ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#76

Post autor: kasik8222 »

Tym dziewczynom od Eteri, które poszły do innego trenera, chyba brak trochę cierpliwości. Ja to sobie tłumaczę tak, że sportowcom,którzy trenują odkąd zaczęli chodzić na dwóch nogach, czas płynie inaczej. One nie chcą tego czasu tracić, sukces musi być "na już".


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#77

Post autor: yenny »

U Eteri jest tłoczno i choćby nie wiadomo jak dziewczyny zapewniały o przyjaźni, wsparciu i zespole, to tam przede wszystkim jest mordercza rywalizacja by dostać się do reprezentacji. Etri ciśnie, rodzice pewnie tez, a i same dziewczyny wiedzą, że jak nie w wieku 15-17 lat to pewnie nigdy, bo zdrowie się posypie, dopadnie kontuzja, albo przyjdzie inna Alina, Alona czy Maja i wygryzie. Do tego pewnie zazdrość o lepszy układ i pretekst do odejścia gotowy.
Niestety, dziś dodatkowe punty za PCS dostaje się tylko za bycie w Sambo, bo min. skaczą quady lub pseudo quady (tak,IMO psc za skoki!!!), a dziewczyny od innych trenerów muszą sobie to wydzierać niemal siłą, bo nie skazą quadów. Przykładem jest np. Sofia, która na PCS jest ścinana niemiłosiernie. Liza przy czystym układzie z 3a może dostać niezłe PCS, ale o to też latami musiała walczyć. Nie jest może mega wirtuozką jeżeli chodzi o Pcs, ale nie była gorsza niż młodziutkie fasolki wypuszczane grupowo co rok... Inna sprawa, że jak sama była na topie i zdobywała złote medale, to pcs było, a potem już nie. <uoee>
Wracając do meritum, zarówno Plusz jak i Eteri to gwiazdy w łyżwiarskim światku w Rosji, z tym, że szkoła Eteri już ma pozycję, a Plusz miał ją dopiero zdobyć. Ja to widzę tak, ze dostał od federacji kredyt zaufania. Dostał mega nadzieję Kostorną, dostał rakietę Saszę i miały być wyniki. Kostornaja się całkiem posypała, a w przypadku Saszy spektakularnego postępu nie ma. Ot, lepszy nieco wyraz, ciekawsze programy, ale bez szału. Natomiast Ania Szczerbakowa jest cały czas nr 1, niezależenia od tego jakby słaniała się na nogach, to swoje i tak pokazuje jak przyjdzie kolej na jej występ. Do tego za Anią tłumek ewentualnych zastępczyń i wiadomo już, że to Eteri wygrywa i jest przez federację popierana. Więc Pusz, po miesiącach pyskówek spuszcza z tonu i nie komentuje. A dziewczyny uciekają.
Swoją drogą, jak patrzyłam na Anię, ile wysiłku sprawiało jej chwilami dojechanie do końca programu, to miałam uczucie dejavu, jakbym Żenię i Alinę w Korei widziała.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#78

Post autor: blue cat »

Trochę czasu mnie tu nie było, a widzę że przegapiłam ważne sprawy. No i dobrze, niech się dzieje w off-seasonie:) Szczerze powiedziawszy, spodziewałam się powrotu Saszy do Eteri od jakiegoś czasu, tym bardziej, że ostatnio mamy akcję powrotów do Eteri z podkulonym ogonem. Sasza chyba wyczuła skąd wiatr wieje i że bez szyldu Eteri nie dostanie się na rosyjski, i światowy szczyt. Na ostatnich MŚ było widać, jak bardzo jej forma jest nierówna. Ja jednak cały czas liczę że na wojence między solistkami Eteri zyska Liza:)


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#79

Post autor: tatianalarina »

Dla rozrywki w off-season - gala z okazji 25 lecia Axla Toruń 12.05 o 16:15 w TVP Sport, poza naszą kadrą występują goście, w tym SinKatse.
http://www.mentorcup.pl/dla-kibic%C3%B3w


Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#80

Post autor: Snowflake »

Po tym gdy Eric Radford postanowił jeździć w parze z Vanessą James, jego była partnerka - Meagan Duhamel znalazła nowego partnera w zawodowym łyżwiarstwie - jest nim Dylan Moscovitch.
Obrazek
https://www.starsonice.ca/skaters/meaga ... moscovitch


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#81

Post autor: Halka »

Nie mogę się powstrzymać, znalazłam w necie szykowne zdjęcie Lizy z bankietu z udziałem znamienitych ludzi Petersburga. Liza niczym grecka nimfa, w czysto klasycznej odsłonie.

W końcu sezon wakacyjny się zaczął, więc i wątki luźniejsze!


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#82

Post autor: yenny »

Piękne zdjęcie. Muszę poszperać co to za stowarzyszenie "psy.ru". (sobaka.ru)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
musia
Posty: 46
Rejestracja: 7 lat temu
Kontakt:

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#83

Post autor: musia »

Co by nie powiedź Liza na lodzie i poza nim ma drapieżny look. A , na tym zdjęciu taka delikatna, łagodna, młodziutka. Może te kości policzkowe, hmmm.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#84

Post autor: kasik8222 »

Miło zobaczyć w kolorze innym niż czarny...


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

ZMIANY TRENERÓW, PARTNERÓW, PLOTECZKI ITD

#85

Post autor: kasik8222 »

Los Angeles Open i Danny O'Shea z nową partnerką


Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”