Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#91

Post autor: LittleLotte »

Co więcej, info sprzed trzech dni: w tej chwili Fedorova/Miroshkin siedzą w Moskwie i przygotowują się do nowego sezonu, wrócili ze Stanów, gdzie uczyli się nowych elementów łączących, odwiedzali Broadway. Ich nowe programy mają być w innym niż dotychczas stylu, jak sam Miroshkin to określił: "odchodzą od cyrkowego i dziecięcego stylu" (co mnie bardzo cieszy, bo ja akurat tego stylu nie znoszę). Maksim jest w trakcie rehabilitacji, problemy z kręgosłupem, ale wszystko układa się pomyślnie. 20 lipca wyruszają na zgrupowanie do Włoch.
Hmm, cantilever nie wystarcza :P Dobrze, że zmieniają styl i chcą eksperymentować, niech tylko nie stracą nic ze swojej kreatywności i oryginalności. No i oby operacja nie zaszkodziła gibkości Maksima (przy nim nawet Yuzuru się chowa :P). Coś z Broadwayem... takim klasycznym Broadwayem lat 60. mogłoby być efektowne w ich wykonaniu. Co do cyrkowego stylu - z jednej strony zaczął już męczyć, ale z drugiej Vigalova i Zakroev to tacy Kavaguti i Smirnov w miniaturce, więc dobrze, że Rosja może się pochwalić taką różnorodnością wśród par sportowych - raczej nie wróży to nudy w przyszłości. :viva: ;)

A odnośnie programów:

Joshua Farris:
SP: Give Me Love Eda Sheerana z wokalem.
FS - już gdzieś się pojawiło, że zostaje przy Liście Schindlera

Keegan Messing - 12. w USA, przenosi się do Kanady.
SP - Always Look on the Bright Side of Life z Monty'ego Pythona
FS - Maska Zorro


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#92

Post autor: LittleLotte »

Ross Miner, wicemistrz USA sprzed dwóch sezonów:
SP - The Way We Were (choreografia: Lori Nichol) - tak w tym sezonie. Zastanawiał się nad wersją z wokalem, ale raczej go nie użyje, a nawet jeśli - to na pewno nie wersy Barbry Streisand, twierdząc, że nie wydaje mu się, aby wielu łyżwiarzy wybrało wersję śpiewaną przez wokaliste przeciwnej płci :P
FS - Romanza Andrei Bocellego (choreografia: Lori Nichol), tym razem z wokalem

Alexandra Aldridge i Daniel Eaton

SD - uwaga, uwaga, pewni nikt się tego nie spodziewał: Carmen! :20:

Co do naszych rozmów o Nędznikach: nowy program na galę Zijun Li ma być właśnie do I dreamed a dream

Takahito Mura

SP - Koncert skrzypcowy e-moll Felixa Mendelssohna (choreografia: Kenji Miyamoto)
FS - Upiór w Operze (choreografia: Tom Dickson), prawdopodobnie z wokalem)

Michal Březina
SP - Wesele Figara
FS - ścieżka dźwiękowa z Gry o Tron


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#93

Post autor: LittleLotte »

Takahiko Kozuka:

SP - tango, prawdopodobnie A Evaristo Carriego Eduardo Roviry

Alexander Majorov::

SP - The Great Gig In The Sky Pink Floydów
FS - Archangel (z albumu Nero) Thomasa J. Bergersena, czyli program z tego sezonu.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#94

Post autor: LittleLotte »

Sean Rabbitt, 14 miejsce na mistrzostwach USA:

SP - Bachanalie z Samsona i Dalili Camille'a Saint-Saens (choreografia: Justin Dillon)
FS - z zeszłego sezonu Sing Sing Sing, część 2 z musicalu Fosse (choreografia: Cindy Stuart). Dokładnie rzecz ujmując, Sing Sing Sing pochodzi z musicalu Dancin', którego Bob Fosse jest twórcą, a Fosse to musical, składający się z piosenek przez niego skomponowanych.

