Mistrzostwa Krajowe

Moderatorzy: kasik8222, Kathiea

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#46

Post autor: yenny »

Poice, o tak, dokładnie ujęłaś to co ja zawsze czułam jak patrzyłam na Gracie. Nieobecna. A jak dziś oglądałam jej programy z MUSA to jakby odhaczała kolejne punkty, muzyka sobie a ona sobie. Byleby to już był koniec.
Najbardziej podobała mi się Ashley, mogłaby jeszcze coś w choreografii ubogacić, ale fajnie się na nią patrzy. Chen i Bell - ok, Bell z dwoma sporymi błędami w sumie. Podobał mi się też program Zhang, 3r3r robi wrazenie, to prawda :13:
I mam podobne wrażenie co któraś z Was w stosunku do Tessy Hong, bardzo, bardzo nie lubię jak młodziutkie dziewczątka robione są na lolitki i jadą do czegoś, czego nie rozumieją bo zrozumieć nie mogą.
Swoją drogą, Zakriczek po chwili puste w swojej "stajni" znów staje się popularny.

Pary w Stanach to faktycznie marnizna obecnie, zdarza się im jakiś błysk czasem, ale chyba bez nadziei na medale.
W tańcach wygrali Maia i Alex, minimalną różnicą punktową.
Obejrzałam jeszcze raz Natana, drugie podejście z jakby mniejszym zachwytem. Skoki - ok, wiadomo, dał czadu, ale teraz skupiłam się na wszystkim innym i chwilami było ... pusto.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#47

Post autor: Poice »

yenny pisze: Obejrzałam jeszcze raz Natana, drugie podejście z jakby mniejszym zachwytem. Skoki - ok, wiadomo, dał czadu, ale teraz skupiłam się na wszystkim innym i chwilami było ... pusto.
Przy tylu poczwórnych skokach nie da się uniknąć pustych miejsc.....Moim zdaniem u niego równowaga pomiędzy zachwytem skokami, a dobrym programem nie została zachowana. Szkoda, bo chłopak ma zadatki też w drugiej ocenie, ale póki co robią z niego maszynkę do skakania poczwórnych skoków.


Olla
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk

#48

Post autor: Olla »

ciekawe jak Nathan poradzi sobie teraz z presją. Czytając i słuchając tego, co piszą amerykańskie media odnoszę wrażenie, że już został namaszczony ma mistrza olimpijskiego, a oczekiwania wobec niego są ogromne. Nie wiem, czy nie za wcześnie na taki boom.


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#49

Post autor: mavie »

Gracie Gold rozpoczęła pracę z nowymi trenerami, którymi są Marina Zoueva i Oleg Epstein


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#50

Post autor: blue cat »

Gracie Gold rozpoczęła pracę z nowymi trenerami, którymi są Marina Zoueva i Oleg Epstein
Oby to coś pomogło, może kobieta lepiej zrozumie kobietę i pomoże się jej odstresować, poprawić technikę i odzyskać pewność siebie. Chociaż ja chyba bardziej widziałabym ją u Orsera, ale poczekajmy na efekty.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#51

Post autor: LittleLotte »

Orser ma komplecik dobrych zawodników, wątpię żeby znalazł wystarczająco czasu dla Gracie.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”