V/T

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#76

Post autor: rzepecha »

Wybaczcie offtop, ale czy nie warto byłoby połączyć obu tematów V/T? Chyba, że tylko mi wyświetla się to w takiej formie... (I może przenieść do Strefy Fana? Bo wszystkie tego typu wątki tam się znajdują).
Taka propozycja luźna tylko.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#77

Post autor: kasik8222 »

Ja też tak mam i nie wiem dlaczego??? Może jakaś opcja wygasła albo coś nacisnęłam? Przenieść można. Mnie jest wszystko jedno.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#78

Post autor: rzepecha »

No właśnie ja to dopiero teraz zauważyłam sprawdzając nieprzeczytane posty. Dlatego nie wiedziałam, czy to u mnie coś nie tak, czy w ogóle było tak od początku. Na wszelkich forumowych zawiłościach się nie znam, więc też nie wiem, o co może chodzić ;)
Po prostu wydaje mi się, że łatwiej byłoby się znaleźć w tym wszystkim :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#79

Post autor: yenny »

Już ok?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#80

Post autor: rzepecha »

Tak, dzięki ;)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#81

Post autor: kasik8222 »

Długo na to czekałam
http://sporteveryday.info/pages/tatyana ... um=twitter
Wszyscy potwierdzają, że Maxim to ma jednak ciężki charakter :P Uczyłam się rosyjskiego przez 4 lata, ale zrozumiałam coś tylko dlatego, że nasze języki jednak mają wiele wspólnego. Maxim coś mówił, że w telefonie ma numery szybkiego wybierania do Tani, Niny i do swojej mamy :P Stas wygląda w tym dokumencie jakby codziennie łykał validol. Jakiś taki nieobecny. Nina Mozer mówiła, że Stas jest zamknięty w sobie, trudny, ale mają robotę do wykonania i tyle Pokazywali też piękne niemal "więzienne" warunki w jakich mieszkał Trankov (w internacie?) trenując w młodości. Czy dobrze pamiętam, że jest na forum jakiś filolog rosyjski albo ktoś dobrze znający ten język:P ? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale Max chyba mówi, że nie było żadnego trójkąta, bo oboje byli już wolnymi ludźmi. Maxim rozstał się z dziewczyną nie z powodu Tatiany, a Tatiana zerwała ze Stasem jeszcze wcześniej.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#82

Post autor: ivi »

Pokazywali też piękne niemal "więzienne" warunki w jakich mieszkał Trankov (w internacie?) trenując w młodości.
Do internatu go nie przyjęli (co ukrywał przed rodzicami) i musiał od 15 do 18 roku życia mieszkać w koszarach z żołnierzami.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#83

Post autor: olcia »

Obejrzałam, ale niestety niewiele zrozumiałam. O tych koszarowych warunkach w jakich mieszkał Max kiedyś coś tam czytałam, ale że to aż tak wyglądało to się nie spodziewałam.
Powalił mnie moment ze Stasem, kiedy Nina o nim coś tam o nim mówiła. On ze smutna miną pokazany z bliska, a w oddali Tania i Max i w dodatku bardzo smutna muzyczka. Poza tym chyba wreszcie doszli do wniosku, że skoro i tak wszyscy o tym wiedzą, to powiedzmy to oficjalnie, a dziennikarze przestaną nas o to pytać w każdym wywiadzie.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#84

Post autor: kasik8222 »

Coś dla mnie, największej forumowej plotkary, czyli "Are they dating?" :P :P :P
http://deadspin.com/olympic-figure-skat ... 1521780486


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#85

Post autor: olcia »

Najlepsze zdania z tego artykułu to:
Who cares about a gold medal? What figure skating fans really want to know is, are Tatiana Volosozhar and Maxim Trankov doing it?
Let's hope not! She's 16 and he's either 29 or 32


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#86

Post autor: kasik8222 »

I jeszcze "Their relationship is skating's worst kept secret" :mrgreen:


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#87

Post autor: olcia »

Fakt też dobre...


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#88

Post autor: rzepecha »

kasik8222 pisze:Coś dla mnie, największej forumowej plotkary, czyli "Are they dating?" :P :P :P
http://deadspin.com/olympic-figure-skat ... 1521780486
Dwójeczka, czyli Stolbova i Klimov na pewno nie. Ksenia jest z Solovievem i to od jakiegoś czasu już. Reszta nie mam pojęcia :P


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#89

Post autor: kasik8222 »



kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#90

Post autor: kasik8222 »



ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”