NOWE PROGRAMY

EwaMag
Posty: 67
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#76

Post autor: EwaMag »



Kaori! <3 Za to, jak ona się cieszy (zwłaszcza biorąc pod uwagę powściągliwość reszty dziewczyn z Azji ;)) powinny być dodatkowe punkty :D.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#77

Post autor: blue cat »

Dla mnie osobiście miłą niespodzianką okazała się Rino Matsuike. Jakoś kompletnie nie kojarzę tej zawodniczki, chyba widziałam ją pierwszy raz a moim zdaniem ma wielki potencjał. Ta różowa sukienka trochę juniorska ale program fajny, z piękną muzyką, czysto i elegancko pojechany. Rino ma dopiero 16 lat i pewnie wystąpiłaby w tym roku w JGP gdyby nie pandemia. Szkoda Mai Mihara, mogło być lepiej, ale może się jeszcze odkuje. Nana Araki ma fajny program do Caro Emerald (ta muzyka zawsze mi się będzie kojarzyć z Alioną i Bruno), który mógł być sprzedany z większym tempem i bez błędów. Wymaga najeżdżenia, ale jest całkiem miły w odbiorze, a Nana umie interpretować muzykę. Kaori w formie i to mnie bardzo cieszy, czekam na dowolny, bo ma powtarzać Matrix z zeszłego roku który był bardzo fajny i dynamiczny.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#78

Post autor: tatianalarina »

No i nie zapominajmy o najbardziej oczekiwanym łyżwiarzu, czyli:


Trochę powolne tempo, ale nie wygląda to źle, a biorąc pod uwagę, że program ma bodaj dwa miesiące, to całkiem dobrze.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

NOWE PROGRAMY

#79

Post autor: kasik8222 »

Właśnie miałam się pytać jak sięwam Daisuke podobał. Ja się na tańcach szczególnie nie znam, ale zwróciłam uwagę, że "klub żółtych gaci" znowu się poszerzył.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#80

Post autor: tatianalarina »

Te żółte portki są pewnym szokiem, bo Daisuke jednak do tej pory preferował ascetyczne czernie. Ale jednak miewał w repertuarze solowym programy żywsze (jak to hip-hopowe "Jezioro łabędzie"), więc Takahashi tańczący finnstepa nie jest takim zaskoczeniem, jakim byłby np. Yuzuru.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#81

Post autor: Halka »

Mi się bardzo podobało. Wcale mi nie przeszkadzają żółte spodnie. Nawet bym powiedziała, że pasują do tematu filmowego.,, Maskę" widziałam dawno temu, pasowałoby odświeżyć sobie ten film, bo to były złote czasy Jima Carreya. Pamiętam, jak podczas rozdania Oskarów Jim w pewnym momencie wykrzywił się - naprawdę, gościu ma talent i błysk.
Daisuke całkiem, całkiem. W dobrym nastroju, bardzo pozytywnie. Pamiętam, oglądałam go kiedyś na lodowym show jak tańczył solo. Wydawało mi się, że jest za poważny, taki jakiś smutny i za bardzo przygnębiony. A to było już po tym, jak został,, zdetronizowany" przez Yuzuru. Fajnie, że złapał drugi oddech. Jego "Blues for Cook" będę pamiętać do końca życia. Życzę mu i partnerce jak najlepiej.


Ayo3
Posty: 2
Rejestracja: 4 lata temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#82

Post autor: Ayo3 »

A wiecie może dlaczego nie występowali Shoma Uno i Rika Kihira?


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#83

Post autor: tatianalarina »

Shoma i Rika trenują u Lambiela w Szwajcarii, musieliby odsiedzieć dwa tygodnie w kwarantannie.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#84

Post autor: yenny »

http://www.isuresults.com/results/season2021/gpjpn2020/

Link do wyników. Zawody dopiero zaczynam oglądać, wrazenia poźniej.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#85

Post autor: yenny »

W końcu dorwałam się do kompa by prywatnie coś popisać :-)

Wśród panów najbardziej podobał mi się Yuma i właściwie tylko Yuma. Inni jacyś tacy bezwyraziści. Jeszcze liczyłam na Tomono, że da czadu w MR, ale nie porwał.

W tańcach tylko 3 pary, ale zarówno w rd jak i w dowolnym podobali mi się wszyscy, no może Kana i Daisuke mogliby jechać do czegoś żywszego. Szkoda błędów w ich fp. Wiadomo, żę Misato i Kim są na tą chwilę poza konkurencją, ale dwie pozostałe pary też się starały.

cdn


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#86

Post autor: yenny »

Panie w tych zawodach były najciekawsze i do tego zawody na dość wysokim poziomie, zwłaszcza sp. Mnie zawsze się żal robi, że nie widzimy wielu bardzo dobrych zawodniczek z Japonii i Rosji na dużych zawodach, a oglądamy masę mistrzyń narodowych skaczących tylko dwa potrójne skoki. Wiem, wiem, jakby nie startowały to poszczególne federacje w mniej "łyżwiarskich" krajach nie miałyby racji bytu, ale szkoda takich perełek japońskich i rosyjskich, bo i ładnie jeżdżą i ładnie skaczą.
Najbardziej podobała mi się Kaori, w obu programach była super. Cieszę się, że jest w formie. Jej Matrix co prawda mnie nie porywa jakoś specjalnie, ale że jedzie go drugi rok - wybaczam ;) , szykowanie czegoś nowego na ten rok nie wszystkim się chyba uśmiechało, bo nie wiadomo jak to będzie z większymi zawodami. Lepiej najeździć zeszłoroczny program, bo przecież kolejny sezon to już będzie olimpijski. I podejrzewam, że większość na tym się skupia.
Wakaba znów przypomina dawną Wakabę, bardzo się cieszę. O wiele bardziej podobała mi się w sp niż w dowolnym, ale oba programy ok.

Rino sprawiła niespodziankę, oba programy bardzo dobrze pojechała, w ogóle ma bardzo fajny styl jazdy, jeździ miękko, Alenę mi nieco przypomina jak jedzie. W dowolnym jednak byłam zaskoczona, że pokonała Mai, nawet nie tyle w ocenie technicznej, ale w komponentach. Pomimo tego, że prezentuje się super, to moim zdaniem Mai jeździ bardziej dojrzale, elegancko.

Na pochwałę zasługuje Young You, która po słabym sp zaprezentowała świetny fp z 3akslem. Poza tym podoabała mi się Mana Kawabe i Yuhana Yokoi, ale ta druga tylko w sp. Bo jej fp to właśnie lata 60-80 w pełnej krasie, nie dość, że muzyka, to jeszcze masa podwójnych :] to żart oczywiście, ale właśnie taka muzyka i takie programy kojarzą mi się z takim starym łyżwiarstwem.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#87

Post autor: blue cat »

Jako że w grudniu do Mistrzostw Rosji pewnie niewiele zobaczymy, jako przerywnik warto zerknąć na Mistrzostwa Czterech Narodów, które zakończyły się właśnie w moim rodzinnym mieście, Cieszynie. Niestety bez publiczności z wiadomych względów, a szkoda, bo chętnie bym się wybrała, nie chwaląc się mamy piękną halę:)
Na razie obejrzałam tylko Katię, muszę nadrobić, ale dla zainteresowanych wrzucam link do 2 dnia (filmy z komentarzem), na razie 1 nie umiem znaleźć:


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#88

Post autor: Halka »

Dziękuję za link. Dopiero teraz coś obejrzałam i muszę pochwalić Natalkę i Maksa. Mają naprawdę bardzo dobry program dowolny. Jeżeli go dopracują to w przyszłym sezonie to może być perełka. Bardzo bym chciała, żeby byli w pierwszej piątce na ME. Tradycyjnie, sukienka Natalii ładna, ale według mnie za skromna. Na mistrzostwach fajnie by było, aby coś błyszczało na przykład. Podobają mi się też takie połączenia kolorów w strojach, że na przykład jest czerwone body przy ciele i na to nałożona czerń. Coś możnaby zmienić. Trzymam kciuki za treningi, formę i wszystkie arcytrudne elementy!!
Widziałam też parę naszych dziewczyn i naprawdę cóż, programy ładne ale poziomem nasze kraje bardzo odbiegają od czołówki. Tak to jest, wielki świat odjechał za mało lodowisk, trenerów, specjalistów. Ale teraz przy pandemii było naprawdę bardzo ciężko z treningami. Gratulacje dla wszystkich, zwłaszcza dla Katii. 🥰


EwaMag
Posty: 67
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#89

Post autor: EwaMag »







U solistek jak zwykle sporo emocji - chociaż wyniki shorta przewidywalne: Szczerbakowa, Walijewa, Usaczowa, Tuktamyszewa, Trusowa. Plush narzeka na oceny, zauważa, że za program z upadkiem (Walijewa przewróciła się na 3A) sędziowie dają tyle punktów, że gdyby upadku nie było, musieliby dać więcej niż u mężczyzn za program z poczwórnymi. A z drugiej strony Saszy ciągle z przyzwyczajenia stawiają pytajnik przy flipie, chociaż go poprawiła. Jest w tym trochę racji, choć jednak dziewczyny Tutberidze jeżdżą zawsze na maksa, mają "najgęstsze" programy i im się naprawdę dużo punktów należy. Szczerbakowa zresztą ten swój program po chorobie ledwie przejechała, długo nie mogła złapać oddechu (ale przejechała! :)) i z dowolnym może mieć problem, więc pewnie Walijewa ją przeskoczy i tak jak miała w tym roku wygrać wszystko, tak wygra ten jeden najważniejszy konkurs. Chyba żeby nie...? ;)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

NOWE PROGRAMY

#90

Post autor: yenny »

Ewa, bardzo dziękuję za linki! 💟 ja dopiero jutro popatrzę, wczoraj coś poczytałam, dominowały nagłówki "odin bolszoj skandał" i zdjęcie Walijewej. Plusz się burzy i szczerze mówiąc ja się mu nie dziwię, bo za nazwisko trenera punkty się nie powinny należeć. Ale to ich piekiełko, zobaczymy co będzie dalej. Tak mi się twskni do oglądania, jeszcze sporo z M4N muszę nadrobić.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”