Inne "nie ISU"

Wszystko co nie dotyczy GP, MŚ, ME, M4K itd

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#31

Post autor: justyna »



Wersja dostępna tańca krótkiego Gabi i Guilliaume. Widać, że jest bardziej niż nie rozjeżdżony materiał, ale w odróżnieniu od niektórych widać ten piękny płynny i długi styl jazdy. Nie jest agresywnie. Marsz wydaje się trochę wepchnięty na siłę, ale już sobie wyobrażam, jakie to będzie jak będzie odpowiednio rozjeżdżone i wow.

A w PalaVeli właśnie trwa odświeżanie lodu przed parami sportowymi jakby ktoś był ciekaw to czas na dowolny
Póki co to Mistrzostwa Włoch obrony tytułów. Oby to się zmieniło ;)


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#32

Post autor: justyna »

Della Monica/Guarise Mistrzami Włoch
Marcelina Lech Mistrzynią Hiszpanii ze swoim partnerem
Javi na Mistrzostwach Hiszpanii pojechał SP z dwoma quadami. Nie stuprocentowo czysto wylądowanymi, ale były
Ksenia i Fedor zmuszeni byli wycofać się z Mistrzostw Rosji. Fedor dostał jakiejś potężnej alergii na plecach. Wygląda do strasznie


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#33

Post autor: mavie »

Ciekawe rozstrzygnięcia na Mistrzostwach Rosji:
Pary taneczne:
1. Ekaterina Bobrova & Dmitri Soloviev
2. Victoria Sinitsina & Nikita Katsalapov
3. Aleksandra Stepanova & Ivan Bukin
4. Elena Ilinykh & Ruslan Zhiganshin
dopiero czwarta pozycja Leny i Rusłana, których pewnie już nie zobaczymy ani na ME, ani na MŚ. Widać, że zeszłoroczna porażka na arenie rosyjskiej Viktorii i Nikity dała im bodziec do cięższej pracy i ten sezon zapowiada się bardzo dobrze w ich wydaniu. Oboje są piękni, sędziowie ich doceniają, choć nadal brakuje mi emocji w ich występach.
Lene natomiast uwielbiam, ale różnica między nią a Rusłanem nadal jest bardzo widoczna, nietrafiony SD i świetny FD sprawiają, że duet ten jest bardzo nierówny. Oby wzięli się mocno do roboty i za rok wrócili jako mistrzowie.

Panowie:
1. Maxim Kovtun
2. Mikhail Kolyada
3. Alexander Petrov
Pitkeev dopiero dziewiąty, Artur Gaczinski po porażce na tegorocznych mistrzostwach zakończył karierę, szkoda bo nadal pamiętam jak przed laty mówiono o nim mały Pluszczenko.

Panie po SP:
1. Evgenia Medvedeva
2. Elena Radionova
3. Julia Lipnitskaya
4. Anna Pogorilaya
5. Polina Tsurskaya
6. Adelina Sotnikova
9. Elizaveta Tuktamysheva!!!
czekam na wyniki FD, nie wyobrażam sobie porażki Lizy. Mam też nadzieję, że to nie będzie pożegnanie z łyżwiarstwem amatorskim Adeliny.

Pary sportowe oczywiście bez zaskoczenia:
1. Tatiana Volosozhar & Maxim Trankov
2. Yuko Kavaguti & Alexander Smirnov
3. Evgenia Tarasova & Vladimir Morozov


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#34

Post autor: justyna »

Adian jeździł mistrzostwa z mocną kontuzją. Nie wiem czy to były plecy, czy biodro, ale było źle i źle się na to patrzyło w upadku po 4T. Plus u Maksima Kowtuna naprawdę wygląda to źle jeśli chodzi o prerotations (nie wiem jak to inaczej określić)

Liza wciąż ma kłopot z axlem. W programie dowolnym wylądowany z dodatkową rotacją, ale czysto. Będzie przed Sotnikową, która pojechała bardzo pasywny program dowolny. Miałam wrażenie jakby już wiedziała, że to się nie uda i chciała po prostu odbębnić temat.

Na Wikę i Nikitę jestem wkurzona za bałagan w twizzlach. Mieli tytuł, a w sumie wręczyli go Bobrowej i Sołowiowowi agh...


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#35

Post autor: mavie »

Ostateczne wyniki u pań:
1. Evgenia Medvedeva
2. Elena Radionova
3. Anna Pogorilaya
4. Polina Tsurskaya
5. Maria Sotskova
6. Adelina Sotnikova
7. Julia Lipnicka
8. Elizaveta Tuktamysheva
9. Alyona Leonova
10. Serafima Sakhanovich


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#36

Post autor: justyna »

Team na Euro

Panie: Medwiediewa, Podgoriłaja, Radionowa

Panowie: Koliada, Kowtun, Pietrow

Pary: Wołosożar/Trankow, Stołbowa/Klimow, Kawagutchi/Smirnow

Tancerze: Bobrowa/Sołowiow, Sinitsna/Katsałapow, Stepanowa/Bukin

Tymczasem właśnie trwa dowolny pań na Mistrzostwach Japonii

po krótkim: Satoko, Rika, Wakaba, Mao dopiero szósta


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#37

Post autor: Kathiea »

