Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#301

Post autor: LittleLotte »

Ania za swój program na Japan Open dostała zaledwie 122 punkty. Moim zdaniem to lekka przesada, szczególnie że wszystkie komponenty miała poniżej 8. To, co w niej najbardziej zwraca moją uwagę, to właśnie jej skating skills, z naciskiem na nie nadużywanie drugiej nogi. Poza tym kontrola ruchów, dynamika czy czystość i pewność krawędzi.

Natomiast Lena jest w cudownej formie. Dostała bardzo wiele punktów - aż 136 - i moim zdaniem całkowicie na to zasłużyła. Żywa, radosna, energiczna, baaardzo dynamiczna, ale skoncentrowana, jechała jak nakręcona. Sam program zresztą rewelacyjny Oby tak dalej!

Ashley - sam program oceniam dość pozytywnie, bardzo ładna interpretacja, tylko troszkę zbyt wiele tych "oczek" w stronę sędziów. Ale myślę, że, jeśli pojedzie go czysto, to może jeszcze nas zaskoczyć i odzyskać utracony tytuł mistrzyni USA.

No i Kanako - Poice chciała Masquerade, jest Masquerade :) O ile w przypadku Ashley zatrzymywanie się mi niespecjalnie przeszkadza, jako że nie trwa zbyt długo, i służy oddzieleniu różnych rytmów, o tyle tutaj 10-sekundowa przerwa i skakanie przed sędziami jakoś niezbyt przypadły mi do gustu. Poza tym szczególikiem, program raczej ciekawy, dobrze pomyślany i nie najgorzej wykonany. Na mistrzostwach Japonii może być ciekawie, tym bardziej, że Kanako ma o co walczyć.

Tylko mnie się wydaje, że Javier bardzo się zmienił od ostatniego sezonu? W sensie aparycji. Aprogram określiłabym angielskim słowem entartaining :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#302

Post autor: LittleLotte »

Tatsuki Machida

SP - Fantazja na skrzypce i orkiestrę Nigela Hessa
FS - Symfonia nr 9 Ludwiga van Beethovena


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#303

Post autor: Poice »

Właśnie wróciłam ze Szwecji a tu tyle do nadrabiania ;/ Dzięki Lotte za te wszystkie linki. W piątek będę miała chwilę to wszystko obejrzę i skomentuję ^^


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#304

Post autor: LittleLotte »

Też chcę jechać do Szwecji :P
Japończycy lubią Upiora w Operze? Jasne, że lubią. A Kanako nawet bardziej niż inni. Pojedzie do tej muzyki OBA programy - w pierwszym będzie Christine, w drugim - Upiorem. :hihi:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#305

Post autor: Poice »

Program dowolny Kanako..... :23:
Kto jej ciął muzykę do programu? Podoba mi się sukienka, choreografia też nie jest najgorsza, ale ta muzyka....


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#306

Post autor: LittleLotte »

Ech, Poice, a ja czekam na Twoje komentarze co do nowych programów, i czekam, i czekam... :P

Sara Hurtado i Adria Diaz

SD - Tercio de Quites Rafaela Talensa, Almoraina Paco de Lucia, Alfileres de colores Miguela Poveda - KLIK
FD - ścieżka dźwiękowa Dario Marianellego z filmu Pokuta, Meditation Zhumanity, Kompozycja Oryginalna Karla Hugo

Choreografia: David Wilson, Antonio Najarro, Marie France Dubreuil


Meagan Duhamel i Eric Radford

SP - Un Peu Plus Haut Ginette Reno
FS - wiązanka utworów zespołu Muse

Choreografia: Julie Marcotte

Gabrielle Daleman

SP - Zima z Czterech Pór Roku Antonio Vivaldiego, Art on Ice Edvina Martona, Allegro lento z Koncertu f-moll Antonio Vivaldiego
FS - En Aranjuez con tu amor Joaquina Rodrigueza

Choreografia: Lori Nichol

Julianne Seguin - po kie licho ona pcha się do solistek? Kristi Yamaguchi nr 2?

SP - Gypsy Tango, Tanguera - Tango Argentino
FS - Aria i 30 Wariacji, czyli Wariacje Goldbergowskie Jana Sebastiana Bacha, Heart of Stone (Rolling Stones?), 14 Sonata fortepianowa eis-moll op. 27 nr 2, tzw. Księżycowa Ludwiga van Beethovena

Choreografia: Julie Marcotte


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#307

Post autor: LittleLotte »

Kilka programów ze Skate Canada Autumn Classic
PARY SPORTOWE

Meagan Duhamel i Eric Radford - program krótki. Podoba mi się trochę mniej niż zeszłosezonowy, ale i tak jest bardzo ciekawy. I przyznam się bez bicia, że uwielbiam patrzeć na Erica :oops: Cudne wejście do piruetów.

