyby poprawila te elementy bylaby super zawodniczka. A tak jej piruety i sekwencje krokow ciezko sie oglada. A lubie ja i jej walecznosc. Ale no Mishin jest uparty i tylko skoki mu w glowie.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1652

Post autor: kasik8222 »



Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1653

Post autor: yenny »

O sprawie gadamy w temacie Sezon 2019


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Maia Shibutani w szpitalu

#1654

Post autor: tatianalarina »

Maia Shibutani trafiła do szpitala, gdzie wycięto jej guza nerki. Trzymamy kciuk i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1655

Post autor: kasik8222 »

Jak ktoś jeszcze nie czytał to artykuł z wp o Dorocie i Mariuszu i co tam u nich
https://sportowefakty.wp.pl/lyzwiarstwo ... dzo-dobrze


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1656

Post autor: yenny »

Ja czytałam i z całego serca zazdrościlam mieszkańcom Montrealu, 100 lodowisk a u nas bida z nedzą, chcialam dziś z synem pojeździć, kolejka kilometrowa, 2 godziny czekania by pojeździć 45 minut w tloku, masakra.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1657

Post autor: yenny »



Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1658

Post autor: kasik8222 »

Wszyscy wszystko wiedzieli, ale nikt nic nie zrobił, tak działacze jak i zawodnicy."Wysokich Obcasach extra" przeczytałam artykuł o Simone Biles, także molestowanej przez lekarza kadry. Oni wszyscy wybierają te dziewczyny na ofiary, bo od dziecka nauczone są posłuszeństwa, ślepego posłuszeństwa


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1659

Post autor: yenny »

Ale straszne jest to, ile takich historii wychodzi na jaw, abstrahując od tego, że ostatnio oskarżono Jamesa - to jak się widzi coś takiego całe lata, widzi się, ze można robić co się chce i nie ma konsekwencji, to ja się przestaję dziwić, że historia się powtarza. W USA przecież tez oskarżono sławę trenerską, potem zawodnika. Straszne. Relacja Sarah Abitbol

https://sport.onet.pl/ofsajd/sarah-abit ... er/eqg6rhv


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1660

Post autor: Mbh »

Prezes francuskiej federacji zrezygnował ze stanowiska, chociaż na początku żalił się że co złego to nie on i że media próbują zrobić z niego kozła ofiarnego. Podobno we francuskich mediach dużo się o tym pisze, nawet teraz na stronie L'Equipe jest to jako najważniejsza wiadomość, więc może raz wszystkiego nie zamiotą pod dywan.
Chociaż o tym jak w środowisku się przejmują takimi oskarżeniami najlepiej świadczy to że właśnie teraz Cipres jeździ w Art on Ice i nikomu to nie przeszkadza.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1661

Post autor: Hortensja »

Owszem, trochę się pisze, mam ich apke z wiadomościami co mi wysyła powiadomienia o newsach i codziennie ze zdziwieniem widzę „łyżwiarstwo figurowe” a potem czytam ze chodzi o te ostatnie afery i mi smutno. No ale z odejścia Gailhagueta się cieszę.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1662

Post autor: yenny »

https://sport.onet.pl/zimowe/lyzwiarstw ... lt/wt9b5nk


Coraz gorzej to wygląda. Poza tym ktoś na onecie beznadziejnie tlumaczy artykuły...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1663

Post autor: Halka »

Fatalne wieści, jeszcze jakby tego było mało to gdzieś przeczytałam że Laurine Lacavalier została przyłapana na kokainie.
A czy jest w ogóle szansa że Vanessa i Morgan będą występować w zawodach? Czy Morgan za swój ,,wyczyn" został oskarżony i oficjalnie ukarany, nie wiecie nic o tym?Ja ich bardzo lubiłam, byli jedyną parą która mogła stanowić konkurencję dla Rosjan na ME.A tu z takim złym medialnym zgrzytem koniec kariery dla obojga, nieładnie.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1664

Post autor: kasik8222 »

Vanessa i Morgan już wcześniej przebąkiwali o końcu kariery, więc to nie tak, że wycofali się z zawodów z powodu oskarżeń pod adresem Morgana. Już ich ostatni sezon był chyba takim bonusowym.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

#1665

Post autor: blue cat »

Karierę zakończyli także Betina Popova i Siergiej Mozgov. Betina podobno z powodu zaburzeń odżywiania, Siergiej nie chce szukać nowej partnerki, woli zająć się trenowaniem innych.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”