Listy startowe w serii GP

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Listy startowe w serii GP

#1

Post autor: LittleLotte »

PANIE

Skate America
Brooklee HAN AUS
Mae Berenice MEITE FRA
Elene GEDEVANISHVILI GEO
Haruka IMAI JPN
So Youn PARK KOR
Elena RADIONOVA RUS
Elizaveta TUKTAMYSHEVA RUS
[s]Joshi HELGESSON SWE[/s]
Natalia POPOVA UKR
Gracie GOLD USA
Mirai NAGASU USA
[s]TBD USA [/s]= Samantha CESARIO USA

Skate Canada
Veronik MALLET CAN
[s]Kaetlyn OSMOND CAN[/s] = Julianne SEGUIN CAN
[s]TBD CAN[/s] = Alaine CHARTRAND CAN
[s]Nathalie WEINZIERL GER[/s]
[s]Valentina MARCHEI ITA[/s] = Brooklee HAN AUS
Rika HONGO JPN
Satoko MIYAHARA JPN
Hae Jin KIM KOR
Alena LEONOVA RUS
Anna POGORILAYA RUS
Courtney HICKS USA
Ashley WAGNER USA

Cup of China
Gabrielle DALEMAN CAN
Zijun LI CHN
Kexin ZHANG CHN
[s]TBD CHN[/s] = Hae Jin KIM KOR
Kanako MURAKAMI JPN
Anne Line GJERSEM NOR
Julia LIPNITSKAIA RUS
Elizaveta TUKTAMYSHEVA RUS
Viktoria HELGESSON SWE
Ashley CAIN USA
Polina EDMUNDS USA
Christina GAO USA

Rostelecom Cup
Alaine CHARTRAND CAN
Nathalie WEINZIERL GER
[s]Valentina MARCHEI ITA[/s] = Rika HONGO JPN
Miyabi OBA JPN
So Youn PARK KOR
Anna POGORILAYA RUS
[s]Adelina SOTNIKOVA RUS[/s] = Maria STAVITSKAIA RUS
[s]TBD RUS[/s] =[s] Nikol GOSVIANI RUS[/s] = Maria Artemieva RUS
Joshi HELGESSON SWE
[s]Vanessa LAM USA[/s] = Ashley CAINUSA
Mirai NAGASU USA
Angela WANG USA

Trophee Bompard
[s]Kaetlyn OSMOND CAN[/s] = Veronik MALLET CAN
Eliska BREZINOVA CZE
Laurine LECAVELIER FRA
Mae Berenice MEITE FRA
[s]TBD FRA[/s] = [s]Anais VENTARD FRA[/s]
Haruka IMAI JPN
Marina ARTEMYEVA RUS
Julia LIPNITSKAIA RUS
Elena RADIONOVA RUS
Samantha CESARIO USA
Courtney HICKS USA
Ashley WAGNER USA

NHK Trophy
Gabrielle DALEMAN CAN
Zijun LI CHN
Satoko MIYAHARA JPN
Kanako MURAKAMI JPN
[s]TBD JPN [/s]= Riona KATO JPN
[s]Nikol GOSVIANI RUS[/s]
Alena LEONOVA RUS
[s]Adelina SOTNIKOVA RUS[/s]
Anna OVCHAROVA SUI
Polina EDMUNDS USA
Christina GAO USA
Gracie GOLD USA

PANOWIE

Skate America
Jorik HENDRICKX BEL
Nam NGUYEN CAN
Chafik BESSEGHIER FRA
Alexei BYCHENKO ISR
Tatsuki MACHIDA JPN
Denis TEN KAZ
Michael Christian MARTINEZ PHI
Artur GACHINSKI RUS
Adian PITKEEV RUS
Jeremy ABBOTT USA
Jason BROWN USA
[s]TBD USA[/s] = Douglas RAZZANOUSA

Skate Canada
Elladj BALDE CAN
Liam FIRUS CAN
[s]Kevin REYNOLDS CAN[/s] = Andrei ROGOZINE CAN
Michal BREZINA CZE
Florent AMODIO FRA
Takahiko KOZUKA JPN
Takahito MURA JPN
Konstantin MENSHOV RUS
Javier FERNANDEZ ESP
[s]Alexander MAJOROV SWE[/s] = [s]Zhan BUSH RUS[/s] = Stephen CARRIERE USA
Max AARON USA
Adam RIPPON USA