Jessica Calalang i Zack Sidhu - program krótki. Spojrzałam na choreografa i już ich kocham :hug: A swoją drogą, ależ oni robią postępy! Już i tak sporo przeskoczyli swój PB na U.S. International, tutaj ponownie... Gratulacje. Sama choreografia mnie nie powaliła, ale ogólnie rzecz biorąc jest naprawdę niezła - dobrze eksponuje zalety zawodników, ciekawe piruety i podnoszenie, niezgorsze wejścia do niektórych elementów (raczej ładne niż skomplikowane). Oby tak dalej :)

Vasilisa Davankova i Alexander Enbert - program krótki. Ujmując to delikatnie, mnie nie przekonuje. Słysząc tę wyjącą, ehm, śpiewaczkę za każdym razem mam ochotę trzepnąć głośniki, co biorąc pod uwagę, że mam notebooka, miałoby skutki raczej opłakane. :P Dość płynny i zawiera jakieś ciekawe elementy, aliści ich ilość tudzież kreatywność nie powala. Taki trochę unisono-dyszący.

Natasha Purich i Andrew Wolfe - program krótki. Nowy program byłej partnerki Mervina Trana i jej nowego partnera, o ile pamiętam - byłego solisty. I jest świetny! Choreografia - wow, płynność ruchów - wow, eksponowanie dobrych stron zawodników - wow. Dobra wróżba na przyszłość.

Caitlin Yankovskas i Hamish Gaman - jakby się ktoś zastanawiał, co porabia była partnerka Johna Coughlina. Emily Samuelson par sportowych. :sad: Chciałabym ją zobaczyć z lepszym parterem. Sam program jest żaden, ani koszmar, ani cudo, ale wrzucam, bo muszę się poużalać nad losem biednej Kaitlin. Z Johnem mieli takie szanse. Szkoda... Za to muzyka jakaś taka znajoma... Ciekawa co to i czy usłyszymy ją jeszcze tego sezonu? ;)

PANIE

Gabrielle Daleman - program krótki. I od razu personal best. O ile w zeszłym sezonie zupełnie nie przykuła mojej uwagi, o tyle teraz jej się udało. Ciekawa interpretacja, trochę inna, dość seksowna, zawodniczka dynamiczna i energiczna - oby tylko tak dalej, aż do mistrzostw Kanady. No i jest 3+3 :D

Julianne Seguin - skarbie, Ty naprawdę nie nazywasz się Kristi Yamaguchi, po kie licho pchasz się do solistek? Ta konkurencja eksponuje większość jej wad - słabą technikę skoków, niewielką gibkość - problem z pozycją odchyloną, nie Biellmann, nieumiejętność nabrania i utrzymania tempa, skupienie na tym, żeby się nie przywrócić czy brak kontaktu z sędziami/publicznością.

Hayley, skarbie, a to coś dla Ciebie - partia niezłych PAR TANECZNYCH:

Gabriella Papadakis i Guillame Cizeron - taniec krótki. Ech, ja bardzo, ale to bardzo lubię tę parę :* Mają sporo wdzięku, a przy okazji lekkość i płynność. I 59 punktów - bardzo przyjemna punktacja. Gabriella ma cudowne linie i jest tak pięknie ekspresyjna. Moim zdaniem, dobrze oddali samą istotę paso doble, ich taniec jest ognisty i namiętny w wyśmienicie niejednoznaczny sposób. Sędzia numer 4 podzielał chyba moje zachwyty w zdwojony sposób, bo aż takich komponentów to nawet ja bym nie wystawiła :)

Alexandra Paul i Mitchell Islam - taniec krótki. Mają piękne linie, a interpretacja jest znacznie bardziej klasyczna niż w przypadku ich francuskich kolegów. Uderzyło mnie, że Alexandra dość szeroko rozstawia nogi podczas tańca, niezbyt estetycznie to wygląda. Ale że żadnych minusów za podnoszenie?

