Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#481

Post autor: kasik8222 »

Fanką "Pana Tadeusza" w wykonaniu Doroty i Mariusza nigdy nie byłam. Komentator brytyjskiego eurosportu też wyraził wątpliwość co do wyboru muzyki, z tego co pamiętam. Wolałam ich "czeskie" podkłady "Kolja" i Dvoraka.


bege
Posty: 6
Rejestracja: 4 lata temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#482

Post autor: bege »

Oczywiście, rzecz gustu, ale mnie chodziło raczej o promocję "tego, co dobre, bo Polskie". A muzyka z polskich seriali i filmów wg mnie często jest bardzo dobra.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#483

Post autor: kasik8222 »

Usłyszałam tę piosenkę kilkanaście lat temu, nie znałam tytułu ani autora, ale kojarzyłam fragmenty, jak już odnalazłam tę piosenkę to słuchałam codziennie po kilkanaście razy


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#484

Post autor: tatianalarina »

Rodzeństwo Reed (RIP Chris) w swoim ostatnim wspólnym sezonie miało FD do składanki Manciniego i tam również pojawia się Moon River


Zijun Li kiedyś miała FS do Moon River


Ashley Cain jechała 10 lat temu shorta do Moon River, jeszcze z poprzednim partnerem. To nie najlepsze jakościowo nagranie z widowni, ale innego nie znalazłam


Przy okazji, muszę odszczekać, bo to ja puściłam informację o tym, że w przyszłym roku będzie jako RD Golden Waltz. Ktoś puścił fejka na Twitterze, a ja nie przyjrzałam się uważnie źródłu. ISU jeszcze nie podjęło decyzji. Fajnie by było, gdyby to jednak był walc.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#485

Post autor: yenny »

Tatian, ale ten fejk sprawił, że choć przez chwilę byłam zadowolona - tęsknię za obowiązkami. I to bardzo. A wlce w obowiązkach były super Właściwie nie ma już chyba par, które na zawodach seniorskich jeździły obowiązki - chyba tylko Charene i Marco wiekowo się łapią. Reszta ew. na zawodach juniorskich i to krótko. I to niestety widać.
Swoją drogą, niedawno coś o Marie France szukałam i patrzę na jej wynik kariery - 202 punkty, sobie myślę gdzie ona tyle zdobyła, i dopiero sobie uświadomiłam, że do 2010 roku oceniane były 3 części.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#486

Post autor: tatianalarina »

Na GS spekulują, że ISU chce Maple Leaf March, stworzony przez Piper i Paula do ich programu Sgt Pepper, ale czekają z tym na oficjalne obwieszczenie końca kariery, bo pattern nie może być użyty tak długo, jak para, która go stworzyła, występuje w zawodach. A ja też chętnie zobaczyłabym walca, w końcu ISU ma aż dziesięć w kolekcji! Nawiasem mówiąc, nie wiedziałam, że Natalia i Maks razem z Sylwią Nowak też mają wkład do tej dziedziny - stworzyli fokstrota.


bege
Posty: 6
Rejestracja: 4 lata temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#487

Post autor: bege »

Dzięki wszystkim za wstawienie Manciniego!


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#488

Post autor: tatianalarina »

Tak mi się przypomniało: często po odejściu jakiegoś muzyka jest wysyp programów do jego twórczości (tak było z Prince'm), więc może w przyszłym roku moglibyśmy zobaczyć więcej programów do Vangelisa? To nie jest jakaś wyeksploatowana muzyka, głównie widzieliśmy programy do 1492, a mi się marzyłby program do Blade Runnera. Do Rydwanów ognia to nie wiem, czy dałoby się ułożyć, chociaż poza słynnym tematem tytułowym muszą tam byc jakieś szybsze kawałki. Blade Runner pasowałby dla Chock i Batesa, ale byłoby to trochę powtórka klimatów z ubiegłego sezonu, więc może Kazakowa i Riewija z ich zamiłowaniem do dziwactw (piszę to jako wielka sympatyczka ich oryginalności).


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#489

Post autor: kasik8222 »

tatianalarina pisze: 2 lata temu Tak mi się przypomniało: często po odejściu jakiegoś muzyka jest wysyp programów do jego twórczości (tak było z Prince'm), więc może w przyszłym roku moglibyśmy zobaczyć więcej programów do Vangelisa? To nie jest jakaś wyeksploatowana muzyka, głównie widzieliśmy programy do 1492, a mi się marzyłby program do Blade Runnera. Do Rydwanów ognia to nie wiem, czy dałoby się ułożyć, chociaż poza słynnym tematem tytułowym muszą tam byc jakieś szybsze kawałki. Blade Runner pasowałby dla Chock i Batesa, ale byłoby to trochę powtórka klimatów z ubiegłego sezonu, więc może Kazakowa i Riewija z ich zamiłowaniem do dziwactw (piszę to jako wielka sympatyczka ich oryginalności).
Aljona i Robin mieli Sp do "Rydwanów ognia" chyba w roku olimpijskim 2006, o ile się nie mylę.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#490

Post autor: tatianalarina »

kasik8222 pisze: 2 lata temu
Aljona i Robin mieli Sp do "Rydwanów ognia" chyba w roku olimpijskim 2006, o ile się nie mylę.
Nie, to też było do "1492".


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#491

Post autor: blue cat »

Do 1492 jechał też w tym sezonie Andriej Mozalew.


Awatar użytkownika
mat
Posty: 92
Rejestracja: 2 lata temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#492

Post autor: mat »

Utwór, który chciałbym usłyszeć w programie:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#493

Post autor: yenny »

Ja bym chciała zobaczyć na lodzie więcej rocka. Metallica na przykład ma tyle pięknych utworów. Wiele innych zespołów rockowych ma świetne utwory, w tym ballady.
A z muzyki filmowej marzy mi się program do Rockyego, ale nie pokazowy, tylko normalny, bez wygłupów.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#494

Post autor: tatianalarina »

Kaori jechała do wiązanki tematów z Fortepianu w sezonie 2018/19
Jason Brown miał FS do innego tematu z Fortepianu przez trzy sezony z małymi zmianami
Do tego tematu, który wkleiłeś, jechała nie tak znana łyżwiarka, co dwoje poprzednich, Yura Matsuda


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Muzyka/piosenka jaką chcielibyście usłyszeć do programu

#495

Post autor: Hortensja »

No i jest jeszcze piekny program Delobel/Schoenfelder, ktorym wygrali MS:



"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”