Cup of China
Nam NGUYEN CAN
Nan SONG CHN
Yi WANG CHN
Han YAN CHN
[s]Peter LIEBERS GER[/s]
Yuzuru HANYU JPN
Keiji TANAKA JPN
[s]Zhan BUSH RUS[/s] = Jin Seo KIM KOR
Maxim KOVTUN RUS
Richard DORNBUSH USA
[s]Joshua FARRIS USA[/s]
Misha GE UZB

Rostelecom Cup
Jeremy TEN CAN
Michal BREZINA CZE
Ivan RIGHINI ITA
Takahiko KOZUKA JPN
[s]Mikhail KOLYADA RUS[/s] = Moris KVITELASHVILI RUS
Sergei VORONOV RUS
[s]TBD RUS[/s] = Artur Gachinsky
Javier FERNANDEZ ESP
[s]Alexander MAJOROV SWE[/s]
Max AARON USA
Jason BROWN USA
Stephen CARRIERE USA

Trophee Bompard
Nan SONG CHN
Han YAN CHN
Florent AMODIO FRA
Chafik BESSEGHIER FRA
[s]TBD FRA [/s]=[s] Romain PONSART FRA[/s] = Douglas RAZZANO USA
Tatsuki MACHIDA JPN
Denis TEN KAZ
Maxim KOVTUN RUS
Konstantin MENSHOV RUS
Adian PITKEEV RUS
Richard DORNBUSH USA
Adam RIPPON USA

NHK Trophy
[s]Kevin REYNOLDS CAN[/s]
[s]Jinlin GUAN CHN[/s] = Jeremy TEN CAN
Peter LIEBERS GER
Ivan RIGHINI ITA
Yuzuru HANYU JPN
Takahito MURA JPN
[s]TBD JPN[/s] = Daisuke MURAKAMI JPN
Jin Seo KIM KOR
Sergei VORONOV RUS
Jeremy ABBOTT USA
Joshua FARRIS USA
Ross MINER USA

PARY TANECZNE

Skate America
[s]Julia ZLOBINA / Alexei SITNIKOV AZE[/s] = Federica TESTA / Lukas CSOLLEY SVK
Nicole ORFORD / Thomas WILLIAMS CAN
Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA
[s]Cathy REED / Chris REED JPN[/s] = Élisabeth PARADIS / François-Xavier OULLETTE CAN
[s]Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS[/s] = Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN RUS
Madison CHOCK / Evan BATES USA
Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI USA
[s]TBD USA[/s] = Anastasia CANNUSCIO / Colin MCMANUS USA

Skate Canada
Piper GILLES / Paul POIRIER CAN
Elisabeth PARADIS / Francois Xavier OUELLETTE CAN
Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN
Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI
GER
Ksenia MONKO / Kirill KHALIAVIN RUS
Sara HURTADO / Adria DIAZ ESP
Alexandra ALDRIDGE / Daniel EATON USA
Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE USA

Cup of China
Alexandra PAUL / Mitchell ISLAM CAN
Shiyue WANG / Xinyu LIU CHN
Yiyi ZHANG / Nan WU CHN
[s]TBD CHN[/s] = Yue ZHAO / Xun ZHENG CHN
Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA
Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA
Elena ILINYKH / Ruslan ZHIGANSHIN RUS
Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI USA

Rostelecom Cup
[s]Julia ZLOBINA / Alexei SITNIKOV AZE[/s] = Rebeca KIM / Kiril MINOV KOR
Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR
Elena ILINYKH / Ruslan ZHIGANSHIN RUS
Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV RUS
Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN RUS
Alexandra ALDRIDGE / Daniel EATON USA
Madison CHOCK / Evan BATES USA
Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER USA

Trophee Bompard
Piper GILLES / Paul POIRIER CAN
Alexandra PAUL / Mitchell ISLAM CAN
Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA
[s]TBD FRA[/s] = Rebecca KIM / Kiril MINOV KOR
[s]Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA[/s]
[s]Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS[/s] = Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA
Sara HURTADO / Adria DIAZ ESP
Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE USA

