Ogólnie o GP

Mbh
Posty: 56
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#31

Post autor: Mbh »

Na stronie isu gdzie jest wypisane jakie telewizje mają prawa przy Polsacie jest "gwizdka" odsyłająca do
Events also available as a live stream on the ISU Skating YouTube.
Link: https://www.isu.org/figure-skating/news ... teParam=15
Wynikałoby z tego że streamy powinny być dostępne bez żadnego kombinowania, ale zobaczymy.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Ogólnie o GP

#32

Post autor: Haley452 »

Esperanza pisze: 5 lat temu No właśnie nie wiem, czy stwierdzenie, ze "to słabo dla tych osób" to już przejaw empatii. To stwierdzenie faktu. Dla mnie post był dziwny, super fajnie, hiper, jeju mam polsat sport a kto nie ma - no to macie przerąbane. To nie jest empatia
To znaczy Twoim zdaniem nie mam prawa się cieszyć, że będę mogła oglądać łyżwiarstwo tak, jak lubię, bo być może ktoś nie będzie miał tej możliwości? Idąc tym tokiem rozumowania to nikt nigdy nie powinien mieć prawa z niczego się cieszyć, bo może inni mają gorzej.
Poza tym bez przesady, nie mówimy tu o jakichś trudnych życiowych sytuacjach tylko o tym, czy ktoś lubi oglądać łyżwiarstwo w necie, czy w TV. Tzw. problemy pierwszego świata, nie wiem, czy są tu wymagane jakieś niesamowite pokłady empatii.

A tak w ogóle to bardzo znamienne, że odniosłaś się do tego, co napisałam, atakując mnie ponownie, ale już do uwagi Yenny na temat nazywania ludzi "gamoniami" - nie. Poza tym czy Ty dziewczyno w ogóle nie widzisz, jak sama sobie zaprzeczyłaś w tym pierwszym poście?

Zrób mi przysługę i następnym razem, jak uznasz mój post za "dziwny" to zachowaj to dla siebie albo zastanów się najpierw, czy przypadkiem źle go nie zinterpretowałaś, zamiast czepiać się o słówka.

No i ostatecznie jednak dałam się wciągnąć w tę idiotyczną dyskusję :|


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#33

Post autor: yenny »

Haley, ja też sobie pewne rzeczy obiecałam, ale juz nic nie będę obiecywać i slowa dotrzymam, 😉 bo czasem po prostu nie da się nie reagować.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Re: Ogólnie o GP

#34

Post autor: golew »

Na Polsacie Sport komentuje Jacek Tascher :) :) :)


bege

Ogólnie o GP

#35

Post autor: bege »

Esperanza, polub trochę ludzi, naprawdę, będzie Ci z tym lepiej


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Ogólnie o GP

#36

Post autor: Hortensja »

bege pisze: 5 lat temu Esperanza, polub trochę ludzi, naprawdę, będzie Ci z tym lepiej
Tak bardzo! :)

W ogole kupa-burza o nic.... Nie pojmuje. Klocmy sie chociaz o punkty albo krawedzie w lutzu ;)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
JustynaŻ
Posty: 55
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#37

Post autor: JustynaŻ »

Dzieciaki błagam spokojnie... Możemy po prostu razem ponarzekać, że pani Agnieszka Iwańska nie umie komentować łyżwiarstwa? A myślałam, że poniżej poziomu TVP spaść się nie da.


viviurd
Posty: 13
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#38

Post autor: viviurd »

<mysli> Ale zaraz...
Kiedy oni wykupili te prawa, bo chyba nie dziś po południu?
Dopiero teraz się zorientowałam że jutro transmisja na Polsat Sport. Jeśli była rano to nawet nie wiedziałam. Bo jak wróciłam z pracy to po prostu odtworzyłam sobie wszystko z youtube. Czyli niby prawa wykupione, ale Polska nie jest blokowana?

Mam nadzieję że tak już zostanie. Strasznie tęskniłam za komentatorami bo bez nich to zaczynam rozumieć co widziałam dopiero później, jak poczytam dyskusje. Ale teraz to już nie chciałabym stracić dostępu do streamów na YT, które mogę sobie odtworzyć w dowolnej chwili. ;p


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#39

Post autor: Haley452 »

Jakoś w tym tygodniu ogłosili, że wykupili prawa. Na razie transmisja na YT nie jest zablokowana, być może właśnie dlatego, że prawa kupili już w trakcie GP.

Justyna, o komentarzu tej pani wypowiedziałam się w wątku Cup of China. Ale właśnie czytam, że to jest była łyżwiarka? Say whaaat? To dlaczego wypowiada się, jakby nie miała pojęcia o tym sporcie??


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
JustynaŻ
Posty: 55
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Ogólnie o GP

#40

Post autor: JustynaŻ »

Znaczy wypowiada się jakby nie miala pojęcia o sporcie, albo ostatnim razem widziała go kiedy jeszcze Słutskaja jeździła i wygrywała.
Może właśnie dlatego, że Polsat kupił prawa w trakcie GP ale spoko transmisje na Youtubie nie będą zablokowane. Przy liście praw jest adnotacja, że Polsat zostawia stream. Może tak było taniej po prostu.


Awatar użytkownika
golew
Posty: 105
Rejestracja: 6 lat temu

Re: Ogólnie o GP

#41

Post autor: golew »

Dziwnie mi dziś, piątek a nie ma łyżwiarskiego GP ;)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#42

Post autor: yenny »



Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#43

Post autor: yenny »

https://www.youtube.com/watch?v=SXu2TOzN_Nw

A w tym filmiku słyszymy, że Liza, po Saszy, Annie, Elizabet i Alisie jest 5tą łyżwiarką, która wykonuje poczwórne skoki i zaczyna konkurować z chudziutkimi dziewczynkami/dziećmi. Podkreślono, że ma ona 22 lata i nie jest dzieckiem. Trzymam za nią kciuki na MR, choć wiadomo, że musiałaby chyba z 5 obrotów zrobić w klaskać przy tym uszami, by zwyciężyć Saszę lub Annę. Serio, wnerwiają mnie jej oceny zarówno w TES jak i PCS, nie zgadzam się z nimi i już ;-) Nikt mi nie wmówi, że programy fasolek są w czymś lepsze niż jej, z wyjątkiem udawanych aquadlutzów ofkors ;-) te są jak wiadomo super i zasuługują na same achy i ochy i GOE z kosmosu <rzygi> <rzygi> <rzygi>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#44

Post autor: Halka »

Myślę, że Rosjanie to przyjęli że będą mieć coraz młodsze mistrzynie. Ja też bardzo trzymam za Lizę, naprawdę należy się jej! Chciałabym ją zobaczyć na mistrzostwach Europy i świata


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#45

Post autor: Halka »

Myślę, że Rosjanie to przyjęli że będą mieć coraz młodsze mistrzynie. Ja też bardzo trzymam za Lizę, naprawdę należy się jej! Chciałabym ją zobaczyć na mistrzostwach Europy i świata


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”