No to zaczynamy nowy sezon :-)

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#46

Post autor: yenny »

Hej, już czas na GPS ... szok, czas tak leci, a ja mam urwanie głowy i jeszcze nic nie zobaczyłam :-(


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#47

Post autor: mat »

Jeśli chodzi o program krótki par sportowych w GP Ameryka, to nic nie straciłaś - bardzo słaby a jedyną miłą rzeczą było to, że nie komentowała tego Prawda Iwańska.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#48

Post autor: tatianalarina »

Chodzą jakieś przecieki po internecie, że tematem RD na przyszły sezon ma być "film", o jakimkolwiek patternie cicho.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Skandal w Hiszpanii

#49

Post autor: tatianalarina »

Niezrozumiała decyzja federacji hiszpańskiej: na ME i MŚ zostali wystawieni dużo słabsi od Olivii i Tima Sofia Val i Asaf Kazimov. Kryteria hiszpańskiej federacji są tak pokrętne (suma samych TESów w najlepszym Challengerze, najlepszych innych zawodach międzynarodowych i w mistrzostwach Hiszpanii), że nie sposób oprzeć się wrażeniu, iż specjalnie je tak ustawiono, aby forować parę trenowaną przez Kiriłła i Sarę, czy też parę przynajmniej w połowie rdzennie hiszpańską.

Olivia wkurzona zapowiedziała na Twitterze, że tego tak nie zostawi, ale trudno powiedzieć, jakie ma teraz opcje. Najprostszym wyborem byłyby WB albo Niemcy, ale oba kraje mają bardzo restrykcyjne procedury przyznawania obywatelstwa i wymagają zrzeczenia się poprzedniego. Niemcy teraz mają jakies projekty poluzowania przepisów, ale trudno powiedzieć, kiedy to wejdzie w życie. Poza tym federacja niemiecka cienko przędzie finansowo, Tim mówił o tym jako jednym z powodów, dla których wybrali Hiszpanię. W każdym razie jeżeli ich celem jest olimpiada, to w żadną stronę się nie wyrobią do 2026. Chyba że jakiś inny kraj bez pary tanecznej z minimami międzynarodowymi ich przygarnie.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#50

Post autor: blue cat »

Decyzja dla mnie niezrozumiała, przecież Olivia z Timem byli na GP i nawet nie wiem, ale faktycznie tamta para przebiła ich w TES? Jakoś wierzyć mi się w to nie chce. <mysli>


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#51

Post autor: tatianalarina »

A jednak to prawda. Cały wic polega na tym, że wyniki V/K z drugorzędnego Bosphorus Cup porównuje się z wynikami S/D ze Skate America, a wiadomo, że na mocniej obsadzonych zawodach panel techniczny też ocenia ostrzej.

Val/Kazimov

Mistrzostwa Hiszpanii —> 178.79 (TES 103.75)
Budapest Trophy —> 168.34 (TES 97.44)
Bosphorus Cup —> 176.36 (TES 103.43)
Total: 523.49
Total TES: 304.62

Smart/Dieck

Mistrzostwa Hiszpanii —> 184.98 (TES 101.22)
Finlandia —> 178.47 (TES 98.81)
Skate America —> 180.67 (TES 100.14)
Total: 544.12
Total TES: 300.17


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#52

Post autor: tatianalarina »

Po awanturze w mediach Olivia i Tim jadą na MŚ. V/K na Euro.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#53

Post autor: tatianalarina »

A teraz sprawa o wiele poważniejsza, niż kogo wezmą do reprezentacji: Nikolaj Sorensen jest oskarżony przez niewymienioną z nazwiska byłą łyżwiarkę z USA o gwałt, jakiego miał się na niej dopuścić w 2012 r.

https://eu.usatoday.com/story/sports/co ... 105568007/


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#54

Post autor: Hortensja »

No ta sprawa to dla mnie niezly szok, na wszystkich frontach. To w ogole ma dotyczyc roku 2014, wiec zaangazowane sa inne osoby niz obecenie. Maja startowac na mistrzostwach Kanady, dziwne to, Laurence w sumie tez nie wiem jak sie w tym czuje, oni sa para zdaje sie... Masakra.

A w dodatku La/La sie wycofali z mistrzostw, nie podano jeszcze dlaczego chyba.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#55

Post autor: Halka »

Kolejna afera z wątkiem wykorzystywania seksualnego. Czy ktoś z Was wie, jak się skończyła sprawa z Morganem Cipres? Siedzi w więzieniu? Dostał grzywnę?
Ostatnio też sprawę o molestowanie miał Richard Gauthier nie za gwałt, ale za inne czynności seksualne. Sprawa dotyczyła lat 80- tych, w Kanadzie nie ma przedawnienia. Oskarżył go było zawodnik, któremu Richard Gauthier miał rzekomo zniszczyć karierę.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#56

Post autor: yenny »

Te sprawy są zawsze trudne do oceny, z jednej strony gwałt czy molestowanie jest to coś obrzydliwego, z drugiej nigdy nie wiadomo jak to było, znam sytuację ktora wydarzyla się wśród naszych znajomych, gdy dziewczyna oskarżyła kogoś o molestowanie a potem się okazało, że cała sytuacja była przez nią wymyślona. I choć sprawa się wyjasniła, to smród pozostał.
W sporcie jest ostatnio tak wiele spraw z kategorii nadużyc seksualnych, że to przeraża.

Z innej beczki, czytałam, że Alina Zagitowa oficjalnie wychwalała Putina, w Rosji zaczyna się kampania prezydencka. <bezradny>

Mało oglądam łyżwiarstwo w tym roku, mam spore problemy rodzinno - zdrowotne i niestety jeszcze serii gp w całosci nie widziałam <szok>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#57

Post autor: tatianalarina »

F-B/S właśnie ogłosili, że też nie wezmą udziału w mistrzostwach Kanady.

Z Cipresem jest sprawa, toutes proportions gardees, jak z Polańskim, chociaż w jego przypadku nie było nawet procesu: on dał nogę do Francji, ale nakaz aresztowania w USA nadal na niego czeka.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#58

Post autor: Halka »

Wg mniw nie można wykluczyć, że te sprawy są szemrane, tym bardziej, kiedy wypływają po 40 latach jak u Gauthiera.

Przypomina mi się proces, jaki wytoczył mężczyzna, który jako kilkumiesięczne dziecko był na okładce Nirvany do płyty Nevermind ...udział w tej kampanii reklamowej zepsuł mu życie ... tak jakby po prostu każdy go rozpoznał z tego zdjęcia.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#59

Post autor: tatianalarina »

Kaitlin Hawayek i Jean-Luc Baker ogłosili, że nie będą występować w tym sezonie i zastanawiają się nad kontynuowaniem kariery. Obawiam się, że ten melancholijny klip to jest ich pożegnanie


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

No to zaczynamy nowy sezon :-)

#60

Post autor: yenny »

Bardzo smutna wiadomość, to moja ulubiona amerykańska para. <beczy> <beczy>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Sezon 2023/2024”