Ogólnie

25-31 styczeń, Bratysława, Słowacja

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#31

Post autor: kasik8222 »

Pan Przemek o Aljonie i Bruno: "To jest CHYBA ich debiut w ME"


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#32

Post autor: Kathiea »

Margaretka, nie ma za co i po części zasługa też Justyny :) Co do komentarzy na TVP, to porażka, ale na Eurosporcie też się nie popisywali. Muzyka z Nightmare before Christmas (mogli sprawdzić, że to nasze Miasteczko Haloween) jest niby kompletnie nieznana i byli zaskoczeni, że Mikhail to tak dobrze interpretuje itp., ogólnie komentowali, jakby widzieli go po raz pierwszy, a przecież startował na Rostelecom Cup i zajął dość wysokie miejsce, więc te notatki "pana Marka (?)" coś jakoś dziurawe były.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#33

Post autor: Svietka »

No to dopiero od Was się dowiaduje czemu Tani i Maksa nie było na gali byłam w szoku bo prowadzący ani słowem się nie zająknął czemu ich nie ma :shock: byłam na gali od początku więc nie sądzę że przeoczylam. Mógł coś powiedzieć. Tym bardziej że godzinę przed gala była mała ceremonia medalowa no faktycznie Tania nie była w najlepszej formie chodź dzielnie się usmiechała.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#34

Post autor: yenny »

Oglądam właśnie galę na tvp sport. Borze lisciasty co tu wygaduje pan Babiarz z tym drugim panem (nie wiem kto to, przed chwilą włączyłam). Hit na chwilę obecną - po występie Sabovcika "ciekawe czy łatwiej skoczyć salto czy skok z wieloma obrotami wzdłuż PIONOWEJ OSI CIAŁA". Normalnie padłam, ciekawe jak wyglądają skoki wzdłuż poziomej osi ciała :27:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#35

Post autor: yenny »

Elena RAdionowa do kiczowatego programu skróconego i dowolnego dołożyła strasznie kiczowatą - anielską wersję Imagine. Aranzacja i wykonani tego utworu jaki ma za podkład to dla mnie profanacja, a do tego te skrzydełka na stelażu, brrrrrrrrrrr No ja wiem, pokazy się rządzą swoimi prawami, ale to niemal tak słabe jak Adelina z "flagami" w Soczi. Tyle, że Elena sukienkę miała ładną. Aaaaaa, panowie z tvp stwierdzili, że jest cieniem Miedwiediewej.... taaaaaaaaaaaaaaa a ja to chińska księżniczka....


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#36

Post autor: olcia »

Babiarz jak zdecydowana większość komentatorów TVP ma widzów za idiotów, myśli, że na łyżwiarstwie nikt się nie zna to też plecie te głupoty i myśli, że wygląda na obeznanego. A prawda jest taka, że o obecnym łyżwiarstwie wie tyle co mu ktoś przed transmisją z wikipedii wydrukuje. W sumie oglądałam zawody w tym roku na tvp, bo bardzo wygodnie z tą transmisją w necie mieli, w końcu doszłam do wniosku, że w większości konkurencji rywalizacja była raczej średnia i nie było większych emocji kto tam może wygrać, to starałam się mieć ubaw z Przemka i Sobczyńskiego. I doszłam do wniosku, że Sobczyński wiedzę ma na tym samym poziomie co Przemek, ale chociaż takich poetyckich idiotyzmów nie mówi. Dobre było przy nieszczęstnym programie dowolnym Belga jak to Przemek mówił jak to mu się podobały te wstawki z dialogami z filmu, jakie to było odkrywcze i w ogóle niewiadomo co, a na to Sobczyński, że jemu się to wcale nie podobało, zresztą jak chyba wszystkim, to się Przemek zmieszał i powiedział, że każdy to odbiera inaczej.
Aha i przydało by się im wreszcie choć odrobinę dokształcić z tańców, bo o nich nie wiedzą dokładnie nic.
Last edited by olcia 8 lat temu, edited 3 times in total.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#37

Post autor: yenny »

Anna jako flaga Polski :)
"podwójność jej kostiumu sugerowała, ze występuje w dwóch postaciach"
padłam :what:

Olcia, masz rację. O tańcach nie wiedzą kompletnie nic. Już nie wiem co gorsze, komentarz na rai czy tvp :lol:
Last edited by yenny 8 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Gala

#38

Post autor: tatianalarina »

Amodio tańczył program pokazowy do Jacksona, a powinien do muzyki z Magic Mike :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#39

Post autor: kasik8222 »

Będąc nastolatką bardzo lubiłam komentarz Pana Przemka, bo to były najlepsze czasy dla polskich zawodników. Poza tym nie wiedziałam wielu rzeczy, które teraz są dla mnie oczywiste. Inna sprawa, że kiedyś nie było tylu możliwości wyboru gdzie chcemy oglądać i kogo słuchać. Pan Przemek rzeczywiście potrafi poetycko odjechać. Pamiętam jak w wiadomościach sportowych, ileś tam lat temu, na pożegnanie powiedział: "Życzę Państwu pięknej majowej nocy". Ten typ tak ma. Powiem jednak, że lubię jego odniesienia do przeszłości, anegdotki sprzed wielu lat. Tęsknię też za panią Haliną Gordon-Półtorak.
P.S Dalej nikt nie wie co robi Mariusz z francuską parą? Twista ich raczej nie uczy, bo to nigdy nie była jakaś wybitnie mocna strona jego i Doroty.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#40

Post autor: yenny »

Twist nie był mocną stroną Mariusza i Doroty???
Ja mam zupełnie inne wspomnienie. Pamiętam też jak pani Gordon-Półtorak i pani Zuchowicz opowiadały, że powstał jakiś film instruktażowy dot. podnoszeń i do prezentacji w tym filmie twista zaproszono właśnie Dorotę i Mariusza ...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#41

Post autor: kasik8222 »

W porównaniu z tym co w tamtym czasie pokazywali w tym elemencie Abitbol-Bernadis czy Elena z Antonem to było tak sobie (mówię o potrójnym) Shen/Zhao też pojawili się mniej więcej w tym samym czasie, a ich twista reklamować nie trzeba.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#42

Post autor: yenny »

No ale do tego filmu zostali własnie wtedy zaproszeni, w tych czasach gdy startowała Elena z Antonem, Sarah ze Stephane :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#43

Post autor: tatianalarina »

Mi się wydaje, że ten legendarny film treningowy to był o "zwykłych" podnoszeniach, nie twistowych.
Last edited by tatianalarina 8 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#44

Post autor: yenny »

Andżelina Kuczwalska pojechała do Bohemian rapsody (cover), sukienka podobna do do tej jaką miała Elena w Imagine. Moze się czepiam, ale jakoś te młode dziewczyny nie pasują mi do takich kultowych utworów.

Za to bardzo podobają mi się wygłupy Katii i Dimy :) Coraz bardziej ich lubię.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#45

Post autor: yenny »

tatianalarina pisze:Mi się wydaje, że ten legendarny film treningowy to był o podnoszeniach.
A twist to podnoszenie twistowe :)
http://www.wintersports.pl/figure_skati ... _elements/

Widzę, że Tatianalerina zedytowała swój post, kłócić się nie będę, ja pamiętam jak mówiono dużo o tym filmie i kilka razy wspominały polskie sędziny, że Dorota z Mariuszem twista prezentowali.
Last edited by yenny 8 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2016”