Sara Hurtado i Adia Diaz - taniec krótki. W zeszłym sezonie podobali mi się, teraz troszkę w moich oczach stracili :P. Przede wszystkim bardzo mi przeszkadzało, że Sara nie bardzo potrafi sobie poradzić z długą sukienką. Interpretacja jest inna, ale nie jestem przekonana czy "dziwna" znaczy "lepsza". Ja rozumiem, Sara=byk, ale wygląda to jednak nieco zabawnie. Błędów technicznych (synchron, synchron!) też się nie ustrzegli.

Piper Gilles i Paul Poirier - taniec krótki. Jeżu, ćma to czy nietoperz??? Niemniej, oprócz stroju, to taniec byłby rewelacyjny - gdyby tylko nie to nieszczęsne podnoszenie... Ogromna szkoda. Choreografia świetna, interpretacja też. Swoją drogą, szalenie u tej pary podoba mi się sposób, w jaki oni wcielają się w swoje role, kiedy wyjeżdżają na lód.

Nicole Orford i Thomas Williams - taniec krótki. Sezon Carmen czas zacząć!

PANOWIE

Ross Miner - program krótki. Sekwencję kroków ma przepiękną, piruety też, z elementami ściśle technicznymi jest już znacznie gorzej. Okropna technika skoków.

Ronald Lam - program krótki. Skacze lepiej niż Ross, ale za to piruety ma tragiczne. Ta waga! Ale choreografia jest bardzo dobra, stosunkowo dużo kroków i dość ciekawe łączenia.

Jeremy Ten - program krótki. Coś w cenie ten Korzeniowski :D

Nam Nguyen - program krótki. Czy ten człowiek, który puszcza muzykę jest ślepy? To już któryś łyżwiarz, który nie zdążył jeszcze porządnie stanąć, a już musi zaczynać. Wolę jednak technikę skoków Romana (inna sprawa, że Roman skacze znacznie łatwiejsze elementy). Ale piruety ma ciekawe. Nawet bardzo :)

Kevin Reynolds - program krótki. Biedny :( Sezon bez Chana to dla niego ogromna szansa, oby tylko ją wykorzystał.

Patrick Myzyk - program krótki. Nasz. Cóż, no jest ostatni. Inna sprawa, że posturą ni trochę nie przypomina mi łyżwiarza figurowego... Ale rusza się naprawdę nieźle, komponentami zresztą za bardzo nie odstawał od reszty. A za sekwencję kroków trafiła się nawet samotna trójeczka :) Szkoda trochę piruetu siadanego, za to ma lepszą szybkość i płynność niż reszta naszych zawodników.

Programy dowolne jutro :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#308

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:Ech, Poice, a ja czekam na Twoje komentarze co do nowych programów, i czekam, i czekam... :P
No tak! Programy oczywiście obejrzałam, ale zapomniałam o komentarzu :D jeżeli chodzi o tych, których programy najbardziej mnie interesowały:
- Kanako Murakami - LP - piękna sukienka i po ponownym obejrzeniu stwierdzam, że muzyka wcale nie jest taka zła. Przeszkadza mi odrobinę dość długie zatrzymanie przed Masquerade. Być może w związku z początkiem sezonu Kanako wydawała mi dość wolna, brak w niej tego powera, którym zwróciła na mnie swoją uwagę kilka lat temu. Momentami muzyka wydawała się ją przerastać. Mam nadzieję, że w GPS będzie to wyglądać lepiej :)
- Takahito Mura - LP - kolejny Upiór :) tradycyjny, nudny kostium, ale z drugiej strony....pewnie zmienię zdanie ,,o nudzie", gdy zobaczę kostium Yuzuru do Upiora xD Czasami mniej znaczy lepiej. Moim zdaniem Upiór w jego wykonaniu jest bezbarwny...dla mnie program całkowicie do zapomnienia. Cały czas mam w głowie jego program do muzyki z Shoguna i Upiór przy nim wypada nijako.
- Haruka Imai - sukienka <3 program delikatny, subtelny, elegancki. Podobał mi się, ale przydałyby się trudniejsze skoki oraz więcej łączeń między elementami....
- Maia i Alex Shibutani - nie spodziewałam się takiego FD po nich. Chyba uznali, że nie ma co eksperymentować i lepiej pójść w klasykę i elegancję. Czy to im wyjdzie na dobre - czas pokaże. Ja osobiście nudziłam się. Nie widzę ich w takim stylu...Według mnie takie programy najlepiej pasują do par, w których to ona jest gwiazdą. A u Shibutanich to Alex ma większą charyzmę i to na niego zwraca się większą uwagę....
- Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON - FD - bardo dobrze się ich ogląda. inny styl FD niż w zeszłym sezonie - moim zdaniem wyszło im to na dobre. Widać, że partnerka dużo popracowała nad liniami ciała. Już nie miota się niekontrolowanie na prawo i lewo. Czekam na więcej :)
- Nam Nguyen - SP - staram się, ale nie mogę się do niego przekonać. Program....jak program. Dla mnie do zapomnienia.
- Kevin Reynolds - short z zeszłego sezonu. Muzyka świetna, ale dziwacznie wygląda Kevin w tym programie. Ma długie ręce i nogi, jest chudy - a czerń jedynie to podkreśla. Wydaje mi się bardzo kanciasty.... (jakkolwiek to nie zabrzmi xD).
Last edited by Poice 10 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#309

