Yuzuru Hanyu

Miejsce, w którym możesz dać upust swojego uwielbienia dla danego łyżwiarza/łyżwiarki/pary!

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#286

Post autor: Poice »

Według mnie przegrał w swojej głowie. Nie poradził sobie z presją, za wszelką cenę chciał pojechać czysty program i przy pierwszym błędzie - przy 4S stracił koncentrację. Miał problem nawet przy drugim 3A, którego przeceż wykonuje z miejsca....Tak czy inaczej to nie był zły sezon - były wzloty i upadki, ale szkoda, że akurat "dołek" przypadł na najważniejszy program w sezonie....

[ Dodano: 2016-06-08, 22:36 ]
Z ostatnich wiadomości wynika, że Yuzuru wciąż nie wrócił na lód po Mistrzostwach Świata. Nie wziął udziału w żadnych show i nie zapowiada się, aby w czerwcu w jakichkolwiek wystąpił. Póki co skupia się na wyleczeniu kontuzji stopy, z którą zmagał się przez cały poprzedni sezon. W czerwcu ma zacząć rehabilitację, a jeżeli leczenie nie będzie przebiegało zgodnie z planem - to konieczna może być operacja.
Last edited by Poice 55 lat temu, edited 1 time in total.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#287

Post autor: Kathiea »

Biedny Yuzuru. Całe szczęście, że nie ma teraz sezonu olimpijskiego. Mam nadzieję, że zdąży się wykurować na Grand Prix w razie czego.

[ Dodano: 2016-06-28, 16:19 ]
Yuzuru jest z powrotem na lodzie: https://www.instagram.com/p/BHK2vAwhSvb/ :)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#288

Post autor: LittleLotte »

Spójrzcie, gdzie mnie zaniosło chińskie Allegro :D
https://item.taobao.com/item.htm?id=547 ... =19#detail


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

finał GP

#289

Post autor: Snowflake »

Yuzuru wycofał się z finału GP w Vancouver z powodu urazu kostki. Leczenie/rehabilitacja ma mu zająć 3-4 tygodnie.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strefa Fana”