Witamy na forum!

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Maja
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#91

Post autor: Maja »

rzepecha, pomoc Poice, jest dla mnie bezcenna =)

handomi, chociaż sama jestem tutaj nowa, to i tak witam ^.^


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#92

Post autor: Flokky »

Witam wszystkich serdecznie, nowa jestem tutaj, ale powiem Wam jedno - jest to jedyne forum na którym mam zdecydowanie ochotę być zalogowana. Co prawda już po sezonie, ale nie szkodzi :)


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#93

Post autor: Flokky »

Coś może napiszę o moich łyżwiarskich zainteresowaniach. Ekspertem żadnym to ja raczej nie jestem, ale łyżwy oglądam od niepamiętnych czasów, od drugiej połowy lat 70-tych. Wtedy tylko ME, MŚ i IO jak pokazywali, a i to nie zawsze. Pamiętając czasy silnie zamierzchłe mam spory ogląd tego jak się to łyżwiarstwo zmieniało przez lata. Jest co wspominać, ale i co oglądać teraz.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#94

Post autor: kasik8222 »

Witaj Flokky :lol: Ja nie pamiętam łyżwiarstwa lat 70-tych, ale na tym forum i tak jestem miłośniczką starej gwardii. Najchętniej wspominam pierwszą połowę lat 90-tych :00: Jako dziecko kochałam Victora Petrenko i Artura Dmirtieva z Natalią Meshkutenok. Wprawdzie już po sezonie, ale z pewnością dyskusje na tym forum będą toczyć się dalej. Z wieloma osobami "znamy się" od wielu lat (to forum założyliśmy w tym roku, wcześniej udzielaliśmy się na nieistniejącym już walley). Cieszy mnie, że wciąż pojawiają się nowe osoby. Tworzymy naprawdę wspaniałą ekipę. Przekonasz się sama :mrgreen: .


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

Dzięki za miłe powitanie :)

#95

Post autor: Flokky »

Bardzo się cieszę, że tu w ogóle trafiłam, mądra osoba podrzuciła kontakt na to forum w komentarzach na Eurosporcie. Brawa za to.
Tak, pamiętam stare łyżwiarstwo i szczerze mówiąc w latach 70-tych mało co się w nim zmieniało, wciąż te same nazwiska, ciężko się było przebić debiutantom, lata całe trzeba było pracować na swoją pozycję i dobre notowania u sędziów. Na początku oglądałam dla podziwiania czystego piękna, tak mało go było w tych szaroburych czasach. Tak całkowicie to wpadłam w łyżwiarstwo w latach 80-tych i tak zostało bez zmian. Bywało śmiesznie, bo transmisje zajmujące kupę czasu jakoś nie cieszyły mojego męża, który mrucząc i burcząc starał się nie komentować złośliwie tego co oglądam "dobrze, że nie seriale" szemrał pod nosem. Teraz jest tak, że twardo ogląda ze mną, wyedukował się w temacie i komentuje wydarzenia łyżwiarskie często nie bez słuszności. Od czasu do czasu pewnie coś od niego napiszę, bo on sam czuje chroniczną niechęć do używania klawiatury, ale też wszystkich pozdrawia :)
Jeszcze raz powtórzę - wspaniale, że zrobiłyście coś takiego i mam zamiar bywać w miarę możliwości jak najczęściej.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#96

Post autor: Poice »

Flokky, ja również serdecznie witam :) Należę akurat do tej grupy osób, która łyżwiarstwa z lat 70. czy 80. nie ma prawa pamiętać, jednak staram się nadrabiać, chociaż nie ukrywam, że interesuje mnie przede wszystkim współczesne łyżwiarstwo - tak 2010+. Jednak zawsze będzie miło poznać zdanie osoby, która w temacie siedzie już tak długo :)


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#97

Post autor: Flokky »

Dla mnie najważniejsze lata łyżew to od 2000 +, nie zamierzam się skupiać na przeszłości tylko, tym bardziej, że teraz jest na co popatrzeć i podziwiać. To stare łyżwiarstwo sprzed dwóch, trzech dekad to jest zupełnie inny świat.


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#98

Post autor: eastern_star »

Witaj, Flokky! :)

Przeczytałem właśnie, że napisałaś już trochę na temat zawodniczek/zawodników, których nie darzysz szczególną sympatią. Ale mnie bardziej ciekawi, czy masz obecnie swoich faworytów, którym najbardziej kibicujesz. Przepraszam, jeśli już mówiłaś, a przeoczyłem ;)


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#99

Post autor: Flokky »

Napiszę, oczywiście, choć nie wiem czy to w tym miejscu powinnam, świeża jestem na forum, jeśli popełniam nadużycie to przepraszam. Przyznam szczerze, że tańce czy pary sportowe interesują mnie, owszem, ale nie pierwszoplanowo. Komu szczególnie kibicuję.

1 Yuzuru Hanyu
2 Javier Fernandez
3 Anna Pogoriłaja
4 Julia Lipnicka
5 Liza Tuktamyszewa

To chyba moi faworyci, ulubieńcy i wielką przyjemność sprawia mi patrzenie na ich występy i postępy.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#100

Post autor: Poice »

Flokky, widzę, że będziemy się dobrze dogadywać xD Całą piątkę również lubię i podobnie jak Ty nie śledzę z zapartym tchem tańców czy par (a przynajmniej nie z takim zainteresowaniem jak solistów i solistki).


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#101

Post autor: Flokky »

Bardzo mnie to cieszy :D Ja tylko niezmiennie szalenie żałuję, że trafiłam tu tak późno, to jest po sezonie.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#102

Post autor: Poice »

Faktycznie, chociaż jak do tej pory off-season dostarcza wielu atrakcji i tematów do rozmów :D Zawsze możesz przejrzeć tematy z zawodów i dodać coś od siebie, w końcu wszystkie tematy z zawodów z sezonu 2013/2014 są aktywne :) Poza tym ja nie zamierzam forum na opuszczać i wrócić dopiero w październiku, więc przynajmniej jedna osoba tu zostanie :D


Flokky
Posty: 57
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#103

Post autor: Flokky »

Ja raczej też będę, bo wyjazdu wakacyjnego w tym roku nie przewiduję, jeśli to na krótko. Przeczytałam dopiero część postów na forum, na wszystkie nie starcza czasu, ale powoli nadrobię :)


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#104

Post autor: eastern_star »

Mniej więcej tak wyglądały moje reakcje podczas czytania posta Flokky:
Flokky pisze:że tańce czy pary sportowe interesują mnie, owszem, ale nie pierwszoplanowo.
:13:
Flokky pisze:Yuzuru Hanyu
:25:
Flokky pisze:Javier Fernandez
Anna Pogoriłaja
:hug:
Flokky pisze:Julia Lipnicka
:09: :00: :06:

Widzę, że łyżwiarsko się na pewno dogadamy :)


dalenka
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Małopolska

#105

Post autor: dalenka »

Witam serdecznie :) Ucieszyło mnie znalezienie Waszego forum, póki co jestem czytelnikiem, ale z czasem... W łyżwiarstwie najbardziej podoba się mi pasja i połączenie sportu i sztuki. Myślę, że to forum łączy pasjonatów. Pozdrawiam :)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”