Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#76

Post autor: LittleLotte »

Ashley Cain prawdopodobnie pojedzie swój program dowolny do muzyki z Evity Andrew Lloyda Webbera. Jednak nie bardzo może zdecydować się na wersję musicalu (a chce z woklaem - zgadzam się, trudny wybór, jak dobry Che, to kiepska Evita, jak dobra Evita, to Perron do niczego i tak w kółko, poza tym ogromna część piosenek bywa przekombinowana albo wykrzyczana)

Napisałam, że choreografia Rohene'a do Peer Gynta może być ciekawa i chyba będzie. Moeller interpretuje fabułę Gry o tron :32:
Natomiast jego program do Wakare no Kyoku jest podobno romantyczny i dramatyczny ;) Opowiada historię zakochanych, którzy musieli się rozstać, jednak udało im się ponownie odnaleźć... Tylko zastanawiam się, czy nie opowiadał historii z anime, bo solista będzie miał chyba problem z ukazaniem tego wszystkiego.

Koreańska para taneczna Yura Min i Tim Koleto zatańczy do muzyki z filmu Trio z Belleville połączonej z Suzy zespołu "Caravan's Palace". Choreografią zajmuje się Christopher Dean. Yura Min twierdzi, że muzyka bardzo przypadła jej do gustu, pasuje do ich stylu, jest dziwaczna i urocza, i zabawna. Tim Koleto dodał, że jest też wyjątkowo surrealistyczna.
Natomiast choreografię ich tańca krótkiego stworzył Shpilband i zatańczą go do Malagueny i Fiesta Flamenca Monty'ego Kelly'ego.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#77

Post autor: LittleLotte »

Ksenia Monko i Kiril Khialiavin, następni beneficjenci misz-maszu wśród rosyjskich par tanecznych, zatańczą FD do Sarabandy Jerzego Fryderyka Haendla. To bardzo interesujący temat, trochę niejednoznaczny, ale zasadniczo dość łatwo go spartaczyć.

Alexandra Stepanova i Ivan Bukin, para taneczna, którą zobaczymy na Rostelecom Cup (w zeszłym sezonie byli na SC, gdzie zajęli ostatnie miejsce) pojadą do Eleanor Rigby niejakich Beatlesów ;)
Last edited by LittleLotte 10 lat temu, edited 1 time in total.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#78

Post autor: Poice »

Nowe programy Hino i Tanaki (wspomniane przeze mnie wcześniej): [KLIK]

Póki co to japońscy łyżwiarze w wieku Yuzuru nie mają szans na dołączenie do czołówki....


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#79

Post autor: LittleLotte »

Alexa Scimeca i Chris Knierim, notabene - od kwietnia zaręczeni:

SP: Tango Roxanne z Moulin Rouge (choreografia: nie jestem pewna: Julie Marcotte albo Dalilah Sappenfield, 99% pewności, że Marcotte)

FS: Amerykanin w Paryżu (choreografia: Julie Marcotte na 100% :))

Też pokusili się o wokal ;)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#80

Post autor: LittleLotte »

Peng Cheng i Zhang Hao:

SP - Taniec arabski z Dziadka do orzechów
FS - Trio fortepianowe nr 2 e-moll op.67 Szostakowicza

Nicole Orford i Thomas Williams

FD - ścieżka dźwiękowa z Titanica (choreografia: Mark Pillay)

Tarah Kayne i Daniel O'Shea

SP - Your Song z Moulin Rouge (hmm, wolałabym oryginał Eltona Johna, ale w sumie...)
FS - Spartacus

Nam Nguyen

SP - Sinnerman Niny Simone (choreogafia: Jeffrey Buttle)
FS - La Strada Nino Roty (choreografia: David Wilson) - czy ja mogę zgłosić sprzeciw? Naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak wielu młodych łyżwiarzy ima się Roty, a później zwyczajnie nie dają rady. Albo program jest cliche (Sui/Han w tym sezonie) albo muzykę - co jest chyba jeszcze gorsze - traktują jak składankę piosenek z cyrku (Stolbova/Klimov parę sezonów temu). Mam szczerą nadzieję, że w przypadku Nama będzie chociaż troszkę lepiej. Ostatecznie Daisuke był świetny.

