Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#316

Post autor: LittleLotte »

Jest ktoś może zainteresowany, jak w tańcu krótkim prezentują się aktualni mistrzowie świata? Proszę uprzejmie:



Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#317

Post autor: LittleLotte »

A tak właśnie w nowiutkim tańcu dowolnym:



Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#318

Post autor: LittleLotte »

O, wiedziałam, ze gdzieś znajdę. Nowy program krótki Agaty Kryger:
http://www.ustream.tv/recorded/50870271


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#319

Post autor: Hortensja »

Probuje obejrzec program Wlochow, ale bardzo mnie to meczy (kamera, dzwiek). Poczekam na ich wystepy na GP, juz niedlugo :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#320

Post autor: LittleLotte »

Elizaveta Nugumanova - program krótki

Myślałam, że Korobeynikova już rzuciła karierę, a tu niespodzianka:)

Polina Korobeynikova program krótki

Ksenia Stolbova i Fedor Klimov - program krótki


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#321

Post autor: LittleLotte »

Ksenia Stolbova i Fedor Klimov - program dowolny.
No się nie powstrzymam od komentarza. Wybitny program, bez dwóch zdań. Tafla, po której jeżdżą ma więcej emocji i kreatywności :P Ja ich nie lubię, nie ukrywam, ale gdzie są ci Ksenia i Fedor z czasów Bolero? Czemu zerwali współpracę ze Stepinem? Zeszłoroczny SP był przynajmniej charakterystyczny, w tym sezonie SP jest okropny, zupełnie bezbarwny, a jeśli dostaną wyższe PCS niż Chińczycy to stracę wiarę w ten sport :-/ Większość bardziej kreatywnych elementów z FS jest żywcem wycięta z Rodziny Addamsów, więc do Notre Dame de Paris mają się jak wół do karety. Oni nie dojrzeli, oni się cofnęli.

Natali Zabyako i Yuri Larionov - program dowolny.
Nie porwał mnie, raczej bezbarwny, acz jak na nowiutką parę, to jest wcale nieźle :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#322

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:Ksenia Stolbova i Fedor Klimov - program dowolny.
No się nie powstrzymam od komentarza. Wybitny program, bez dwóch zdań. Tafla, po której jeżdżą ma więcej emocji i kreatywności :P Ja ich nie lubię, nie ukrywam, ale gdzie są ci Ksenia i Fedor z czasów Bolero? Czemu zerwali współpracę ze Stepinem? Zeszłoroczny SP był przynajmniej charakterystyczny, w tym sezonie SP jest okropny, zupełnie bezbarwny, a jeśli dostaną wyższe PCS niż Chińczycy to stracę wiarę w ten sport :-/ Większość bardziej kreatywnych elementów z FS jest żywcem wycięta z Rodziny Addamsów, więc do Notre Dame de Paris mają się jak wół do karety. Oni nie dojrzeli, oni się cofnęli.
Lubię ich, ale ten program jest tragiczny. Bardzo lubię muzykę z Notre Dame, a wykorzystali nie dość, że niezbyt trafne utwory (po co tyle wokalu?), to jeszcze nie jadą do muzyki. To wygląda jakby oni sobie, muzyka sobie, przechodzą od elementu do elementu. Stroje są koszmarne (Kseni widać półdupki xD). Poza tym wydaje mi się, że do Notre Dame pasują bardziej ,,delikatne" pary/łyżwiarze. Z kolei Ksenia i Fedor do takich nijak się mają - chyba dlatego właśnie ich Rodzina Adamsów okazała się takim sukcesem. Pasują do nich programy z wyrazistymi (a nawet mrocznymi) postaciami. Z drugiej strony rozumiem chęć eksperymentowania, no ale ten program to dla mnie niewypał.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#323

Post autor: LittleLotte »

Adelina Sotnikova - program krótki

Adelina Sotnikova - program dowolny


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#324

Post autor: Poice »

