O łyżwiarstwie - ludzie i wydarzenia

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#916

Post autor: yenny »

Super. Mavie, pisz jak coś o biletach będzie wiadomo!
Może jakieś forumowe spotkanie?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#917

Post autor: Poice »

Jeżeli bilety nie będą za drogie to ja chętnie :) Niestety, ale przez GPF lekko się zbankrutuję xD


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#918

Post autor: kasik8222 »

Fumie Suguri ogłosiła zakończenie kariery, a już myślałam że to się nigdy nie stanie. Chce zostać choreografem.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#919

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Fumie Suguri ogłosiła zakończenie kariery, a już myślałam że to się nigdy nie stanie. Chce zostać choreografem.
To było do przewidzenia :)


Mai Asada się zaręczyła!!!


Nie wiem gdzie to wsadzić, więc uznałam, że tutaj będzie odpowiednie miejsce: Javier i Chan grają w Minecrafta xD [HAHAHA]


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#920

Post autor: Poice »

Javier ogłosił oficjalnie swój związek z Miki Ando :13: :what:

Powiem szczerze, że jestem w szoku, ale jakiś czas temu widziałam jak ona pisała do niego na instagramie, że go kocha, a on odpisał to samo...Jednak myślałam, że to takie przekomarzanie się. Kto jest ojcem córki Miki w takim razie?!

Instgram


Mam nadzieję, że to nie żart :P


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#921

Post autor: olcia »

Wow, Poice to jest news, ja byłam dotąd przekonana że on ma jakąś dziewczynę spoza branży. No nie wiem raczej by nie żartowali z takich spraw. Powiem szczerze że szczena nadal mi wraca do pozycji wyjściowej. Nie mniej życzę szczęścia obojgu bo to wydają się naprawdę fajni ludzie.


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#922

Post autor: olcia »

Chwila, chwila, a czy czasami Javi też przez jakiś czas nie jeździł u Morozova?


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#923

Post autor: Poice »

olcia pisze:Chwila, chwila, a czy czasami Javi też przez jakiś czas nie jeździł u Morozova?
Tak i chodziły ploty, że coś między nimi było i niby dlatego Javi odszedł od Morozova, który jak wiadomo ma pewne skłonności do trenowaych przez niego urodziwych kobiet :x :x

Tak czy inaczej - życzę im szczęścia, ale mnie także szczęka opadła jak zobaczyłam to zdjęcie i wyznanie o budowaniu rodziny :) To musi być coś poważnego, bo śledzę Miki instagrama i ona zawsze podkreśla jak bardzo kocha córkę i że chce dla niej jak najlepiej :P :) Ciekawe jak rozwiążą kwestię odległości - Javi trenuje w Toronto, a Miki jest aktywna w Japonii - nie tylko łyżwiarsko. Wyglądają na szczęśliwych i zakochanych, a poza tym tworzą piękną parę <3 Miki jest przepiękną kobietą - nie dziwię się, że Javi nie mógł się jej oprzeć :)


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#924

Post autor: rzepecha »

:00:
Gratulacje dla obojga, oby układało im się jak najlepiej.

Kurczę, szczęściarz z tego Javiera. Miki nie dość, że jest piękną, to jeszcze do tego silną, zdecydowaną i piekielnie uzdolnioną kobietą. Sama miałabym do niej słabość! :)


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#925

Post autor: mavie »

Po dwóch latach nieobecności spowodowanych kontują w ten weekend na zawodach w Zagrzebiu wraca do rywalizacji Kiira Korpi. Ma on nadzieję na zdobycie punktów, które pozwolą jej na występ w Mistrzostwach Europy.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#926

Post autor: kasik8222 »

Eric Radford przyznał, że jest gejem. Takie geny się marnują, ale niech mu będzie :P ;) :P


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#927

Post autor: yenny »

Radford jest gejem?????????????????????????????? :szcze:
Ło matko i córko! w życiu bym nie powiedziała, to taki typ 150% macho!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#928

Post autor: LittleLotte »

Eric Radford przyznał, że jest gejem. Takie geny się marnują, ale niech mu będzie :P ;) :P
Naprawdę? Wielka szkoda, już się ze mną nie ożeni, a tak liczyłam :P Ale też jestem zaskoczona, mało stereotypowo wygląda :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#929

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Eric Radford przyznał, że jest gejem. Takie geny się marnują, ale niech mu będzie :P ;) :P
Dla mnie to akurat nie jest niespodzianką, bo widziałam jego zdjęcia z wieloletnim chłopakiem. Sam Eric z niczym się nie ukrywał. W sumie nie wiem dlaczego robi się z tego tak news, bo to z kim sypia ma się nijak do tego, że jest świetnym sportowcem. Poza tym nie oszukujmy się. ..w tym sporcie jest pewnie wielu gejów ;)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#930

Post autor: LittleLotte »

Poza tym nie oszukujmy się. ..w tym sporcie jest pewnie wielu gejów ;)
Myślę, że mniej więcej tyle samo, co w każdym innym, ale niestety łyżwiarstwo ma już łatkę "sportu dla gejów". Kostiumy, muzyka, taniec i tak dalej. Podobnie jak balet, który nie jest raczej uważany za szczególnie męskie zajęcie, a pomyślcie, jak silni, gibcy i wysportowani muszą być tancerze baletowi :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”