NHK Trophy
Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN
Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI GER
Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR
Cathy REED / Chris REED JPN
[s]TBD JPN[/s] = Emi HIRAI / Marien DE LA ASUNCION JPN
Ksenia MONKO / Kirill KHALIAVIN RUS
Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV RUS
Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER USA

PARY SPORTOWE

Skate America
Cheng PENG / Hao ZHANG CHN
[s]Maylin WENDE / Daniel WENDE GER[/s]
[s]Stefania BERTON / Ondrej HOTAREK ITA[/s] = Elizaveta USMANTSEVA / Roman TALAN UKR
Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV RUS
[s]Tatiana VOLOSOZHAR / Maxim TRANKOV RUS[/s] = Vanessa GRENIER / Maxime DESCHAMPS CAN
Haven DENNEY / Brandon FRAZIER USA
Alexa SCIMECA / Chris KNIERIM USA
[s]TBD USA[/s] = Madeline AARON / Max SETTLAGE USA

Skate Canada
Meagan DUHAMEL Eric RADFORD CAN
Britney JONES / Joshua REAGAN CAN
Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO CAN
Wenjing SUI / Cong HAN CHN
Vanessa JAMES / Morgan CIPRES FRA
Mari VARTMANN / Aaron VAN CLEAVE GER
Evgenia TARASOVA / Vladimir MOROZOV RUS
[s]Felicia ZHANG / Nathan BARTHOLOMAY USA[/s] = Madeline AARON / Max SETTLAGE USA

Cup of China
Cheng PENG / Hao ZHANG CHN
Xuehan WANG / Lei WANG CHN
Xiaoyu YU / Yang JIN CHN
Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE ITA
[s]Julia ANTIPOVA Nodari MAISURADZE RUS[/s] = Jessica CALALANG / Zack SIDHU USA
Vera BAZAROVA / Andrei DEPUTAT RUS
[s]Tatiana VOLOSOZHAR Maxim TRANKOV RUS[/s] = Arina CHERNIVSKAIA / Antonino SOUZA-KORDYERU RUS
[s]Tarah KAYNE / Daniel O’SHEA USA[/s]

Rostelecom Cup
[s]Maylin WENDE / Daniel WENDE GER[/s] = Narumi TAKAHASHI / Ryuichi KIHARA JPN
[s]Stefania BERTON / Ondrej HOTAREK ITA[/s] = Annabelle PRÖLSS /
Ruben BLOMMAERT
GER
[s]Vasilisa DAVANKOVA / Alexander ENBERT RUS[/s] = Kristina ASTAKHOVA / Alexei ROGONOV RUS
Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV RUS
[s]TBD RUS[/s] = Evgenia TARASOVA / Vladimir MOROZOV RUS
Haven DENNEY / Brandon FRAZIER USA
[s]Tarah KAYNE / Daniel O’SHEA USA[/s] = Jessica CALALANG / Zack SIDHU USA
DeeDee LENG / Simon SHNAPIR USA

Trophee Bompard
Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO CAN
Wenjing SUI / Cong HAN CHN
Xuehan WANG / Lei WANG CHN
Vanessa JAMES / Morgan CIPRES FRA
[s]TBD FRA[/s] = Miriam ZIEGLER / Severin KIEFER AUT
Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE ITA
Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV RUS
Alexa SCIMECA / Chris KNIERIM USA

NHK Trophy
Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD CAN
Xiaoyu YU / Yang JIN CHN
Narumi TAKAHASHI / Ryuichi KIHARA JPN
[s]Julia ANTIPOVA / Nodari MAISURADZE RUS[/s] = Arina CHERNIVSKAIA / Antonino SOUZA-KORDYERU RUS
Vera BAZAROVA / Andrei DEPUTAT RUS
Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV RUS
DeeDee LENG / Simon SHNAPIR USA
[s]Felicia ZHANG / Nathan BARTHOLOMAY USA[/s] = Mari VARTMANN / Aaron VAN CLEEVE GER
Last edited by LittleLotte 10 lat temu, edited 28 times in total.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: LittleLotte »

Czyli Berton/Hotarek jednak są zgłoszeni... Czyli zobaczymy ich w przyszłym sezonie ;) Ciekawe, w czyjej choreografii?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#3

Post autor: Poice »

Zmieniłam tytuł tematu na krótszy :) Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe Lotte.

