Odejścia na emeryturę, rozstania i zmiany partnerów, tremeró

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#61

Post autor: Kathiea »

Gdzieś przeczytałam, że Narumi Takhashi zakończyła karierę.


Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

#62

Post autor: Snowflake »

[font=Times New Roman]Patrick Chan ogłosił przejście na emeryturę.

http://www.cbc.ca/sports/olympics/figureskating/patrick-chan-retirement-figure-skating-1.4618839

Właśnie odpowiada na pytania fanów na Twitterze.[/font]


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#63

Post autor: yenny »

Niegdyś te słowa nie przeszlyby mi spod klawiatury, a jednak nigdy nie mów nigdy. Może nie miał oszałamiających, programów, ale miękkośc jego jazdy będę pamiętać zawsze. smutno mi :cry: :shock:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

Max Aaron

#64

Post autor: Snowflake »

[font=Times New Roman]Max Aaron ogłosił na swoim Instagramie przejście na emeryturę. https://www.instagram.com/p/Bh0JjIuHRnm/[/font]


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#65

Post autor: blue cat »

Anna Duskova i Martin Bidar się rozstali ppp Przyczyną nieporozumienia co do dalszego rozwoju kariery- Martin chciał trenować za granicą, a Anna zostać w Czechach i kontynuować edukację. Na GS gorąca dyskusja https://goldenskate.com/forum/showthrea ... nges/page5
Wielka szkoda, par sportowych i tak jest mało, więc strata każdej, a zwłaszcza tak dobrze rokującej mnie boli.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#66

Post autor: yenny »

Szkoda. Tym bardziej, żę to rokująca para z Europy :(
Megan i Erick tez oficjalnie już zakończyli karierę. Niby to było oczywiste od dłuższego czasu, ale kogoś będzie brakować. Nie byłam ich fanką, ale za ambicję i upór ich cenię. No i jak nie raz pisałam, bez nich pary nie stałyby dziś na takim poziomie jak stoją.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#67

Post autor: mavie »

Dzisiaj pojawiła się informacja na rosyjskich stronach sportowych, że Evgienia Medvedeva zakończyła współpracę z Eteri. Podobno jej nowym trenerem ma być Orser.

Elladj Balde ogłosił koniec kariery amatorskiej.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#68

Post autor: yenny »

mavie pisze:Dzisiaj pojawiła się informacja na rosyjskich stronach sportowych, że Evgienia Medvedeva zakończyła współpracę z Eteri. Podobno jej nowym trenerem ma być Orser.
:szcze:
To się musiało posypać ale nie sądziłam, że to Żenia odejdzie, przez większość sezonu były głosy, że Eteri faworyzuje Żenię kosztem Aliny, szczerze - ja tego nie widziałam, dopiero na tych katastrofalnych MŚ zobaczyłam jak bardzo wrednie Eteri może się zachować i że coś na rzeczy było.
W każdym razie wtedy pomyślałam, że Alina odejdzie, a tu masz, Evgienia...
Szok. :shock:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#69

Post autor: blue cat »

To się tak musiało skończyć i dobrze że się tak skończyło. Mam nadzieję, że Brian zatrudni dla niej najlepszych choreografów, którzy ułożą jej świetne programy, takie, na jakie zasługuje. I już wtedy nikt nie będzie mówił, że wygrywa dzięki rękom w górze i upychaniu skoków w drugiej połowie- myślę że Brian na to nie pozwoli, bo swego czasu opieprzał Elizabet za robienie na siłę tano, które spowodowało upadki. Żenia wydawała mi się zawsze najsilniejszą psychicznie z dziewczyn Eteri i podjęła bardzo mądrą decyzję- na to był najwyższy czas, zanim zaczęłyby się problemy, niesnaski i równia pochyła w stylu Julki.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#70

Post autor: holloko »

Pojawiły się też baaardzo nieoficjalne plotki że Żenia zamierza reprezentować Armenię (jej ojciec jest Ormianinem), a Polina Tsurskaya odejść do Buianowej. Eteri zostałaby więc z Aliną i przedszkolem. Jeżeli choć część plotek nt. Żenii się potwierdzi to muszę przyznać, że wow, naprawdę jest zdeterminowana aby pojeździć długie lata.

Zaczyna się poolimpijski maj w Rosji, gdzie mój popkorn

(Zawsze mam problem z poprawną pisownia i odmianą rosyjskich nazwisk w polskim, wrrr.)


