Trophée Éric Bompard, 13-15.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#31

Post autor: LittleLotte »

Nowa fryzura to chyba bardziej to do programu o zagorzałych miłośnikach rapu i lansu na dzielni ;) A Ziegler i Kiefer sobie właśnie strzelili w stopę wybierając muzykę z tak nagłymi zmianami tempa i wręcz proszącą się o JAKĄKOLWIEK próbę interpretacji.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#32

Post autor: justyna »

Przyznaję, do Patricka uprzedziły mnie jego zbyt pewne siebie wypowiedzi w mediach, których do tej pory nie podpiera dobrymi wynikam i czymś co by mi się podobało i faktycznie przekonało mnie, że ten tytuł jest jego. Szczególnie dziś podbili mu komponentami tak,żeby w razie czego był w stanie odrobić w FS


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#33

Post autor: yenny »

O, Stas się pokazał :)
No generalnie to doopy nie urwało. A program w stylu Bollywod to w sumie podobał mi się tylko jeden - ten w wykonaniu Meryl i Charliego.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#34

Post autor: kasik8222 »

Miałam wrażenie, że ciut zabrakło tempa. "Masqerade Waltz" to nie jest i nie będzie, ale było ok chociaż panowie z eurosportu też niezbyt zachwyceni repertuarem. O wyniku powyżej 80 nie ma co marzyć, ale ciekawa jestem jak wypadną w bezpośredniej konfrontacji z najlepszymi na świecie.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#35

Post autor: justyna »

Na litość boską co Vanessa James ma na sobie?... Faktycznie szału nie ma, staniki nie latają ale to nie ten moment, żeby szał był


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#36

Post autor: yenny »

Idę spać. Nie daję już rady, niestety. Choroba rozkłada na amen. Jutro Was :36:

Kasia, by pomarzyć o rywalizacji z najlepszymi to muszą dać z siebie 150 %. Czysto technicznie, żywo i z uczuciem ;)
Last edited by yenny 9 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#37

Post autor: LittleLotte »

Źle nie było, z Maskaradą to nie ma co porównywać, ale mi się nawet podoba.
Punkt drugi - to nie jest konkurs popularności, tylko zawody. A Patrick Chan jest fantastycznym łyżwiarzem.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#38

Post autor: yenny »

Lotte, jest. Ale często zachowuje się jak buc. Niestety to przekłada się na jego popularność.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#39

Post autor: kasik8222 »

Francuzi nareszcie porządny twist. Podobały mi się te stroje, Vanessa wyglądała super, jak kocica. Lubię takie nieoklepane kombinezony u Pań i zaraz przypomina mi się Abitbol, to skojarzenie silniejsze ode mnie ;). Jakby komentowała Pani Magda a nie dwóch facetów to pewnie wspomniałaby, że V/T są małżeństwem, ona zawsze przemyci jakieś ploty :P.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#40

Post autor: LittleLotte »

Ronnie O'Sullivan też nie raz zachowywał się jak buc (żeby tylko), ale popularności mu to nie ujmowało, a wręcz przeciwnie. Chan jest bardzo pewny siebie, ale - nie oszukujmy się - nie bez kozery, ma talent, ciężko pracuje, zresztą nie on jeden daleki jest od zachowania perfekcyjnego sportowca. Co dziwne, on jeden zbiera za to baty :-? :| :-/ Poza tym od tego jesteśmy hardkorowymi fanami, żeby większą uwagę zwracać na to, co na tafli, a nie poza nią.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#41

Post autor: LittleLotte »

Program Tarasovej i Morozova to porażka totalna moim zdaniem, kompletnie nie w charakterze muzyki, z grobowymi minami, równie dobrze można by im puścić Requiem Mozarta w tle, program nie zmieniłby się nawet na centymetr.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#42

Post autor: kasik8222 »

Nawet przy czystym programie Tarasovej i Morozova nie rozumiem dlaczego pan Marek twierdzi, że mogli dziś powalczyć z V/T. Ten program interpretacyjnie to dla mnie juniorszczyzna.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#43

Post autor: Hortensja »

Zgadzam sie- a Tanii i Maxowi zarzuca sie, ze malo charakteru w Bollywood. Ja nie nie moge sie do nich przekonac, mimo niewatpliwej jakosci niektorych elementow sa tak bardzo bezbarwni na lodzie...


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#44

Post autor: kasik8222 »

Śmieszna gleba Peng przed programem :P Dawno czegoś takiego nie widziałam. Jak dla mnie także najładniejsza sukienka wieczoru.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#45

Post autor: LittleLotte »

Hortensja, już myślałam, że napisałaś, że Tania i Max są bezbarwni na lodzie i chciałam się kłócić :D :mrgreen:
A ja się nie zgadzam, że T/M to interpretacyjnie juniorszczyzna. To jest interpretacyjnie zero. Juniorzy się przynajmniej czasem starają wrażeniem nadrabiać braki techniczne, tutaj jest jedno wielkie nic. W tle mogłaby być Metallica, Pavarotii, Mozart, narodowe utwory chińskie albo Zepół Pieśni i Tańca Mazowsze. Program nie zmieniłby się o milimetr, bo tam nie ma co zmieniać, jest tak bezbarwnie i nudno jak to tylko możliwe. Jadą, element, jadą, element, jadą, kawałek choreo w sekwencji kroków, nuda, nuda. Jakim cudem mają w kompochińskie więcej niż Julianne i Charlie?
Last edited by LittleLotte 9 lat temu, edited 1 time in total.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”