Przyszłoroczna seria GP zapowiada się ciekawie. U pań będzie to starcie nastolatek - głownie Rosjanek z Amerykankami. Po cichu liczę na dobre występy Japonek (Kanako uporaj się z UR!) oraz Li Zijun (oby tym razem obyło się bez kontuzji). U panów - Yuzuru i Javier mają stosunkowo łatwą przeprawę i obaj bez problemów powinni przejść do GPF. Zobaczymy kto będzie nr 1 u Rosjan oraz jak z formą Denisa i Machidy. Ten zazwyczaj ma tylko jeden bardzo dobry start w sezonie, a Machida to dla mnie wciąż jedna wielka niewiadoma. Przez te wszystkie przetasowania w parach i tańcach walka o GPF będzie na pewno zażarta.Nic tylko czekać na październik!


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: LittleLotte »

Zmieniłam tytuł tematu na krótszy :) Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe Lotte.
Nie, i bardzo Ci dziękuję :) Żaden względnie chwytliwy tytuł nie mógł mi przyjść do głowy, uwierz mi, że ten był chyba najlepszym, jaki wtedy byłam w stanie wymyślić :P Absolutny brak weny. Zmieniałam ten tytuł przynajmniej 10 razy, byłam już o krok od pozostawienia "GP assignments". Cóż, bywa :hihi:

Myślę, że jeśli chodzi o tańce, to będzie ciekawiej niż w parach. Co mnie bardzo cieszy, to fakt, że od programów Sui/Han odczepiła się ponoć Zoueva :P Ale i tak nie będzie zbyt ciekawie :( Za dwa sezony zrobi się znacznie bardziej interesująco :mrgreen:

Moje gdybania o parach sportowych(coś trzeba robić kiedy do rozpoczęcia sezonu jeszcze tyle czasu :04: )

SKATE AMERICA

Ciekawam, kto będzie w końcu z USA. Myślę, że największe szanse na wygraną mają Tania i Max, i szczerze mówiąc nie widzę pary, która mogłaby im zagrozić. No, chyba że Włosi, Chińczycy albo Kavaguti/Smirnov wyskoczą z formą. Ale jednak myślę, że te trzy pary powalczą o srebro. Ciekawa jestem też programu państwa Wende z oczywistych względów ;)

SKATE CANADA

Obstawiam albo Kanadyjczyków, albo Chińczyków. Zajmująco zapowiada się te para Moore-Towers/Marinaro, no i Evgenia z Vladimirem - wreszcie w seniorach, z odpowiednią dotacją i takim tempem rozwoju - mogą stać się naprawdę zauważalni. Szkoda, że do seniorskiego cyklu Grand Prix nie dołączą jeszcze Vigalova z Zakroevem oraz moja absolutna miłość, jeśli chodzi o juniorskie pary sportowe, czyli Lina Fedorova i Maxim Miroshkin.

CUP OF CHINA

Myślę, że Tania i Maks znowu nie będą mieli zbyt dużej konkurencji, oby to ich tylko nie rozproszyło (co się często w ich przypadku dzieje). Poza tym, zawsze istnieje opcja, że Peng/Zhang jednak nas zaskoczą. No i największa niewadoma, czyli Bazarova/Deputat. W Sarańsku wyglądali nieźle, ale nie oszałamiająco. No i aktualni mistrzowie świata juniorów - Yu/Jin - stawiam, ze będą wyżej niż Wang/Wang, ale niżej niż Peng/Zhang

ROSTELECOM CUP

I znowu nie wiadomo, kto jeszcze będzie z Rosji. Po cichu liczę na Astakhovą i Rogonova. Myślę, że Stolbova i Klimov wygrają, są tu chyba bezkonkurencyjni, chyba że Davankova i Enbert albo Leng i Shnapir pokażą zaskakujący poziom.

