Pary poza lodem

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#46

Post autor: mavie »

Anna Pogorilaya i Andrei Nevski wzięli ślub
Obrazek


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#47

Post autor: yenny »

Gratulacje dla młodych :37: :szampan: :szampan:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#48

Post autor: blue cat »

Gratulacje dla młodej pary! Trochę ostatnio zaniedbałam łyżwiarstwo na rzecz piłki nożnej więc powoli nadrabiam zaległości :) Tak się zastanawiam, czy aby Ania przy okazji ślubu nie myśli o zmianie obywatelstwa? Jej mąż reprezentuje Łotwę, może doszła do wniosku, że nie przebije się wśród rosyjskich fasolek i będzie jej łatwiej reprezentując inny kraj? Ania, Angelina i Diana Nikitina- to byłoby fajne łotewskie trio.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#49

Post autor: kasik8222 »

Pytanie czy Annie się w ogóle jeszcze chce czy może ma już inny plan na życie, bo na dobrą sprawę nie wiadomo nic o jej przygotowaniach do nowego sezonu. Akurat wśród Rosjanek mało jest zawodniczej łączących małżeństwo z czynnym amatorskim łyżwiarstwem, Bobrova, Volosozhar przez cały jeden sezon i to raczej tyle (o macierzyństwie już nie wspominając, ostatnią była chyba Gordeeva). Byłoby szkoda.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#50

Post autor: blue cat »

Ja myślę, że łatwiej jest łączyć życie rodzinne z łyżwiarstwem, gdy małżonek/partner też jest "z tej samej branży", a tak jest w przypadku Anny. Przykład Knierimów, Lauriault/Le Gac czy Anny Cappellini i Ondreja Hotarka dowodzi, że da się. Gdyby Anna miała męża niezwiązanego ze sportem, to może trudno byłoby mu się pogodzić z tym, że żony nie ma przez wiele dni w roku, że ciągle trenuje, jeździ na zawody itp. A tak... może małżeństwo doda jej skrzydeł? Z macierzyństwem to faktycznie byłoby trudno, ale Ania jest bardzo młoda i ma na to jeszcze dużo czasu:)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#51

Post autor: LittleLotte »

Plotki chodzą (szczególnie po rosyjskim forum), że Morozov jest znowu do wzięcia. :shock:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#52

Post autor: kasik8222 »

Znając go, szybko "się weźmie".


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#53

Post autor: yenny »

Ma gość zdrowie i zacięcie :lol:
Ale jego fenomenu zrozumieć nie mogę. Nie wiem co te panie i panienki w nim widzą. :-/


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#54

Post autor: holloko »

Czytałam nawet, że podobno już się "wziął"... :razz:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#55

Post autor: LittleLotte »

Lol, tak, chodzą plotki, że się buja ze Stolbovą. Z urody jego typ, ale nie wiem, czy nie nieco za stara :mrgreen:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#56

Post autor: yenny »

Ksenia ostra babka, może ona go usidli, omota i weźmie pod pantofel. Szczerze - nie widzę ich razem.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#57

Post autor: holloko »

Wiecie, skoro świeżo upieczona pani eks-Morozowa prezentuje się tak:

...to może teraz kolej na dojrzalszą kobitkę z jakimś charakterem dla odmiany ;)


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#58

Post autor: yenny »

To jest jego ex??? toż to dziecko...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#59

Post autor: LittleLotte »

No tak, pobrali się tydzień po tym, jak skończyła 18 lat :mrgreen: Teraz ma 20 i wygląda na to, że jest już / wkrótce będzie rozwódką


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#60

Post autor: yenny »

No tak, ja mam jeszcze skrzywioną perespektywę :lol: bo syna mam w wieku Gabrielle Papadakis ;)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”