Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#31

Post autor: kasik8222 »

Muszę dodać goo goo dolls


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#32

Post autor: yenny »

Przepiękna piosenka.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#33

Post autor: kasik8222 »

Lubię Nelly Furtado


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#34

Post autor: kasik8222 »

Gdyby nie radiowa "Trójka" nigdy bym nie odkryła tego cudownego zespołu. Kopara mi opadła gdy się dowiedziałam, że to polski zespół

Yenny, na pewni Ci się spodoba :lol:
A słyszeliście Julię Marcell?
Kocham też Pati Yang

A to Pani Agatha
I pomyśleć, że to wszystko są Polacy 8-)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#35

Post autor: kasik8222 »

Jeszcze 3 doors down


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#36

Post autor: kasik8222 »

Pati Yang (była pasierbica Jana Borysewicza ;) ) i piosenka... o Czarnobylu. Piękna.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#37

Post autor: Svietka »

Uwielbiam Iris. A ja, opóźniona, dopiero wczoraj słuchając listy dowiedziałam się, że Riverside jest z Polski :shock: Mi kopara opadła i jeszcze się nie podniosła ;)


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#38

Post autor: Svietka »

A co sądzicie o nowej piosence U2 ja słucham ciągle od kilku dni. Może do jakiegoś pokazowego numery byłaby dobra.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#39

Post autor: yenny »

Kasia, Riverside bardzo lubię!
też byłam w szoku, jak się dowiedziałam, że to nasi krajanie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#40

Post autor: Haley452 »

Riverside są super!!!

Wracając do Iris, to osobiście bardzo lubię tą wersję:
jest trochę mniej rockowa, ale warunki wokalne facet ma lepsze. Rzadko cover podoba mi się tak samo lub bardziej niż oryginał, ale w tym przypadku naprawdę ciężko mi powiedzieć, co wolę. Obie wersje piękne.

A znacie Rascal Flatts? To grupa country, więc w sumie nie moje klimaty, no i taka muzyka raczej nie jest u nas popularna, ale facet ma niebiański głos. Poważnie, uwielbiam go. I ich piosenki mają piękne słowa:




a jak już się uzewnętrzniam, to jeszcze Lifehouse:


i The Fray:


Zdaję sobie sprawę, że wiele z tych piosenek nie do końca pasuje do łyżwiarstwa, ale pomarzyć nie zaszkodzi ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#41

Post autor: Ania »

Riverside to jeden z moich ulubionych zespołów :) Wyrazy szacunku dla Was za gusty muzyczne, bo cenię je wysoko :D Och, gdybym to ja była łyżwiarką, to już bym popromowała muzykę alternatywną i indie na taflach...:D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#42

Post autor: Poice »

Svietka pisze:A ja, opóźniona, dopiero wczoraj słuchając listy dowiedziałam się, że Riverside jest z Polski :shock: Mi kopara opadła i jeszcze się nie podniosła ;)
Z Polski, a są tak mało znani... Doceniają ich fani zagranicą - przynajmniej tyle. Ja Riverside słucham od wielu już lat i świetnie by było, gdyby ktoś pojechał do właśnie ich muzyki (np. do Panic Room, Conceiving You, Out of myself).

Skoro już jesteśmy przy ,,takiej" muzyce to chciałabym zobaczyć program do:
- Puscifer - Undertaker
- Anathema - One last Goodbye, wzruszam się na tym jak głupia...
- Siddharta - Ring
I tak naprawdę cokolwiek od H.I.M., Katatonia, Within Temptation, Disturbed, Hoobastank itp. W sumie to z każdego zespołu, który sam tworzy muzykę można coś fajnego wycisnąć ;)


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#43

Post autor: Ania »

Kasik, kto i kiedy jechał do "Miasteczka Twin Peaks"? Nie podołałam surrealizmowi serialu, ale do motywu muzycznego już zawsze będę miała słabość :D

A widzieliście TO ? Kurczę, byłam w pozytywnym szoku - nie dość, że ulubienica, to jeszcze polski akcent :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#44

Post autor: yenny »

Aniu, kocham serial i muzykę z Twean Peaks. Do tego stopnia, że to mój dzwonek na telefon :-)

A "tabakiera" fajna, bardzo lubię piosenki Kaji z Bregowiczem i bardzo cieszy, że są znane w świecie i wykorzystywane przez łyzwiarzy.

W ogóle to mnie wkurw..., że takie jest bogactwo utworów muzycznych, są tak róznorodne, że kazdy moze znaleźć swoją muzykę, a tak naprawdę jeździ się do kilku oklepanych utworów. Przynajmniej większość to robi...


Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#45

Post autor: Ania »

Ja nie przepadam za serialem (chociaż trzeba przyznać, że klimat, jaki został w nim stworzony, jest niepowtarzalny), ale muzyka jest naprawdę świetna. Dlatego zastanawiam się, kto pokusił się, aby do niego pojechać...

Mam te same refleksje odnośnie do muzyki, jaką wybierają łyżwiarze. Słysząc po raz kolejny "Romeo i Julię" czy "Upiora", mam ochotę odgrażać się pięściami w kierunku telewizora i pytać: "gdzie wasza kreatywność, ludzie?!" :D


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”