TROPHEE BOMPARD

No, tu Ksenia i Fedor mają się z kim pobawić. Myślę, że - o ile będą w formie - Sui/Han mogą im przynajmniej porządnie zagrozić. Tak swoją drogą, mam nadzieję, że teraz, kiedy Wenjing doszła już chyba całkiem do siebie po kontuzji, Chińczycy wrócą do prób skoków poczwórnych. A nawet więcej niż prób ;) Imponujące, wykonywać takie elementy w zawodach juniorów. Za to ich kocham :roll:

NHK

Najpewniej Kanadyjczycy, zależnie od własnej wytrzymałości psychicznej i formy par rosyjskich. Nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań o do Yuko i Sashy, natomiast mam nadzieję, że Vera i Andrei pokażą się z jak najlepszej strony ;) No, i jeszcze Chińczycy, ale myślę, że ci wylądują gdzieś w połowie - nie na podium, ale i nie na szarym końcu.
Ciekawi mnie też, jak rozwiną się Zhang i Bartholomay, zwłaszcza że dostali teraz chyba wyższe dotacje od rządu USA. W każdym razie są, zdaje się, w grupie B.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: eastern_star »

Listy przeczytałem już kilka dni temu i od razu żałowałem, że nijak nie dam rady wyskoczyć do Bordeaux. Bo w tym roku, poza finałem, to właśnie francuski etap GP ekscytuje mnie najbardziej. Chociaż do października pewnie jeszcze trochę się nam na tych listach pozmienia.

Oczywiście szukałem przede wszystkim dwóch nazwisk i oboje trafili naprawdę ciekawie. Szczególnie Adian, który zadebiutuje w GP. Lista startowa Skate America na dziś prezentuje się niezwykle smakowicie. Są złoty i srebrny medalista MŚJ, jest Denis Ten, jest fenomenalny i nieobliczalny Martinez i na dokładkę Machida oraz cała amerykańska czołówka. Oj, będzie się działo! We Francji teoretycznie będzie trochę spokojniej. Znowu są Ten i Machida, jest dwóch łyżwiarzy, którym kilka lat temu przewidywałem walkę o czołowe miejsca w Soczi, a ostatecznie żaden się do Soczi nawet nie zbliżył (Rippon i Song), no i przede wszystkim jest Maks Kowtun, czyli szykuje się pojedynek dwóch nadziei moskiewskiego łyżwiarstwa na "neutralnym" gruncie. Trudno powiedzieć, na co stać Adiana w debiutanckim sezonie, ale stawka jest tak wyrównana, że Pitkiejew na pewno spróbuje nieco "zamieszać" i w USA i we Francji.

Jeśli chodzi o Julię, to nietrudno się domyślić, z jakimi nadziejami razem z Eteri przystąpią do nowego sezonu. Jej szans analizować nie będę, bo sama Julia twierdzi, że takie analizy z reguły przynoszą pecha. Ja natomiast żałuję jedynie, że podczas cyklu nie przyjdzie jej spotkać się ani razu z Golden Girl, ale może okazja nadarzy się w finale.

Nie piszę o Yuzuru, gdyż mam nadzieję, że oba azjatyckie etapy zakończą się dla niego pomyślnie. Choć doniesienia o kolejnych eksperymentach (szczególnie tych dotyczących skoków poczwórnych) śledzę równocześnie z ekscytacją i niepokojem. Cała nadzieja w tym, że Yuzuru wydaje się być łyżwiarzem bardzo poukładanym oraz (co równie ważne) doskonale znającym swój organizm i jego limity. Oby tylko nie dał się za bardzo ponieść brawurze, a będzie dobrze!


