Trophée Éric Bompard, 13-15.11.2015

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#91

Post autor: handomi »

Głosy mówią, że rozwiązaniem wyników będą programy krótkie, ale najwieksze federacje wybiorą łyzwiarzy, którym poszło słabo w krótkim i których chcą w finale gp.

Parodia. :roll:

Mam nadzieję, że to jednak nieprawda i skończy się po prostu na wynikach programów krótkich.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#92

Post autor: Poice »

Nadrobiłam trochę - wciąż nie wiemy jak ISU rozstrzygnie problem TEB i kwalifikacji do GPF, ale ponoć dzisiaj ma być ogłoszona decyzja.


Soliści
Shoma Uno - program jest ciekawy, sporo się w nim dzieje. Wciąż rażą mnie jego skoki, a zwłaszcza lądowania, ale reszta bardzo solidnie.
Maxim Kovtun - bardzo mi się podobał. W końcu ma zabawny program, choć jego pokrzywiona sylwetka naprawdę razi nawet w takiej aranżacji. PCS faktycznie przesadzone, ale każdy (no może oprócz Uno) miał dosypane :)
Daisuke Murakami - program zaczyna mi się podobać. Wokal wciąż mnie rozprasza, ale Murakami ma całkiem stabilną formę. Szkoda, że na MŚ są tylko dwa miejsca :(
Denis Ten - w obecnej formie ten program to katastrofa.....Chyba najbardziej przeszacowany w PCS. Po nieudanym 4T myślałam, że zejdzie z lodowiska....Wolę kiedy zawodnicy "gryzą lód" i nawet jak coś im się nie udaje to walczą o każdy kolejny punkt, a tutaj taka rezygnacja i bylejakość.
Patrick Chan - skokowo tragedia. Sądzę, że gdyby zmienił kostium to program bardziej by mi się podobał. Teraz tak trochę treningowo to wygląda. Jeżeli mam być szczera to jego PCS aż tak mi nie przeszkadzało, gdyż zasługiwał na przewagę nad innymi.
Max Aaron - gdy zawala skoki to z programu niewiele zostaje....

Solistki
Gracie Gold - sędziowie byli dla niej pobłażliwi - ten flip nawet bez powtórki był dla mnie podejrzany. Niestety sam program do mnie nie przemawia, choć zaczynam kibicować Gracie :)
Julia Lipnitskaya - zmieniła sukienkę i fryzurę i od razu program zyskał na atrakcyjności. Chyba pierwszy raz była aż tak zaangażowana w interpretację - zwłaszcza w drugiej części programu. Podobało mi się i chcę więcej!
Roberta RODEGHIERO - ach ta sukienka i rękawiczki :) Program niezapamiętywalny, ale brawo za rekord życiowy i prawdopodobnie najlepszy wynik w karierze, czyli brąz w serii GP!
Kanako Murakami - świetny program, dobra choreografia i interpretacja, ale te czarne rajstopy...no i gdzie się podział jej 2A?!
Elizaveta Tuktamysheva - okropny kostium. Program bez skoków bardzo traci, a i sama Elizaveta jakby spanikowała w jego trakcie....Uważam, że lepiej, aby nie dostała się do GPF i solidnie przygotowała do Mistrzostw Rosji, bo na MŚ może zabraknąć obrończyni tytułu....

Pary sportowe
Tatiana VOLOSOZHAR / Maxim TRANKOV - jak na pierwszy raz nie było źle. I dzięki Rob - teraz będę cały sezon słyszeć "wolę badziew" :mrgreen:
:lol: Biały kostium Maxima zlewa się z lodowiskiem, ale sukienka Tatiany bardzo fajna. Kilka ciekawych elementów, ale czekam na więcej.
Vanessa JAMES / Morgan CIPRES - podobali mi się. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk na resztę sezonu.
Julianne SEGUIN / Charlie BILODEAU - dla mnie wciąż trącą juniorszczyzną, ale podoba mi się ich wigor, radość z jazdy, dobrze się ich ogląda.
Cheng PENG / Hao ZHANG - jeżeli Cheng wyląduje skoki to będzie to naprawdę zjawiskowy program. Kibicuję im od co najmniej zeszłego sezonu, a w trakcie TEB wywarli na mnie ogromne wrażenie.

Pary taneczne
Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE - ładny, solidny przejazd. Jak na pierwszy raz wydają się być bardziej pewnie siebie, lepiej się prezentują. Zobaczymy co pokażą w dalszej części sezonu.
Piper GILLES / Paul POIRIER - oryginalność oryginalnością, ale przy całej mojej ogromnej sympatii do nich, to muszę stwierdzić, że z każdym kolejnym obejrzeniem tego programu zaczyna mnie już nudzić.
Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN - spore pozytywne zaskoczenie. Alexandra jest przepiękna i te jej dłuuuugie nogi, które potrafi wyeksponować. Cudne twizzle, sporo ciekawych elementów. Dlaczego Rosja ma tylko 3 miejsca na ME i MŚ? :(


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”