Odejścia na emeryturę, rozstania i zmiany partnerów

Moderatorzy: kasik8222, Kathiea

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#61

Post autor: yenny »

Kolejna Madeline do wzięcia. Trzymam kicuki by dziewczyny znalazły partnerów, panom zawsze latwiej.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#62

Post autor: justyna »

Kathy Johnson zrezygnowała z trenowania Patricka Chana


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#63

Post autor: yenny »

?????? :shock:
Justyna, wiadomo dlaczego? Są jakieś plotki?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#64

Post autor: Kathiea »

Ma być więcej szczegółów w artykule Icenetwork. Trzeba czekać, aż opublikują.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#65

Post autor: justyna »

Mariah Bell i Roman Ponsart przenieśli się do Rafa Arutunyana. Za to Hannah Miller wylądowała u Tammy Gambil


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#66

Post autor: Kathiea »

justyna pisze:Mariah Bell i Roman Ponsart przenieśli się do Rafa Arutunyana. Za to Hannah Miller wylądowała u Tammy Gambil
Jestem zaskoczona. Głównie decyzją Mariah. Roman coś nie może się zdecydować na trenera...


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#67

Post autor: justyna »

Ja się cieszę, Raf jej pomoże i z techniką skoków i z psychiką

{edit} Denis Vassiljevs został podopiecznym Stephane'a Lambiela

[ Dodano: 2016-08-31, 15:57 ]
Przepraszam za posta pod postem, ale Wea/Po są u Morozova. PJ robiła z nim wywiad o trenowaniu Kait i Andrew, a TSL donosi że byli tam już jak oni nagrywali materiał z córką Morozova chyba w czerwcu. Asystent Morozova siedzi z nimi podobno 24/7


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#68

Post autor: Poice »

justyna, ale Morozov jako choreograf a nie trener, prawda?


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#69

Post autor: justyna »

Nie wiem
Powiedzieli ze nie rozstaja się z DSC ale przenoszą się do bazy Morozova. Znaczy będzie ich trenerem. Czy ja już mogę zacząć przyjmować zakłady kiedy zacznie sypiać z Kaitlyn xD (nabijam się jakby ktoś nie wiedział)

Chan zostanie się przygotować do Io sam bez trenera


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#70

Post autor: LittleLotte »

Powiedzieli ze nie rozstaja się z DSC ale przenoszą się do bazy Morozova. Znaczy będzie ich trenerem.
To kto zostanie u Pasquale i Anjeliki? :(


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#71

Post autor: Kathiea »

Z tego, co ja zrozumiałam, to przenieśli się do New Jersey, ale Pasquale i Anjelika wciąż są częścią ich zespołu.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#72

Post autor: justyna »

Przy okazji ogarniania Lombardia Trophy zauważyłam, że duetu Manacorda Macii nie ma na liście i się dowiedziałam, że już nie jeżdżą ze sobą, bo Bianca wybrała studiowanie. Chciałam poszukać czy Niccolo przypadkiem ma nową partnerkę a tylko dowiedziałam się że jest w związku z Robertą Rodeghiero xD . Szkoda bo fajnie się zapowiadali

[ Dodano: 2016-09-07, 23:30 ]
I Paradis Oulette też się rozstali. Powodów nie znam bo jak na Kanadyjczykow z francuskiej części Kanady news tylko po francusku....

[ Dodano: 2016-09-09, 00:14 ]
Plotki ploteczki. Wiktora i Nikita pozostają w Moskwie co najmniej do Mistrzostw Rosji. Ponoć nie mają za co płacić Marinie i "jakieś konsultacje techniczne" ale ptaszki cwierkają, że Nikicie trochę za bardzo latają w stronę Wiktorii ręce, więc zarząd Arctic Edge (chyba tak się nazywa lodowisko w Kantonie) zakazał Nikicie wstępu na obiekt


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#73

Post autor: Kathiea »

Z Rosjanami ciągle jakieś dramaty! Ciekawe, za co naprawdę wywalono ich z obiektu.

[ Dodano: 2016-09-21, 23:19 ]
Sara Hurtado i Kiril Khaliavin oficjalnie trenują razem u Zhulina! Musze przyznać, że Federacja Rosyjska ładnie się zachowała :) https://www.facebook.com/IFSmagazine/po ... 0889547538


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#74

Post autor: justyna »

Goda Butkute szuka partnera. Nie spodziewałam się


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#75

Post autor: Kathiea »

A Andrei Deputat próbuje jeździć z Sashą Proklovą. Sasha od przyszłego sezonu może spokojnie jeździć w seniorach, więc ma to sens, jeśli im to wyjdzie. No i dziewczyna umie skakać, pytanie tylko jak z pozostałymi elementami typu twist...


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”