Efforts will lie, but will never be in vain.
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#71

Post autor: joasia »

Czytam sobie właśnie opinie i komentarze na ria nowosti o rozpadzie duetu Medwiedewa - Eteri i jednego tylko nie mogę pojąć,dlaczego dziennikarze ( np. Elena Wojciechowska- ciekawe czy ma polskie korzenie) sugerują, że dla Żenii najlepiej będzie zmienić obywatelstwo i np. występować pod flagą Kanady i Armenii.Absurd, akurat Żenia jako mocna psychicznie będzie raczej pewniakiem jeśli chodzi o walkę o kadrę. O ewentualnej zmianie obywatelstwa niech pomyślą inne dziewczyny, ale taka jest prawda,że jak część z nich trenuje w dobrych klubach i dostaje wysokie dofinansowania, to nawet nie ma co kombinować.Trenować dalej i co najwyżej chałturzyć w show za dobrą kaskę.
A tak w ogóle to wg mnie Brian Orser to bardzo dobry wybór.Dla Żenii to będzie sprawdzian, na ile rzeczywiście jest dorosła.Śmieje się z tego, że często się podkreśla, że jak ktoś ma 18 czy 20 lat to jest już bardzo dorosły. Zobaczymy,jak Żenia się odnajdzie w Kanadzie i co będzie sobą prezentowała. Mnie bardzo podobały się programy Haviego ułożone przez Orsera i przede wszystkim, programy Yu na Kim. Kto wie, jakby Yu Na nie odeszła od Orsera, w cuglach wygrałaby Olimpiadę w Soczi i nie byłoby żadnych wątpliwości, kto jest lepszą łyżwiarką.


joasia
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#72

Post autor: yenny »

A może odejście Żeni od Eteri ma jakieś drugie dno, jest nie na rękę federacji... I to dlatego dziewczyna myśli o innym kraju, bo w Rosji atmosfera mogła się zrobić zbyt gęsta.
No nic to, zobaczymy co będzie dalej, na razie więcej jest domysłów niż faktów.
Bo w sumie wiadomo na pewno tylko tyle, ze odeszła.
A czy Orser jest dobrym wyborem? IMO - dobrym, na pewno zupełnie innym niż Eteri, z innym systemem treningowym, mentalnością, podejściem do zawodnika itd.
Oby wydobył z Żeni kobietę i dał jej programy na jakie zasługuje, bez pychy, bez popisywania się, bez rozdziawiania buzi.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#73

Post autor: mavie »

Ja się zastanawiam czy federacja pozwoli wyjechać Żeni za granicę. Nie po to ściągali wszystkich trenerów rosyjskich z powrotem do kraju, żeby teraz ich największa gwiazda pojechała trenować na drugi koniec świata. Może w takim sensie jest rozpatrywane zmiana obywatelstwa, tylko wtedy będzie miała wolny wybór. Natomiast sam Orsen to byłby świetny wybór, po Olimpiadzie wykruszył mu się zespół, Żenia mogłaby liczyć na dużo uwagi z jego strony, a programy jakie proponuje swoim zawodnikom mają świetną choreografię.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#74

Post autor: joasia »

Właśnie przeczytałam wypowiedź Eteri na temat odejścia Żenii- Eteru powiedziała dziennikarzom,że o odejściu sportsmenki dowiedziała się od mediów, a z kolei Żenia naciskała na Eteri,żeby przytrzymała Alinę w juniorach jeszcze jeden rok, czego Eteru zrobić nie chciała bo wszyscy mają równe szanse.Alina zgodnie z regułami ISU to seniorka.
Myślę,że puszczą ją do Kanady.Natomiast gorąco optuję za podwyższeniem wieku seniorów. Nie chciałabym aby medale zdobywały stare umalowane maleńkie, a dziewczyny wkraczające w dorosłość były emerytkami.Nowy look Żenii chętnie obejrzę,mi nie przeszkadzała półotwarta buzia,to było u niej spontaniczne,naturalne. Ale biologii nie da się powstrzymać,Żenia nie będzie miała cienkich nóżek cały czas, nabierze kobiecego wyglądu i tu bardzo pomocny może być Order.
A w ogóle o zgrozo, Anna Szerbakowa na cienkich nóżkach na treningach skacze 4Lutz-3Lutz.


joasia
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#75

Post autor: yenny »

Mydlanej opery cd ;)
Ale na serio, jak się zacznie teraz pranie brudów, to się i może czegoś więcej dowiemy. No, może niekoniecznie twardych faktów, a pomówień, plotek i prawdy o tym kto kogo lubi.
Alina i Zenia były kreowane na przyjaciółki, tak też wyglądała ich relacja, odnosiły się do siebie serdecznie. Eteri mówi, że Żenia naciskala, by Alinę zostawić w juniorach, szczerze, nie chce mi się w to wierzyć, no, ale jak było nie wiem na pewno.
Pisałam kilka razy po tych głosach, że Eteri faworyzuje Żenię, że ja tego nie widzę i raczej odwrotnie bym to odczytywała, a cała ta sytuacja pokazuje, że coś na rzeczy musiało być.
Moim zdaniem Eteri było obojętnie kto wygra, byleby zloto było jej udziałem.
Nie lubiłam jej od kiedy zaczęła się o niej głośno robić, gdy trenowała Julkę, teraz nie lubię jeszcze bardziej... :-?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”