Prawdopodobnie SP Adama Rippona:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#95

Post autor: yenny »

Litte Lotte, jak widać, oprócz wzmożonego zainteresowania Les Miserables i Grą o tron mamy - a jak :roll: - Carmeny, Upiory, Samsony i Dalile, czyli to co zawsze.

będę patrzeć uważnie na SP Majorowa, bo ten utwór Floydów jest boski, no i na Brzezinę, jako zwariowana na punkcie PLiO (książek, nie serialu) to jego FP będzie dla mnie szczególny.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#96

Post autor: LittleLotte »

Taaaak, szczególnie Carmenów będzie co niemiara. Żeby było zabawniej, to jest w takim stopniu iście hiszpańska muzyka, że aż człowieka skręca :P

Alexei Bychenko z Izraela:

SP - La Traviata, interesujący wybór, ale wersję Lambiela zapewne trudno będzie przebić.

Rebecca Peng, brązowa medalistka mistrzostw Stanów Zjednoczonych novice.

SP - Papa, Can You Hear Me? z Yentle, zakłądam że z wokalem, kolejny porażający oryginalnością wybór
LP - Jekyll and Hyde TEN J&H? Chyba zacznę ją oglądać? ;) świetny musical, jeden z najlepszych Franka Wildhorna.

Véronik Mallet, czwarta na mistrzostwach Kanady i trzynasta na 4CC.

SP - Chopiniana, czyli Sylfidy (choreografia: David Wilson)
LP - ten sam, co w zeszłym sezonie - musical Zabawna Dziewczyna (choreografia: David Wilson)

Franchesca Chiera, pani która osiągnęła oszałamiający rezultat siedemnastego miejsca na mistrzostwach USA.

SP - Luna... No, Luna. Tylko nie wiem, cóż to za kawałek, bo trochę ich ten tytuł nosiło :roll:

Marin Honda, która podobno ma zamiar na krajowym podwórku (czyli w Japonii, rzecz jasna) startować w juniorach, a na międzynarodowym pozostaje w novice, jako że - niestety - jest za młoda (półtora miesiąca) na juniorski cykl Grand Prix.
SP - Charleston z musicalu Billion Dollar Baby (choreografia: Tom Dickson)
FS - Madama Butterfly Pucciniego (choreografia: Tom Dickson).
Last edited by LittleLotte 10 lat temu, edited 1 time in total.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#97

Post autor: LittleLotte »

Coś nieco bardziej "na topie", nowe programy Kiiry Korpi:

SP - A Day in the Life Jeffa Becka (choreografia: Jeff Buttle)
FS - Koncert skrzypcowy d-moll Jeana Sibeliusa (choreografia: Shae-Lynn Bourne) - patriotycznie...


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#98

Post autor: LittleLotte »

Charlie Bilodeau i Julianne Séguin, kanadyjska para sportowa (drugie miejsce wśród juniorów, Julianne zajęła też siódme miejsce wśród solistek na poziomie seniorów)

FS - In Your Eyes Petera Gabriela (choreografia: Marie-France Dubreuil i Patrice Lauzon), notabene: Dubreuil/Lauzon aż 3 razy w swojej karierze interpretowali muzykę Petera Gabriela, w tym te swoje charakterystyczne "Taboo".

Luke West - brązowy medalista mistrzostw USA novice:

SP - soundtrack z filmu Firma LA Session Musos, The Drum Thunder Suite Arta Blakey
FS - Etude Tableau in C, Op. 33, nr 2 Alexandra Romanovskiego

Zapewne kolejny raz, ale Miss Saigon w wykonaniu Satoko Miyahary

Mówiłam, że zacznie się coś ciekawego?

Maxim Kovtun:

Bardzo krótki, w kiepskiej jakości, ale fragment nowego FS
Muzyka: Exogenesis part 2 zespołu Muse. Wygląda naprawdę nieźle, chcę to zobaczyć w całości :P

I jeszcze ciekawsza wiadomośc, prawdopodobnie nowy FS Adeliny Sotnikovej. Muzyka to Je suis malade Lary Fabian, widocznie Rosjanki ją pokochały :P (Adagio, do którego jeździ Anna, to też piosenka Lary, a nie Il Divo.
Mam jedno, całkowicie subiektywne i osobiste odczucie: :24: :19: :21: Annie wyszło znacznie lepiej. Tarzania się po tafli lodu ciąg dalszy, interpretacja sztuczna i bez wdzięku, poza tym, ja rozumiem że to gala, przyciemnone światła i tak dalej, ale mistrzyni olimpijska, która nie jest w stanie skoczyć na gali podwójnego axla, ale deklaruje próby skoków poczwórnych... :23:
Last edited by LittleLotte 10 lat temu, edited 1 time in total.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#99

Post autor: LittleLotte »

Ale zaznaczam, że jest to prawopodobnie nowy FS Adeliny, równie prawdopodobnie pojedzie ona do muzyki trio Bel Suono. A jej nowy SP jest ułożony pod muzykę - jakże oryginalnie, ile w tym innowacji! - z Jeziora Łabędziego :?

Holly Moore i Daniel Klaber, para Krylovej i Camerlengo, 4. miejsce wśród juniorów w Stanach.

SD - prawdopodbnie Hips Don't Lie Shakiry. Przynajmniej nie Carmen
FD - Rodzina Addamsów, ciekawe czy Shaiman.

Brittany Jones i Joshua Reagan, para sportowa Zuevej, 7. miejsce w Kanadzie.

SP - ścieżka dźwiękowa z filmu W.E., oczywiście Abla Korzeniowskiego (Korzeniowski coś na topie w tym sezonie :P) (choreografia: Mark Pillay)
FS - Young & Beautiful - mamy u jakichś fanów Lany Del Ray? (choreografia: Mark Pillay)

Elladj Balde

SP - It's a Man's World/I Feel Good Jamesa Browna


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#100

Post autor: LittleLotte »

Btw, Adelina jeździła program galowy do Jeziora Łabędziego, i jej program będzie prawdopodobnie poobny do tego. Liczę na lepszy outfit. Głęboko w to wierzę ;)

Kirsten Moore-Towers i Michael Marinaro

FS - musical Chess (choroegrafia, zarówno programu dowolnego, jak i krókiego: Mark Pillay)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#101

Post autor: eastern_star »

LittleLotte pisze:Ale zaznaczam, że jest to prawopodobnie nowy FS Adeliny, równie prawdopodobnie pojedzie ona do muzyki trio Bel Suono. A jej nowy SP jest ułożony pod muzykę - jakże oryginalnie, ile w tym innowacji! - z Jeziora Łabędziego :?
Adel, jeśli wierzyć jej samej (albo jej trenerce, któraś z nich to ogłosiła oficjalnie), faktycznie bedzie jeździła FS do Lary Fabian. Wybór może nie jakiś rewolucyjny, ale akurat w jej przypadku niezwykle interesujący ;)

Lotte, wykonujesz naprawdę mnóstwo pracy, zbierając te wszystkie informacje w jednym miejscu. Wiele nazwisk z konkurencji, którymi się nie interesuję, jest dla mnie kompletnie obca, ale dzięki Tobie mamy tu prawdziwą encyklopedię na nowy sezon :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#102

Post autor: yenny »

Tak, normlanie chodzaca encyklopedia. Super sprawa, ja nie mam czasu na takie grzebanie w necie, a tu dzięki LL mam ucztę dla oczu.
Strasznie mi brak pisania na forum, ale nie mam kiedy zaglądać, ciągle coś, teraz w pracy mam kontrolę, jakbym nie miała innych zajęć...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#103

Post autor: rzepecha »

Na forum skating-ritmica donoszą, że nowe programy Cappellini/Lanotte to:
SD: «Capriccio spagnolo»
FD «Danse Macabre»

Choreografia: Marina Zoueva.

Ciekawa jestem bardzo tańca dowolnego. (Choć sam fakt współpracy z Mariną raczej mnie nie zachwyca). Może w końcu coś mniej 'uroczego'. (Lubię ich styl i dobrze się w takich kompozycjach odnajdują, ale swego czasu podobało mi się ich RFAD, bo było w innym klimacie niż większość ich programów. Teraz także liczę na zmianę).

Zijun Li
SP - Flower Waltz
LP - Moon River

Castelli/Tran
SP - Ain't No Sunshine (choreografia: Julie Marcotte)

Denney/Frazier
SP - The Godfather (wersja z wokalem) (choreo: Zimmerman/Fontana)
LP - The Lion King (choreo: Renee Roca)

Wygląda na to, że Najarro w tym roku jest bardzo zajęty ;) Kolejna para skorzystała z jego pomocy przy układaniu tańca krótkiego. Najarro i Chock/Bates:
Obrazek


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#104

Post autor: rzepecha »

Chodzą też plotki o tym, że Stolbova/Klimov jeden ze swoich programów pojadą do Notre Dame de Paris, a Fedorova/Miroshkin do Feeling Good. Oba z wokalem.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#105

Post autor: LittleLotte »

Aż tak bardzo się nie wysilam :P, są też inne fora, na których ludzie wypisują nowe programy, a ja bardzo skrzętnie robię ctrl+c ctrl+v :lol:
Adel, jeśli wierzyć jej samej (albo jej trenerce, któraś z nich to ogłosiła oficjalnie), faktycznie bedzie jeździła FS do Lary Fabian. Wybór może nie jakiś rewolucyjny, ale akurat w jej przypadku niezwykle interesujący ;)
Naprawdę? Ja mam w ogóle określone zdanie na temat jej olimpijskiego złota (chyba to zresztą gdzie pisałam), ale dla mnie "Je suis malade" to delikatnie rzecz ujmując nie najlepszy wybór. Ale zobaczymy ;)
Chodzą też plotki o tym, że Stolbova/Klimov jeden ze swoich programów pojadą do Notre Dame de Paris
A drugi do orientalnej muzyki z bębnami. Co do tego drugiego, to jestem na tak, co do NDdP już trochę mniej. To bardzo emocjonalna muzyka, a Kseni i Fiodora jadących do Danse mon Esmeralda raczej sobie nie wyobrażam. Zakładam, że to ejdnak dowolny, bo Fiodor powiedział, że ich FS bazuje na charakterach i nie jest tak dynamiczny, jak krótki.

Kim Hae Jin
SP - Porgy and Bess Gershwina (choreografia: Stephane Lambiel)
LP - Błękitna rapsodia Gershwina (choreografia: David Wilson)

Park So Youn
SP - Introdukcja i rondo capriccioso Camille'a Saint-Saens (choreografia: David Wilson)
LP - soundtrack z Romea i Julii A.D. 2013, autorstwa - mówiłam że w tym sezonie jest w cenie - Abla Korzeniowskiego (choreografia: David Wilson)

Vanessa James i Morgan Cipres zostają przy programie dowolnym z muzyką z filmu Anioły i demony

Kamilla Gainetdinova/Sergei Alexeyev, nowa para (czyli Kamilla rozstała się z Ivanem):

SP - wyczytałam, że to Ennio Morricone's music from the movie "Escape", ale ja nie znam takiego filmu, do którego muzykę ukłądałby Morricone. To może być utwór No escape, motyw z filmu Briana de Palmy Ofiary wojny (choreografia: Alla Kapranova)
FS - Sonata Księżycowa Beethovena ((choreografia: Alla Kapranova)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”