Ogólnie o GP

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#46

Post autor: holloko »

Niby wiadomo, że taki filmik wrzucony tuż przed finałem GP to zagranie czysto PRowe, ale tak ładnie się zapowiada ten tulup! <serducho> jeszcze ciut dociągnąć w rotacji i będzie super :)
Widać jak bardzo się przydaje dobra technika (niestety ani sędziowie ani trenerzy coraz częściej nie wiedzą co to takiego) a poza tym też siła. W środowisku bez przerwy Lizie czy innym łyżwiarkom o podobnej budowie zarzuca się problemy z wagą, ile lat ona jeździła w czarnych rajstopach i luźnych sukienkach... A to się nazywa mięśnie i dzięki temu się skacze, między innymi <marzyciel>

Kompletnie mi nie szło pisanie w ostatnich tygodniach, mimo że byłam w miarę na bieżąco i poziom zawodów był fajny... Denerwuje mnie ostatnio ten kwadracik w rogu, ten z bieżąca punktacją. Człowiek się stara oglądać dla przyjemności i się nie przejmować, a tu wyświetlają kolejne +5 GOE za niedokręcone flutze. I jak tu żyć??? ;)
Mam nadzieję, że z okazji finału mi przejdzie ;)


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ogólnie o GP

#47

Post autor: yenny »

Hej Hollloko, brakowało Cię 😘 Mnie się też wydaje, że Miszyn i spółka postanowili przed FGP a przede wszystkim przed Mistrzostwami Rosji trochę zdeprymować młode dziewczęta i Eteri. Skoki skokami, fasolkom w sumie w 3/4 przypadków wychodzą te "4lutze" , ale zdarzają się i upadki, Alina jest niestabilna i znów bardzoprzerazona więc taki straszak w postaci Lizy jest chyba trochę stresujący. Niemniej zobaczymy efekty dopieo na MR, ja kciuki za.Lizę trzymam megamocno. Marzy mi się, by ktoś jej zrobił dobry program, by wyzwolila się z tego co jeździ od lat. Może to by poprawiło nieco jej wizerunek w oczach sędziów, bo jej oceny od.2 sezonów to ...
Niestety mam świadomość, że ona to trochę taka druga Mao Asada, zeby nie.wiem jak jeździła, nie.wiadomo co.i jak skakala, to zawsze.w jakimiś aspekcie będzie gorzej oceniana.niż aktualne pupilki...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”