Cieszę się, że Mikhail Kolyada i Anna Pogo będą na ME, ale smutno mi, że Ilinykh/Zhiganshin wypadli :( Liczyłam, że jednak zajmą te 3 miejsce, ale dostali tak niskie PCS w dowolnym, że nie mieli szans...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#38

Post autor: kasik8222 »

Mistrzostwa kraju są dla rosyjskich solistek pewnie bardziej stresujące niż ME czy nawet MŚ. Jestem ciekawa co dalej z Adeliną. Co roku na tapecie jest inna Rosjanka. Najpierw Julka, potem Liza, a teraz Evgenia. One niczego nie mogą być pewne. Bardzo mi się podobał SP Kristiny i Alexeia. Na tych mistrzostwach w pełnej krasie ukazany został cały urok tego programu. Tania i Max muszą popracować nad flipem. Zawsze boję się o ten skok. W salchowie solo także zdarza si ę Tani odchylona oś obrotu i nie wiem jakim cudem czasami go ląduje. Nareszcie pojechali świetny short. W sumie oglądam ten program z większą przyjemności ą niż "Draculę" chociaż zbiera różne recenzje. Lubię programy z tematem przewodnim. Swego czasu za to właśnie lubiłam Abitbol-Bernadis. Z Kavaguti/Smirnov nigdy nic nie wiadomo. Mogą zdobyć złoto ME tak samo jak wylądować na 5 miejscu. Lubię Medvedevą, ale Radionova ma większe doświadczenie i to może zaprocentować na ME.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#39

Post autor: Kathiea »

Wyniki po angielsku z protokłami z Mistrzostw Rosji: http://fsrussia.ru/results/1516/rusnat1 ... /index.htm
Te 10 dla Kovtuna i Medvedevey... eh.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#40

Post autor: Kathiea »

A tu z Mistrzostw Japonii, również po angielsku: http://www.jsfresults.com/National/2015 ... /index.htm


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#41

Post autor: LittleLotte »

A ja się tam czasem cieszę, że na mistrzostwach krajowych tak się pompuje wyniki. Nie wlicza się to nigdzie, a dobrze podbudować pewność siebie zawodnika. Mimo całej mojej sympatii dla Krysi i Alexa, to na razie 71 pkt na zawodach międzynarodowych może im się co najwyżej przyśnić. Bardziej mnie wkurza to, co się działo w Barcelonie niż w Jekaterynburgu.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#42

Post autor: LittleLotte »

ale smutno mi, że Ilinykh/Zhiganshin wypadli :( Liczyłam, że jednak zajmą te 3 miejsce, ale dostali tak niskie PCS w dowolnym, że nie mieli szans...
Ja tam wszystkie trzy zakwalifikowane pary lubię bardziej niż przedramatyzowaną Ruslenę, więc nie płaczę zbytnio :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#43

Post autor: Kathiea »

LittleLotte pisze:A ja się tam czasem cieszę, że na mistrzostwach krajowych tak się pompuje wyniki. Nie wlicza się to nigdzie, a dobrze podbudować pewność siebie zawodnika. Mimo całej mojej sympatii dla Krysi i Alexa, to na razie 71 pkt na zawodach międzynarodowych może im się co najwyżej przyśnić. Bardziej mnie wkurza to, co się działo w Barcelonie niż w Jekaterynburgu.
Ja może się nie cieszę, ale każdy kraj trochę pompuje wyniki swoim zawodnikom, a skoro się to nie wlicza nigdzie, to nie widzę problemu dopóki to pompowanie nie wypacza miejsc. O Barcelonie to bym chętnie jak najszybciej zapomniała.

Co do I/Z to niestety mieli coś wyjątkowo nie trafiony SD w tym sezonie. FD było już naprawdę dobre, zresztą w tej kategorii byli drudzy na MR. No i niestety błąd Ruslana na CoR odbija im się cały czas czkawką. Stepanova/Bukin nie są raczej specjalnie lepsza parą, ale faktem jest, że są bardziej regularni w tym sezonie, więc wysłanie ich na Euro jest jak najbardziej sprawiedliwe.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#44

Post autor: yenny »

No ja właśnie lubię Lenę i Ruslana, o wiele bardziej niż nijaką IMO Victorię... W parach nie przeszkadza mi jak pan jest nieco mniej wyrazisty, natomiast jak partnerka ginie w partnerze to już jest dramat.
Bobrowa i Sołowiowa zaczynam dopiero lubić, do tej pory do moich ulubiencow nie należeli, a już te dziwne pozy Katii i jej strasznie zrobione oczy działały mi na nerwy. W tym roku jest ok, choć bez szału.
Stiepanową i Bukina lubię, akurat ich dobre miejsce cieszy ;)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#45

Post autor: LittleLotte »

Mnie Lena i Rusłan denerwują okropnie, dziwne miny Eleny i jej nadekspresja, a przede wszystkim to, że Rusłan ginie. Vika moim zdaniem w tym roku nie ginie, wręcz przeciwnie, Nikita w końcu nauczył się ją asekurować, trochę przedstawiać.
S/B są naprawdę w porządku, w dalszym ciągu trochę kanciaści, ale bardzo oryginalni i świeży. B/S lubiłam i lubię nadal.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”