Post autor: yenny »

Kiedy Wy macie czas na wszystko? Ja ostatnimi czasy nie ogarniam kuwety :-)
I niestety nic nie oglądam, bo jestem od kilku dni pozbawiona internetu w domu. A w pracy - wiadomo. net jakim dysponuję w telefonie wystarcza by przejrzeć forum, o pisaniu i oglądaniu mogę pomarzyć.
do tego od listopada prawdopodobnie nie będę mieć Eurosportu i Raisportu :-(
Tak nas wkurzyli w cyfrzen+, że zrezygnowaliśmy, bo chocjesteśmy stałymi klientami, to faktury mamy strasznie wysokie. próby negocjacji nie przyniosły rezulatu - rezygnujemy. Więc do końca roku bez netu w domu i tv transmitującej łyżwy - masakra :28: Liczę na szczegółowe opisy!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#310

Post autor: Poice »

yenny pisze:Kiedy Wy macie czas na wszystko? Ja ostatnimi czasy nie ogarniam kuwety :-)
I niestety nic nie oglądam, bo jestem od kilku dni pozbawiona internetu w domu. A w pracy - wiadomo. net jakim dysponuję w telefonie wystarcza by przejrzeć forum, o pisaniu i oglądaniu mogę pomarzyć.
do tego od listopada prawdopodobnie nie będę mieć Eurosportu i Raisportu :-(
Tak nas wkurzyli w cyfrzen+, że zrezygnowaliśmy, bo chocjesteśmy stałymi klientami, to faktury mamy strasznie wysokie. próby negocjacji nie przyniosły rezulatu - rezygnujemy. Więc do końca roku bez netu w domu i tv transmitującej łyżwy - masakra :28: Liczę na szczegółowe opisy!
Współczuję ;/ Ja specjalnie dla łyzwiarstwa kupiłam pakiet w ipli z kanałami sportowymi :D (wyprowadziłam się z rodzinnego domu i nie mam teraz telewizora xD).


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#311

Post autor: LittleLotte »

Więc do końca roku bez netu w domu i tv transmitującej łyżwy - masakra
Ja też współczuję :( Ale jak przeczytasz nasze opisy bez internetu? :-/
Tak nas wkurzyli w cyfrzen+, że zrezygnowaliśmy, bo chocjesteśmy stałymi klientami, to faktury mamy strasznie wysokie. próby negocjacji nie przyniosły rezulatu - rezygnujemy. Więc do końca roku bez netu w domu i tv transmitującej łyżwy - masakra :28: Liczę na szczegółowe opisy!
Nas też wkurzyli jakiś czas temu i przerzuciłyśmy się (ja i moja mama) na Netię, mieli bardzo korzystną ofertę. Eurosport jest, a to istotne :P

A ja już wyuczona, trzaskam z pamięci sytuacją w Europie i na ziemiach polskich po kongresie wiedeńskim, więc mogę z czystym sumieniem wrzucać programy dowolne. Zacznę od dobrej wiadomości - Patrick nie jest ostatni :D Z dobrych wiadomości mam jeszcze taką, że nasza para taneczna, Tomczak/Binkowski pobiła na Ice Star swój PB o 7 punktów. Swoją drogą, po tańcu krótkim prowadzą tam Ksenia Monko i Kiril Khaliavin z jakimś dramatycznym wynikiem 68 punktów!

PARY SPORTOWE

Meagan Duhamel i Eric Radford.Wylądowała! Meagan naprawdę wylądowała poczwórnego salchowa. I to znacznie lepiej niż Yuko. Podziwiam tę parę za ich techniczne ambicje. Sam program jakoś niespecjalnie przypadł mi do gustu, bezbarwny taki, druga połowa jest znacznie ciekawsza. Za to twist wyszedł im przepięknie, a w piruetach synchronizację mieli niebywałą.