LittleLotte pisze:Adelina Sotnikova - program krótki

Adelina Sotnikova - program dowolny

SP do Jeziora Łabędziego? Chciałabym ją zobaczyć w jakiś nowoczesnych rytmach - może jakiś jazz, rock? Sądzę, że w programie dowolnym za dużo jest wokalu. Je suis malade to świetny utwór na pokazy, ale tak mocno zaakcentowany wokal nie sprawdza się na zawodach. Z tego co słyszałam,to Adelina jest kontuzjowana, więc może jak będzie w pełni zdrowa to lepiej te programy będą wyglądały. Póki co jestem zawiedziona.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#325

Post autor: kasik8222 »

Elena i Ruslan w "Carmen" na treningu


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#326

Post autor: Hortensja »

Juz bylo ale w troche lepszym ujeciu- Dylan Moscovitch z nowa partnerka z Warsaw Cup:



A tu program krotki:



Marchei/Hotarek:

SP :

FS :


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#327

Post autor: joasia »

Adelina wycofała się ze startów w serii Grand prix i powiedziała, że ,,postara się '' przygotować do mistrzostw Rosji. ja stawiam tak 50 na 50, że się zbierze i się jej nie dziwię. Paradoksalnie ma więcej do stracenia niż do zyskania, mimo, że dopiero co skończyła w czerwcu 18 lat.
A tak w ogóle zastanawiam się, po co Liza startuje w tak wielu zawodach niższej rangi? O naszym warsaw Cup zero promocji w mediach, ja o tych zawodach dowiedziałam się z rosyjskiego serwisu.


joasia
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#328

Post autor: Poice »

joasia pisze: A tak w ogóle zastanawiam się, po co Liza startuje w tak wielu zawodach niższej rangi? O naszym warsaw Cup zero promocji w mediach, ja o tych zawodach dowiedziałam się z rosyjskiego serwisu.
Wydaje mi się, że chce zyskać pewność siebie. Póki co ma bardzo stabilną formę - sama mówiła, że po tak długiej przerwie w startach potrzebuje przetarcia. Ja osobiście jestem pod wrażeniem jej stabilności i programów w tym sezonie - mnóstwo charyzmy i kobiecego wdzięku.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#329

Post autor: rzepecha »

Poice pisze:
joasia pisze: A tak w ogóle zastanawiam się, po co Liza startuje w tak wielu zawodach niższej rangi? O naszym warsaw Cup zero promocji w mediach, ja o tych zawodach dowiedziałam się z rosyjskiego serwisu.
Wydaje mi się, że chce zyskać pewność siebie. Póki co ma bardzo stabilną formę - sama mówiła, że po tak długiej przerwie w startach potrzebuje przetarcia. Ja osobiście jestem pod wrażeniem jej stabilności i programów w tym sezonie - mnóstwo charyzmy i kobiecego wdzięku.
To na pewno. Ale oprócz tego dochodzi jeszcze kwestia rankingu i podniesienia swojej pozycji jeszcze przed MŚ, w które zdecydowanie celuje jej zespół.
W tym momencie za beszki z tego sezonu Tuktamysheva ma 600 punktów, jest 6 w rankingu światowym, mimo raczej przeciętnych wyników w poprzenim sezonie (tam też ranking podnosiły jej zawody B). Przy takiej konkurencji, jaka jest w ekipie Rosji, nie można być nigdy pewnym miejsca w reprezentacji, więc ten ranking będzie się liczył.
Dodatkowo, odbudowuje to jej pozycję w oczach sędziów, jako zawodniczki, która jest stabilna w tym sezonie.
No i w końcu ważna sprawa - zasady odnośnie kolejnościu startu na MŚ i ME, grupy rozgrzewkowe. Im wyższa pozycja, tym lepszy numer startowy. A wiadomo, że im lepszy numer startowy, tym wyższe PCS...


Cześć wszystkim po dłuuuugiej przerwie! Nadrabianie wszystkiego zajmie mi pewnie sporo czasu, więc będę powoli zabierać się za czytanie i odkopywanie starych i pewnie rozwałkowanych już tu przez Was tematów ;)
Miło 'słyszeć' Was ponownie!


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#330

Post autor: Hortensja »

Rzepecha wrocila! ok2 Nadrabiaj, nadrabiaj ;)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”