Grand Prix of Figure Skating Final 2015/16

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#46

Post autor: Kathiea »

Ja pierwszego miejsca Kaitlyn i Andrew też nie neguję, choć podobali mi się bardziej w zeszłym sezonie. W tym ich programy nie podchodzą mi aż tak bardzo, choć faktycznie świetnie do nich jadą. Ale resztę bym trochę pozamieniała...

Kurcze, nie wiem, co dzisiaj z tymi upadkami. W juniorów solistów nie było nawet jednego przejazdu bez upadku, a Daniel Samohin miał ich aż 5. Teraz tez każda jedna para do tej pory zaliczyła upadek. CO z tym lodem jest nie tak?


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#47

Post autor: justyna »

Może to samo co w Szanghaju


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#48

Post autor: yenny »

W sumie to te trzy przejazdy par sportowych były beznadziejne. W ogóle mi się nie podobali, niestety upadki psuły efekt, a już zbieranie się z lodu, gonienie muzyki ... straszne. Żal mi zawsze, bo jednak czysty przejazd to czysty przejazd. Ale niestety, coraz mniej ich będzie, pogoń za quadami i trudnymi elementami robi swoje.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#49

Post autor: Kathiea »

I w ten sposób z dużo prostszym programem S/B będzie spokojnie na 4 miejscu xD


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#50

Post autor: Kathiea »

D/R nie bez pomyłek, ale i tak pewnie dostaną super wysokie oceny. Bo że TES wysokie to było wiadomo.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#51

Post autor: Kathiea »

SB za to??? Bez komentarza....


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#52

Post autor: yenny »

Wiesz, ja bym za karę Megan i Erica na 4tym postawiła, bo to co pokazali to było tak nudne i bez jakiejkolwiek iskry, że aż mi się wierzyć nie chce. te najazdy, te sztywne ruchy, ten brak pewności, eeeeeeeeeee, po mistrzach świata człowiek spodziewa się więcej. I pomijając fakt, ze liryczne piosnki do nich nie pasują, to dziś i oni nie popisali się. Prezentacja na 71 pkt 8/


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#53

Post autor: yenny »

O, widzę, że nie tylko ja się dziwię...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#54

Post autor: yenny »

Yuko i Aleks, mimo ze z blędami, to program piękny, artystycznie biją Megan i Erica o glowę conajmniej.
No i 4s :) Szkoda, że im nikt racze nie dołoży punkcików :-/

No i nie dołożyli, tylko punkt różnicy w PCS, kpina!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#55

Post autor: yenny »

I znów WOW po przejeździe Kseni i Fedora. Jejku, jak oni się ruszają! Rewelacja! :bb: :25: :13:
Zwłaszcza Ksenia przyciąga wzrok, kazdy jej ruch jest naturalny i miękki. W ogóle w ich programach wszystko się dzieje tak naturalnie.
Ogromny kontrast z parami kanadyjskimi, zwłaszcza tą młodszą.
Zasłużyli na każdy punkt w swoich ocenach.
Last edited by yenny 8 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#56

Post autor: Kathiea »

na brode MErlina! Ksenia i Fedor pojechali czysto i chyba wygrają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#57

Post autor: Kathiea »

Jestem przeszczęśliwa, zęm oja druga ulubiona para po S/H trafiła z formą na GPF!


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#58

Post autor: yenny »

Ja też się cieszę, szkoda, że Yuko i Aleks są na 3cim miejscu, ale przeżyję.
Ksenia i Fedor i oba ich programy wynagrodziły mi wszystko :-)
Jeszcze jakby Yuzu pojchał tak jak dwa tygodnie temu to nie mam uwag.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#59

Post autor: Rob »

Pobili rekord swiata?


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#60

Post autor: LittleLotte »

Minęli się o 7 setnych z nowym rekordem świata. WOW. Ale program jest fantastyczny, nie sposób zaprzeczyć.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”