Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup

#1

Post autor: rzepecha »

W dniach 8-11 stycznia odbędzie się w Toruniu Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup :D Informuję, bo takie informacje często uciekają, a nóż widelec ktoś z Torunia, albo ma w jakiś sposób po drodze:) sama postaram się pojechać, chociaż wiem już, że uczelnia mocno mnie przyciśnie akurat w ty tygodniu ;/ wstęp wolny.

http://www.pfsa.com.pl/results/1314/MNNTC14/index.htm

Nie będzie wprawdzie takich nazwisk jak na Warsaw Cup, ale warto zobaczyć reprezentantów Polski. W tańcach także ciekawie: Hurtado/Diaz, Pushkash/Guerreiro i młodsza siostra Reed tym razem w barwach Izraela.

Toruń Cup to bardzo ciekawa inicjatywa, klub Axel prowadzi dość aktywną działalność. W Toruniu mieszka moja siostra, która łyżwiarstwem niespecjalnie się interesuje, jedna twierdzi, że działania podejmowane przez klub są w mieście zauważane. W klubie pracują Siudkowie i Sylwia Nowak-Trebacka.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: Haley452 »

Uwielbiam Siudków za to, że za punkt honoru postawili sobie rozwój łyżwiarstwa w Polsce i jak widać, aktywnie to realizują. Powtarzam swoją nadzieję, że za jakieś 15 lat nasz reprezentant Ryszard Siudek będzie nam dostarczał radości na zawodach :P


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#3

Post autor: Poice »

Świetnie, że "coś" się dzieje w naszym kraju jeśli chodzi o ŁF. Szkoda, że nie wykorzystano sukcesów Siudków do promocji tego sportu, ale małymi kroczkami może da się coś z tego naprawić :) Nie ukrywam, że dlatego po cichu liczę na tę Olimpiadę 2022 :D


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#4

Post autor: rzepecha »

Oficjalny kanał YT: http://www.youtube.com/mnntc2014
w razie gdyby ktoś coś:)


Awatar użytkownika
Maja
Posty: 10
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: Maja »

Trochę późno się o tym wydarzeniu dowiedziałam, ale udało mi się jakoś zmobilizować i zorganizować podróż.

Dodam jeszcze tylko, że jednym z zawodników ma być Denis Ten :)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: LittleLotte »

Dodam jeszcze tylko, że jednym z zawodników ma być Denis Ten :)
Miał być, bo się wycofał. Mieli startować również Bobrova i Soloviev, ale zrezygnowali. Z ciekawszych nazwisk to Agafonova/Ucar, Stork/Rand, rodzeństwo Reed, Della Monica/Guarise, Elizaveta Tursynbaeva. Ewentualnie Bestandigova/Mansiz i Peter Liebers.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: LittleLotte »

Ja też się chciałam wybrać, ba! nawet miałam pieniądze, ale stety-niestety, najciekawszego dnia (czyli jutro) odbywa się też moja studniówka :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GPS”