Pary sportowe

26 styczeń - 1 luty, Stockholm, Szwecja

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Zakręcona
Posty: 47
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Lublin

#46

Post autor: Zakręcona »

yenny pisze:Fajnie Ci. Ja bym nie miała gdzie jeździć.

Wracając do tej nieszczęsnej Kseni. Lotte, nie zauważyłam w swoich postach i postach innych, sugerowania Wam jakiejś nienawiści. Widzę tylko, że nie wszyscy widzą :-) chamstwa w zachowaniu Rosjan. wracając do tematu.
PODALA MU RĘKĘ. W transmisji z rosyjskiej tv widać to jak na nomen omen dłoni - jak już zrobił kółko, podjechał do niej, spojrzeli sobie w oczy, złapali się za ręce, ukłonili, potem się puścili, oddali jeszcze 3 ukłony i zjechali z lodowiska.
No i zapytam, bo nie mogę - dlaczego to Ksenia jest ta zla? Czy Fedor nie miał równie wscieklej miny, czy Fedor nie zachowywał się tak samo? Czy to nie on zostawił ją samą na środku lodowiska? Ech, niedawno tak samo było na Annę Pogoriłaję, że się zachowała nieadekwatnie do sytuacji czy coś takiego.
No nie wiem, ja zachowanie Megan traktuje tak trochę z przymrużeniem oka, smieje się z tych jej zabójczych min i uważam, za to dopełnienie ich legendy. I choć jest to trochę wkurzające, to nie za to ich nie lubię.
Poza tym - skąd wiemy co Ksenia robiła w chwili, gdy nie pokazywali K&C??? Skąd wiemy, ze nie pomachała publiczności? :D
Jeszcze dodam, że ona ma taką urodę, że gdy się nie uśmiecha to wygląda na strasznie poważną a nawet złą. On natomiast ma urodę chłopaczka, więc wściekły jak osa wygląda łagodniej. Tak jak chłopczyk, któremu wieża z klocków się rozsypała.
Mam wrażenie, że to jest odbierane tak, że Fedor był zły na siebie, popełnił błąd i chyba wszyscy rozumieją jego złość a zachowanie Kseni jest odbierane jako złość na Fedora, a przeciez każdemu może zdarzyć sie potknięcie (tutaj akurat w sensie dosłownym ;) ) i dlatego to Ksenia jest "ta złą" ja też nie odbieram jej zachowania jako jakiegoś bardzo chamskiego, popełnili w programie błąd przez co "zgubili" jeden element i wydaje mi się, że okazanie emocji jest jakby nie patrzec naturalna reakcja.Może nie było to fajne kiedy tak zjeżdżali z tego lodowiska osobno nawet na siebie nie patrząc, ale każdy zareagowałby w takiej sytuacji inaczej

A co do reszty programu krótkiego nie udało mi się obejrzeć na żywo i dopiero teraz nadrabiam więc wypowiem się tylko o dowolnym.Bardzo podobał mi się występ pary Marchei/Hotarek, biorąc pod uwagę, że jeżdżą razem od niedawna to naprawdę ... WOW oby tak dalej. na pewno duże wrażenie robił program Kawaguti?Smirnova, nigdy nie byłam ich fanką, ale program jest naprawdę dobry i jeśli utrzymają taką formę do MŚ to będę im bardzo kibicować, żeby sprawili nam niespodziankę :) Z tych trochę niżej sklasyfikowanych, podobał mi sie występ pary z Austrii, mam nadzieję że będą się rozwijać bo przyjemnie się na nich patrzy.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#47

Post autor: joasia »

Ja Ksenii też dobrze nie odebrałam, nie powinna się tak dąsać. Chyba w ogóle ta para za wcześnie wczuła się w pozycję liderów sezonu, a mistrzostwa Europy pokazały, że tak wcale być nie musi.
Jeśli w ogóle miałam pisać o moich osobistych odczuciach, to wolę Megan od Ksenii. Megan dla mnie po prostu jest mniej ,,baletową" a bardziej ,,sportową" łyżwiarką, co widać po jej bardzo dobrze wyrzeźbionym ciele (mogłaby śmiało być instruktorką fitnessu). Natomiast Ksenia jest dla mnie wiecznie jakaś naburmuszona i przez to wcale nie sprawia wrażenia sympatycznej, a jeżeli chodzi o urodę,to dla mnie jak na Rosjankę wcale nie jest jakaś specjalnie ładna.


joasia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2015”