Grant Hochstein, 11 na mistrzostwach USA:

SP - O Fortuna z Carmina Burana Carla Orffa (choreografia:Karen Kwan-Oppegard, siostra Michelle)
FS - Don Quixote Ludwiga Minkusa (choreografia: Peter Oppegard)

Madeline Edwards i Zhao Kai Pang, brązwoi medaliści MŚ juniorów wśród par tanecznych:

SD - będą dwa, na zawody juniorów i seniorów,
FD - ma być romantyczny, między innymi Życie jest piękne ("i kilka dodatkowych utworów")

Hannah Miller, dziewiąta na mistrzostwach USA:

SP - prawdopodobnie zeszłosezonowy Ognisty ptak Strawińskiego
Last edited by LittleLotte 10 lat temu, edited 2 times in total.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#81

Post autor: yenny »

LittleLotte pisze:[

Napisałam, że choreografia Rohene'a do Peer Gynta może być ciekawa i chyba będzie. Moeller interpretuje fabułę Gry o tron :32:
o.
A pisałam niedawno, ze jak na tak,ą popularność GoT i PLiO to jakos mało tej muzyki. Ale już się zaczyna :mrgreen:

Z "Eleanor" ucieszy Haley, przypomni jej się klimat z Meryl i Charliem.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#82

Post autor: kasik8222 »

Swoją drogą, gdzie jest Haley :cry: ? Dawno jej tu nie było. Jak wróci dopiero w sezonie to będzie miała do czytania z tysiąc postów :P .


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#83

Post autor: rzepecha »

Pisałam wcześniej, że Zhiganshina/Gazsi współpracują z Lambielem. Muzyka do ich programu dowolnego to ponoć Jezioro Łabędzie.

Obrazek
Obrazek



Ach, no i chodzą jako takie słuchy o tym, że Ilinykh/Zhiganshin wybrali muzykę do FD - Tango de Roxanne. Ale źródło jest ponoć mało wiarygodne.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#84

Post autor: rzepecha »

Ja jeszcze chciałam tylko podziękować, że tak zbieracie wszystko do jednego wątku, w dodatku bardzo szczegółowo i nie pomijając mniej znanych łyżwiarzy. Zwłaszcza Little Lotte, bo widzę, że jest najbardziej aktywna :)

Sama w tej chwili nie wiem, w co ręce włożyć i wszelkie informacje trafiają do mnie raczej przypadkowo przez facebook i vk. Ale dziś udało mi się odwiedzić forum i bardzo miło było znaleźć wszystko w jednym miejscu.

:05:


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#85

Post autor: LittleLotte »

Chyba wcześniej zahaczyłam o Amber Glenn? Jestem zbyt leniwa, żeby to sprawdzić :P W każdym razie zdaje się, że zmieniła zdanie i pojedzie SP nie do You lift me up, ale w rytm Summertime Giovanniego (zapewne Hidalgo - ?).


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#86

Post autor: LittleLotte »

Sara Hurtado i Adia Diaz:

SD: Tercio de Quites - passodoble oraz Almoraima Paco de Lucii (tak to się odmienia?) i Alfileres de colores Miguela Povedy - flamenco (choreografia: Antonio Najarro). Sara twierdzi, że program obrazuje relację między bykiem a torreadorem, nie tylko na arenie, ale także poza nią. Chcieli też oddać hołd Paco de Lucii, który zmarł w lutym.
FD: ścieżka dźwiękowa z filmu Pokuta (kolejny Marianelli) i wiersz miłosny Cirque du Soleil. Nazwali ten program Trzy oblicza miłości.

