Listy startowe

Moderatorzy: kasik8222, Kathiea

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#46

Post autor: blue cat »

Żeby tylko dla Julki nie był kolejny sezon w plecy- liczyłam że się jakoś odkuje po tych wszystkich ostatnich zawirowaniach, a nawet po cichu- że wystąpi na ME albo MŚ. Tym bardziej, że oba jej tegoroczne programy mi się podobają. Co do par, to w tym sezonie chyba będzie wielka walka Aliona i Bruno kontra Meagan i Eric, bo konkurencja się wykrusza.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#47

Post autor: justyna »

Romain Ponsart wycofany z TdF nie ma na razie zastępstwa

Esbrat i Nowoselow w parach też. Zastępstwa oczywiście też nie ma.

Polina wycofana z NHK. Może USFSA wyśle w to miejsce Marię Bell

[ Dodano: 2016-11-22, 10:19 ]
Ivan Righini i Alena Leonowa out of NHK


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#48

Post autor: Kathiea »

Jakiś pogrom. Ciekawe, że akurat dwójka, która zaliczyła tragiczny FP we Francji...


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#49

Post autor: Hortensja »

Szkoda, ze Mariah Bell nie dostala jednak tego miejsca :(


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#50

Post autor: Kathiea »

Hortensja pisze:Szkoda, ze Mariah Bell nie dostala jednak tego miejsca :(
Dlaczego? Japońska Federacja musiałaby być głupia, żeby ją wziąć, kiedy ich solistki walczą o GPF. To nie tak, że Amerykańca Federacja wzięłaby Japonkę w ostatniej chwili, która mogłaby gwizdnąć im GPF ich solistkom sprzed nosa, bądźmy poważni. Tak btw. Mariah startuje teraz w Talinn Trophy i nie maiła czystego programu krótkiego i jest obecnie na 6 miejscu. To drugie miejsce w SA było raczej wyjątkiem, a nie regułą. Jak jej skoczy ranking, to zacznie dostawać 2 GP, w końcu to na SA też dostała tylko dlatego, że Angela Wang się wycofała, więc i tak dużo zyskała.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#51

Post autor: Hortensja »

Spokojnie, nie mowie, ze miala dostac, ze to logiczne i jej sie nalezalo. Po prostu lubie na nia patrzec i fajnie by bylo gdyby jej sie udalo skoro od poczatku az 2 msc chyba sie zwolnily. Pza tym wiadomo bylo, ze ciezko kogos zaprosic w ostatnich dniach przed konkursem. Jest niestabilna zawodniczka, wiec jak najwieksza ilosc zawodow jej sie przyda. A co do TT to wiem, ze SD jej srednio poszedl, ale mam nadzieje ze w dowolnym sie zepnie i pojedzie dobrze.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”