Jessica Calalang i Zack Sidhu. Tak mi szkoda, że stracili srebro. A byłoby, gdyby nie to nieszczęsne podnoszenie. Odczucia jakoś podobne do programu wyżej, w sensie, że druga połowa ciekawsza niż pierwsza. Ech, Pasquale, Pasquale... Jakbym chciała, żeby tworzył choreografie dla par na troszkę wyższym poziomie. 8/

Vasilisa Davankova i Alexander Enbert. Muzyka sobie, oni sobie, zastanawiałam się, kiedy już skończą.

Natasha Purich i Andrew Wolfe. Przepraszam za błędne informacje w poprzednim poście, Drew był tancerzem na lodzie, nie solistą. Bardzo mi się podobają, jeszcze się okaże, że Natasha na zmianie partnerów wyszła lepiej niż Mervin :P Teraz lśni, wcześniej wydawała się przygaszona. Choreografię mają od Julie Marcotte, prawda? Chyba najlepsza jej autorstwa, jaką widziałam w tym sezonie (i krótki, i dowolny).

Caitlin Yankowskas i Hamish Gaman. Na wideo są też Narumi i Ryuichi, ale ich programy już znamy. Tak bardzo mi jej szkoda. To nie fair, że to wszystko tak się jej ułożyło.

PANIE

Julianne Seguin

Angela Wang

SOLIŚCI

Nam Nguyen. Jestem już zmęczona, ale następną La Stradę muszę przecież skomentować. Szukam jakiegoś ciekawego porównania obrazującego poziom interpretacji Nama. Więc jest tu mnie więcej tyle interpretacji, co: wołowiny w bananach, sera w keczupie, orzechów w orzechu kokosowym i soli w śmietanie. Słabe, wiem. Ale co z tego otrzymujemy (oprócz wniosku, że ewidentnie jestem głodna?) - Nam interpretuje po prostu bardzo słabo. I tu nie chodzi nawet o to, że brak mu umiejętności tanecznych Daisuke (każdemu soliście, który nie jest Daisuke też ich brakuje), ale o to, że on ość dziwacznie macha rękami, brakuje mu kontroli i wyczucia ciała, ma spore problemy z okazywaniem ekspresji w inny sposób niż "dramatycznie" rzucając rękami albo klękając. No nie. Po prostu nie :(

Ross Miner

Jeremy Ten

Kevin Reynolds - kto mu uszył to... coś??? Niemniej, bardzo mi odpowiada styl Kevina, jest charakterystyczny. Szkoda, że chłopak ma aż tak słabe nerwy :( A już szczególnie było mi szkoda na TE w Sochi, bo pojechał naprawdę świetnie, i został wyjątkowo niemiło potraktowany przez sędziów.

Ronald Lam. O, Upiór. Jaka niespodzianka. Jego strój jest ładny, stonowany i dopasowany.

Parick Myzyk. Jest przedostatni. To już coś :D

PARY TANECZNE

Gabriella Papadakis i Guillame Cizeron. Bardzo przypadli mi do gustu, myślę, że pierwsza światowa dziesiątka jak najbardziej leży w ich zasięgu. Postawili na zupełnie coś innego niż sezon temu. Delikatny, ulotny program, piękne linie, ekspresja, każdy z elementów doskonale dopracowany i płynnie wykonany. Brawo. Zasłużone zwycięstwo.

Piper Gilles i Paul Poirier. Ten program, na który wszyscy tak solidarnie narzekali. Dla mnie ten taniec jest bardzo ciekawy, drastycznie inny niż ten z zeszłego sezonu, ale niewiele mniej wartościowy. Piękne wykończenia, świetna płynność, ciekawe wzory i choreografia.

Nicole Orford i Thomas Williams

Alexandra Paul i Mitchell Islam. Program równie słodki i uroczy, co sami zawodnicy. Szkoda tego piruetu, może byłoby wyżej.

Sara Hurtado i Adria Diaz. Uwielbiam pomysł na ten program, jest genialny, ale niestety technicznie, najdelikatniej rzecz ujmując, nie było najlepiej. Bardzo niestaranne wykończenia, braki techniczne obojga partnerów. Szkoda.

A to z Coup de Nice.

Penny Coomes i Nicholas Buckland - taniec krótki. :o 64,85 punktów.