Maddison Hubbel i Zachary Donohue:

FD - Wielki Gatsby

I na deser mały off-topic, ale ten program jest cudny :) Moi juniorscy faworyci:



Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#87

Post autor: LittleLotte »

Annabelle Prölß i Ruben Blommaert - tak swoją drogą, słyszałam, że teraz to w nich wierzą Niemcy i to oni dostają ogromną część dotacji.

SP - O mio babbino caro Giacomo Pucciniego (ten sam, co w zeszłym sezonie, więc chyba ułożony przez Rotislava Sinicyna), możłiwe że dodadzą wokal
FS - ścieżka dźwiękowa z filmu Artysta (choreografia: Lori Nichol)

Hannah Miller

SP - jak już pisałam, zeszłosezonowy Ognisty ptak
FS - Perseverance by Michele McLaughlin i Illumination Jennifer Thomas (choreografia: Daniil Barantsev). Hannah twierdzi, że to mocny utwór fortepianowy (strong piano piece) i że już go uwielbia.

Tarah Kayne i Daniel O'Shea mają oba programy ułożóne przez Jma Petersona (Peterson, nawiasem mówiąc, jest też choreografem programów Zhang i Bartholomaya). Ich SP, do Your Song, wykonywanego przez Ewana McGregora, jest, jak twierdzą, naprawdę zainspirowany prawdą, pięknem, wolnością i miłością, to jest temat przewodni i inspiracja dla ich tańca. Natomiast FS, Spartacus, opowiada o pasji i tragedii, Tarah i Daniel grają parę zakochanych, skazanych na klęskę i rozłąkę.

Brooklee Han:
SP - ścieżki dźwiękowe z filmów Samotny mężyczna i W.E. Powinniśmy się cieszyć, bo oba utwory to kompozycje Abla Korzeniowskiego.
FS - nadal Sekret Jaya Chou.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#88

Post autor: yenny »

LittleLotte pisze:
I na deser mały off-topic, ale ten program jest cudny :) Moi juniorscy faworyci:

czy to nie o nich pisała Joasia w innym temacie, że się rozpadli? Szkoda jeżeli to prawda, faja energia zn ich biła.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#89

Post autor: LittleLotte »

czy to nie o nich pisała Joasia w innym temacie, że się rozpadli? Szkoda jeżeli to prawda, faja energia zn ich biła.
Prawda? Bardzo się wyróżniają spośród innych par. Szczególnie SBS Biellman robi wrażenie. Mam nadzieję, że to jednak nie o nich chodziło... ale obawiam się, że jednak tak. Byłaby szkoda, niewątpliwie.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#90

Post autor: rzepecha »

LittleLotte pisze:
czy to nie o nich pisała Joasia w innym temacie, że się rozpadli? Szkoda jeżeli to prawda, faja energia zn ich biła.
Prawda? Bardzo się wyróżniają spośród innych par. Szczególnie SBS Biellman robi wrażenie. Mam nadzieję, że to jednak nie o nich chodziło... ale obawiam się, że jednak tak. Byłaby szkoda, niewątpliwie.
:shock: :roll:
Nie wiem skąd Joasia ma taką informację, na pewno oficjalnie nic w rosyjskich mediach nie podawano, bo chociaż nie bardzo miałam czasu, żeby to śledzić ostatnio, to właśnie przeglądałam fso i nie ma tam o tym ani słowa.

Co więcej, info sprzed trzech dni: w tej chwili Fedorova/Miroshkin siedzą w Moskwie i przygotowują się do nowego sezonu, wrócili ze Stanów, gdzie uczyli się nowych elementów łączących, odwiedzali Broadway. Ich nowe programy mają być w innym niż dotychczas stylu, jak sam Miroshkin to określił: "odchodzą od cyrkowego i dziecięcego stylu" (co mnie bardzo cieszy, bo ja akurat tego stylu nie znoszę). Maksim jest w trakcie rehabilitacji, problemy z kręgosłupem, ale wszystko układa się pomyślnie. 20 lipca wyruszają na zgrupowanie do Włoch.
Nie ma powodu, by siać zamęt ;)


Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”