Senior B Challengery

Wszystko co nie dotyczy GP, MŚ, ME, M4K itd

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#76

Post autor: kasik8222 »

Technicznie może być nieźle, ale Bruno nie dorasta Aljonie do pięt artystycznie. Jego plusem są warunki fizyczne, elementy parowe mogą mieć super, ale Massot jest dla mnie niedźwiedziowaty. Coś jak Tatiana i Stas :P Pamiętam go jak jeździł z Popovą i stąd moje przypuszczenia.
Tu możecie rzucić okiem na jakiś program w ich wykonaniu (niewiele widać). Twist pierwsza klasa.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#77

Post autor: Haley452 »

Nie no, Robinem nie jest, ale do Stasa to mu jednak daleko ;)

Elementy parowe wyglądają świetnie. Twist lepszy niż Aliony z Robinem. Pytanie czy będzie w stanie jakoś się poprawić artystycznie, czy może będą układać programy pod Alionę.

Tak czy inaczej, trzymam za nich kciuki.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#78

Post autor: justyna »

Na jakiej wysokości ten twist, to ja nie mam pytań. Trzymam kciuki za nich, bo dlaczego nie. Długo się naczekali, żeby zacząć więc teraz niech się cieszą tym, że wreszcie mogą się pokazać światu.

Z kim się widzę w Warszawie?


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#79

Post autor: Kathiea »

Większość SP panów już minęło, ale jak ktoś chce oglądnąć ostatnia grupę, to tu: https://www.youtube.com/watch?v=Hfjs7nohBYg :)

ED: Chodzi o Tallinn Trophy oczywiście.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#80

Post autor: Haley452 »

Justyna, u mnie to ciągle nie wiadomo, bo może się okazać, że akurat w ten weekend będę musiała wyjechać z Warszawy... :-/


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#81

Post autor: handomi »

OBejrzałem SP Savchenko / Massot, i kurde, ten twist jest nieziemski :shock:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#82

Post autor: kasik8222 »

To może ja skomentuję LP. Stroje i muzyka dziwne, ale pal licho. Twist mega, oba skoki wyrzucane na dwie nogi. Technicznie program jest jednak bardzo dobry. SP klimatem przypomina trochę niektóre programy Aljony i Robina. LP, jak dla mnie, pustawy i bez polotu. Jestem sobie jednak w stanie wyobrazić, że jak jeszcze trochę popracują to mogą wyszarpać medal na ME. W złoto olimpijskie nadal nie wierzę ;).


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#83

Post autor: handomi »

aż dziwi mnie, że wykonują potrójny, tam jest miejsca na czwartą rotację na luzie i jeszcze zostanie :mrgreen:


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#84

Post autor: Kathiea »

Liza Tuktamysheva ma startować w Warszawie :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#85

Post autor: yenny »

Wiecie co, ja w środę jadę do Warszawy na szkolenie, szkolenie trwa do piątku, teraz kombinuję jak to zrobić by zostać choć na sobotę (wiecie, noclegi itd), no i wszystko zależy od tego jak z syniem będzie, jak się wszystko uda załatwić pozytywnie to dam znać. Baaaaaaaardzo bym chciała zobaczyć CW na żywo, więc ściskam kciuki za siebie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#86

Post autor: justyna »

Ja za ciebie też. Mam nadzieję że do zobaczenia ;) Jakby coś taka szara workowata czapka i najprawdopodobniej trampki we włoską flagę to będę ja :)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#87

Post autor: Hortensja »

Fajnie macie, ze sie moze spotkacie. A do Barcelony to nikt nie przyjedzie, Poice a tak liczylam na Ciebie (dobra, nie bede naciagac struny, bo wiem, ze bardzo pewnie bys chciala, ale nie mozesz :( ).


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#88

Post autor: Poice »

Hortensja pisze:Fajnie macie, ze sie moze spotkacie. A do Barcelony to nikt nie przyjedzie, Poice a tak liczylam na Ciebie (dobra, nie bede naciagac struny, bo wiem, ze bardzo pewnie bys chciala, ale nie mozesz :( ).
Dałabym wiele, aby i w tym roku pojechać :( W sumie wszystko miałam już obmyślone praktycznie zaraz po ogłoszeniu, że GPF wraca do Barcelony....Jednak w pracy urlopu nie dostanę na ten weekend, bo w niedzielę mam zajęcia od 8:00 do 18:20, a tylu godzin nie ma później kiedy odrobić, bo chyba każdy kto studiował wie jak to jest z zaocznymi studentami... :(


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#89

Post autor: Hortensja »

Niestety znam temat walki o urlop :(


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#90

Post autor: Rob »

Poice ,a co ty robisz na tej uczelni?Jesli mozna sie spytac ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”