Nicole Della Monica i Matteo Guarise - program krótki


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#312

Post autor: Svietka »

yenny pisze:Kiedy Wy macie czas na wszystko? Ja ostatnimi czasy nie ogarniam kuwety :-)
Yenny, pocieszę Cię, że ja też ;) coraz więcej mam takich dni, że nawet na forum nie jestem w stanie zajrzeć, nie mówiąc już o jakiś konstruktywnych komentarzach, co nie znaczy, że o Was nie myślę.

Zerknęłam na pary taneczne, o których pisała LL. I tak króciutko:
Papadakis/Cizerone - widoczny jest postęp od poprzedniego sezonu i muszę powiedzieć, że podobają mi się coraz bardziej. Dobrze się ogląda ich short ale dowolny także, delikatny, sentymentalny ale nie wiało nudą.
Hurtado/Diaz - liczę, że dopracują dowolny, bo jest interesujący.
Paul/Islam - zgadzam się, że ich taniec jest słodki i uroczy. Były błędy, mają ładne linie. No ale Sinatra w tle i wszystko wybaczam ;)
Gilles/Poirier - cóż, twizzle w FD ciągle mi się nie podobają, odhaczone nogi nie wyglądają estetycznie. Sam taniec - sama jeszcze nie wiem, jeszcze mnie chyba nie kupili.
Zwróciłam za to uwagę na duńską parę taneczną: Laurence Fournier Beaudry/Nikolaj Sorensen - podobali mi się już w zeszłym sezonie. Lubię ich oglądać. I również wybrali piękną piosenkę Sinatry do FD.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#313

Post autor: yenny »

Wrócił net - do końca miesiąca jeszcze będzie. No i obejrzę SA na pociechę.


Litte Lotte, będę Was czytać na telefonie i w pracy :-)

Megan i Eric - wow, dla Megan głownie!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#314

Post autor: LittleLotte »

Kanako Murakami - LP - piękna sukienka i po ponownym obejrzeniu stwierdzam, że muzyka wcale nie jest taka zła. Przeszkadza mi odrobinę dość długie zatrzymanie przed Masquerade. Być może w związku z początkiem sezonu Kanako wydawała mi dość wolna, brak w niej tego powera, którym zwróciła na mnie swoją uwagę kilka lat temu. Momentami muzyka wydawała się ją przerastać. Mam nadzieję, że w GPS będzie to wyglądać lepiej :)
Mnie najpierw ta przerwa przeraziła, a po krótkim zastanowieniu stwierdziłam, że to wcale nie taki zły pomysł. W zeszłym sezonie Kanako miała straszny problem z nabraniem i utrzymaniem dobrego tempa przez cały program, na domiar złego garbiąc się przy tym okropnie. W tym sezonie, ona i Pasquale postanowili temu zaradzić - po prostu zatrzymuje się zanim muzyka na dobre przyspieszy.

Zmieniając temat - pamiętacie strój Marii Artemievej z test skate? Ta koszula Menshova narzucona na body. Tak więc Kostia powienien zaprowadzić ukochaną do sklepu, bo to wcale nie był strój skombinowany "byle pojechać". To jest strój, w którym występuje. Na przykład tutaj - na Finlandia Trophy.

A tutaj jeszcze z Coup de Nice

Penny Coomes i Nicholas Buckland - taniec dowolny
Zwróciłam za to uwagę na duńską parę taneczną: Laurence Fournier Beaudry/Nikolaj Sorensen - podobali mi się już w zeszłym sezonie. Lubię ich oglądać. I również wybrali piękną piosenkę Sinatry do FD.
Mnie u nich przeszkadza to, że między umiejętnościami partnerów jest spora różnica, z korzyścią dla niego. Cały czas myślę, co mógłby zdziałać z lepszą partnerką. Ale faktycznie, pojechali wyjątkowo dobrze.

Laurence Fournier Beaudry i Nikolaj Sorensen - taniec krótki

Laurence Fournier Beaudry i Nikolaj Sorensen - taniec dowolny


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#315

Post autor: LittleLotte »

No i jeszcze kilka programów z Coup de Nice:

Nicole Della Monica i Matteo Guarise - program dowolny

Maria Vartmann i Aaron Van Cleave - program dowolny

Miriam Ziegler i Severin Kiefer - przestałam liczyć, który to Upiór :faint:

Natalia Popova - program dowolny

Emi Hirai i Marien de la Asuncion - taniec dowolny

Emi Hirai i Marien de la Asuncion - taniec krótki

Anais Ventard - program krótki


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”