Nowinki, zmiany trenerów etc

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#76

Post autor: yenny »

Oj, dzieje się. Z tym, że ci co pokazywali się z putinem, co popierali wojnę nie powinni być dopuszczeni do reprezentowania innych krajów.
Generalnie, to zdanie mam takie, że w ogóle nikt z Rosji i Białorusi nie powinien startować, z wyjątkiem tych, którzy wcześniej starali się o zmianę federacji. Wiem, że to nie jest sprawiedliwie, ale niestety nie da się ocenić kto jest faktycznie przeciw a kto udaje.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

Nam Nguyen przechodzi na emeryturę

#77

Post autor: Snowflake »

Nam Nguyen przechodzi na emeryturę. Poinformował o tym na Twitterze:


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#78

Post autor: tatianalarina »

Adrian Diaz też, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przechodzi na emeryturę, natomiast Olivia Diaz ma dalej jeździć w barwach Hiszpanii, więc chyba zaczną jej szukać nowego partnera.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#79

Post autor: yenny »

Chyba Oliwia Smart :-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#81

Post autor: tatianalarina »

Na zawodniczą emeryturę przechodzi również Alexei Bychenko.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#82

Post autor: tatianalarina »

I kolejna emerytura: Sara Hurtado i Kiriłł Chalawin. Szkoda.


Halka
Posty: 310
Rejestracja: 5 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#83

Post autor: Halka »

A ja na stronkach rosyjskich przeczytałam,że Lizaveta Nugumanova obwinia Jewgienija Rukawicina o obelgi w swój adres, że jest za gruba itd. i chce odejść. Liza w tym roku nie startowała na mistrzostwach Rosji, bo się nie zakwalifikowała (jest za stara, bo już pełnoletnia). Widać, że dyskwalifikacja rosyjskich sportowców na międzynarodowych zawodach powoduje, że dziennikarze nie mają o czym pisać, więc zabierają się do komentowania relacji zawodnik - trener.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#84

Post autor: tatianalarina »

Tak, Nugumanowa udzieliła długaśnego wywiadu Matchtv, nie czytałam go do końca, ale wydał mi się trochę dziwny. Opowiada o tym, jak ją źle traktują, nie tylko o obelgach, ale również o tym, że źle wypadła na przejazdach testowych, bo o tym, że na nie jedzie, poinformowano ją cztery dni wcześniej, a na Mistrzostwa Rosji w ogóle nie wysłano jej zgłoszenia, oraz o tym, że praktycznie cały sezon ćwiczyła samotnie na lodowisku juniorskim, bo na seniorskie zabroniono jej wstępu. A potem, gdy dziennikarz jej się pyta, dlaczego nie zmieni trenera, to mówi, że na początku sezonu to trudno, a w środku też i po wakacjach zastanowi się, co dalej. Z jej opisu to wygląda jak jakaś toksyczna relacja, w której obie strony robią wszystko, aby to ta druga złożyła wniosek o rozwód, ale same tego nie robią.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#85

Post autor: tatianalarina »

tatianalarina pisze: 2 lata temu I kolejna emerytura: Sara Hurtado i Kiriłł Chalawin. Szkoda.
Teraz sobie dopiero zdałam sprawę: Hiszpania ma dwa miejsca w parach tanecznych na przyszły sezon i niespecjalnie kim je obsadzić: Olivia bez partnera, nawet jak znajdzie nowego, to dotarcie się zajmie sezon i na pewno nie będzie miała z marszu takich wyników, jak z Adrianem. Z juniorów Val/Witrianiuk nie wiem, czy się nie rozstali? A co do drugiej pary juniorskiej Ogor/Bermejo, to nie mogę znaleźć informacji na ich temat, czy już osiągnęli wiek seniorski.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#86

Post autor: tatianalarina »

Kazakowa i Riewija przenoszą się do Włoch, trwają rozmowy z Matteo Zannim (trenerem Taschlerów). Jednocześnie podkreślają, że cały czas są wierni swoim dawnym trenerom i "to tylko tymczasowe, dopóki sytuacja międzynarodowa się nie uspokoi". Nie wiem, czy znają przysłowie, że prowizorka trwa najdłużej.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#87

Post autor: tatianalarina »

Kolejny transfer, Paweł Gołowisznikow dostał polskie obywatelstwo


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#88

Post autor: tatianalarina »

Camden Pulkinen przeszedł do Arutuniana.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#89

Post autor: tatianalarina »

Zaczął się kongres ISU, niestety Rosjan na niego wpuszczono.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Nowinki, zmiany trenerów etc

#90

Post autor: tatianalarina »

Na kongresie wniosek o wykluczenie Rosjan i Białorusin niestety przepadł. Z innej bańki, TSL raportuje, że stało się to, co wszyscy przewidywali i Diana Davis przechodzi do reprezentacji USA (nie piszą, czy z Glebem, ale nie wydaje mi się prawdopodobne, aby bez niego). Ciekawe, czy dla pary D/S w amerykańskich barwach sędziowie dalej będą tak szczodrzy.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie”