Senior B Challengery

Wszystko co nie dotyczy GP, MŚ, ME, M4K itd

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#91

Post autor: Poice »

Rob pisze:Poice ,a co ty robisz na tej uczelni?Jesli mozna sie spytac ;)
Pracuję - jestem nauczycielem akademickim i pracownikiem naukowym :P


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#92

Post autor: Kathiea »

Ja mam nadzieję, że pojawi się jakaś informacja na temat streamu z Warsaw Cup, i to nie na 10 minut przed zawodami...


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#93

Post autor: Rob »

Poice pisze:
Rob pisze:Poice ,a co ty robisz na tej uczelni?Jesli mozna sie spytac ;)
Pracuję - jestem nauczycielem akademickim i pracownikiem naukowym :P

Domyslam się, ale jestem zaskoczony faktem,ze można wykładać na uniwersytecie (albo an innej uczelni :P )w wieku 26. Spoko


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#94

Post autor: Poice »

Rob pisze: Domyslam się, ale jestem zaskoczony faktem,ze można wykładać na uniwersytecie (albo an innej uczelni :P )w wieku 26. Spoko
Zaczęłam trzeci rok pracy, więc nie wiem czy 26 lat to aż tak mało :P Co prawda bardzo trudno się załapać na etat, ale akurat miałam szczęście do promotora i do kierunku moich zainteresowań, bo potrzebowali do Katedry osoby od rynków finansowych :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#95

Post autor: Poice »

Kathiea pisze:Ja mam nadzieję, że pojawi się jakaś informacja na temat streamu z Warsaw Cup, i to nie na 10 minut przed zawodami...
Byłoby świetnie, bo ponoć ma wystartować także Elizaveta!


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#96

Post autor: Kathiea »

Poice pisze:
Kathiea pisze:Ja mam nadzieję, że pojawi się jakaś informacja na temat streamu z Warsaw Cup, i to nie na 10 minut przed zawodami...
Byłoby świetnie, bo ponoć ma wystartować także Elizaveta!
Tak, sama o tym pisałam :P Miło byłoby jakby w Warszawie wreszcie pojechała czysto SP ^^ Jestem też zainteresowana dosyć mocno parami sportowymi, więc mam nadzieję,z e organizatorzy nie zawiodą :)
Btw. Podobnie jak Rob jestem zaskoczona, ale nie tym, że wykładasz mając 26 lat, bo z tym się już spotkałam, ale że zaczęłaś 3 lata temu! Respekt :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#97

Post autor: yenny »

Poice zdolna jest :) po porostu. Mam koleżankę, która też zaraz po studiach zaczęła, ale ona psychologię albo socjologię, nie pamiętam dokładnie. Słyszałam o tych etatach, moja siostra cioteczna długo na etat czekała. Ona z kolei wykłada fizykę.

A ja jeszcze nic nie wiem na temat soboty, rano jadę do Warszawy, pewnie w czwartek dopiero albo i w piątek coś będę wiedzieć o tym czy mam gdzie spać :-?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#98

Post autor: Rob »

Mnie 23 latki ani 26 latki nigdy nie uczyły i nie egzaminowały :D 8-) Szkoda ;)


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#99

Post autor: Haley452 »

Rob a ja miałam takich wykładowców, którzy z nami na imprezy chodzili, bo byli praktycznie w naszym wieku ;)

Dziewczyny, ja ostatecznie zostaję w Warszawie więc prawie na pewno dotrę na Warsaw Cup :) jeśli któraś z Was będzie to dajcie znać. Będę też w niedzielę jeździć o 17 z walleyem jak coś ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#100

Post autor: Kathiea »

Valentina i Ondrej nie startują jednak :(


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#101

Post autor: Poice »

Kathiea pisze:Valentina i Ondrej nie startują jednak :(
A wiadomo co było powodem ich wycofania się? Mam nadzieję, że nie kontuzja.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#102

Post autor: justyna »

Właśnie się próbuję dowiedzieć co się dzieje. Skąd w ogóle informacja? Bo na listach na stronie ISU jeszcze figurują, a żadne z nich nie pisało, że nie będzie ich w Warszawie.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#103

Post autor: Kathiea »

No, niby nie, ale patrząc chociażby na ich media socjalne, to nie ma ich w Wawie :(


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#104

Post autor: justyna »

No i niestety. Pani Magda ich nawet na rozgrzewkę wyczytała ale ich nie ma :-( Na żywo znacznie bardziej podobają mi się Della Monica i Guairse.

Edit: Pogadałam sobie moment z Nicole i Matteo mówili, że nie wiedzą czemu się wycofali ale to przynajmniej nie żadne kontuzje


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#105

Post autor: Kathiea »

No, dziwne, że nie dali wcześniej znać, że się wycofują. Ale to już po wczorajszych oficjalnych treningach powinno być ogłoszone, że się nie stawili. Btw. chętnie poczytam wszelkie spostrzeżenia, w związku z tym, że livestreamu się nie doczekaliśmy :(

Edit: Super, że mogłaś sobie z nimi pogadać :mrgreen:


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”