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6

Post autor: yenny »

A ja po preostu nie moge dojść do siebie, jak widzę ile potencjalnych mistrzyń ma Rosja. przecież jeszcze niedawno nie mieli solistki na naprawdę światowym poziomie, Wołczkowa i ska były dobre na Europę co najwyżej. Szok. Trzymam kciuki za Adelinę i Annę. Ale i za Lizę i za Julię - w sumie to za wszystkie Rosjanki!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: LittleLotte »

A ja po preostu nie moge dojść do siebie, jak widzę ile potencjalnych mistrzyń ma Rosja. przecież jeszcze niedawno nie mieli solistki na naprawdę światowym poziomie, Wołczkowa i ska były dobre na Europę co najwyżej. Szok. Trzymam kciuki za Adelinę i Annę. Ale i za Lizę i za Julię - w sumie to za wszystkie Rosjanki!
Przepraszam, ale kim jest ska? ;) :P
Ja trzymam kciuki jeszcze za Alionę. Jest świetną aktorką, genialnie interpretuje, tylko z techniką u niej troszkę na bakier. Chciałabym żeby wróciła na podium mistrzostw Rosji, cóż, może porzucenie Morozova wyjdzie jej na zdrowie ;)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#8

Post autor: yenny »

Ska :-) Ano spółka, team Russia czyli pani jeżdżące w czasach gdy jeździła Wołczkowa - Julia Sołdatowa, Jelena Sokołowa - zdobywały medale na ME i nawet na MŚ, ale to nie był ten poziom co Słucka czy Butyrska.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: kasik8222 »

Soldatova szybko przepadła a w między czasie zmieniła barwy na białoruskie (potem chyba znów wróciła do Rosji), a Volchkovej nie lubiłam za to, że zabrała Gusmeroli należny jej medal ME :P Medal MŚ mogła też zgarnąć Rechnio a nie Soldatova


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: LittleLotte »

Ska :-) Ano spółka, team Russia czyli pani jeżdżące w czasach gdy jeździła Wołczkowa - Julia Sołdatowa, Jelena Sokołowa - zdobywały medale na ME i nawet na MŚ, ale to nie był ten poziom co Słucka czy Butyrska.
No to właśnie zabłysnęłam poziomem erudycji. Cała ja :P

Soldatova wróciła do Rosji w 2003, ale poza krajowymi mistrzostwami nigdzie się nie udzielała (Sokolova wtedy wygrała). Co do Volchkovej, to masz na myśli ME w 2000 r.? Co się wtedy stało?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#11

Post autor: kasik8222 »

Trochę pomieszałam, chodziło mi o to, że gdyby sędziowie tak nie windowali Soldatovej (99?) to medal dla Anki byłby bardziej realny. Gusmeroli na ME (znowu nie pamiętam roku) pojechała LP życia do "Pokahontas" a musiała zadowolić się 4 miejscem, medal brązowy dostała Victoria z masą błędów, ale wyższą pozycją po SP. Zalety starego systemu :-/ Te dziewczyny miały się nijak do obecnej kadry rosyjskiej, takie rzemieślniczki z przebłyskami. Butyrskaya była pytana na konferencjach czy nie czuje się z nimi na podium jak ich matka, bo była starsza o 10 lat... Miała za to nieporównywalnie więcej wdzięku i pamiętam Marię do dziś.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#12

Post autor: LittleLotte »

Gusmeroli zajęła 4 miejsce tylko w 2000 r. Chociaż niekoniecznie jadąc do Pocahontas, tylko do muzyki Hornera z Wichrów namiętności ;) Chociaż faktycznie brzmiało "indiańsko" :mrgreen: A na MŚ nawet nosiła strój a'la córka wodza.
Nawet widownia wygwizdała wtedy wynik, a anglojęzyczni komentatorzy wyrazili swoje oburzenie, że pomimo 2 potrójnych lutzów sędzia z USA ocenił jej program tylko na 5,5 w ocenie technicznej. Co do Volchkovej to ostatnio wpadłam na jej program do muzyki z filmu Dramat na polowaniu (ten słynny walc Dogi, Мой ласковый и нежный зверь). Powiedzmy subtelnie, że w porównaniu z późniejszą wersją Sashy Cohen to rysuje się on dość blado.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#13

Post autor: LittleLotte »

Zhang i Bartholomay wycofali się z cyklu Grand Prix. Pojawiły się pogłoski o ich rozejściu i możliwym "sparowaniu" Nathana z Gretchen Donlan (do tej pory jeździła z Andrew Speroffem, z którym zajęła 8 miejsce w USA). Mari Vartman i Aaron van Cleeve pojadą zamiast nich na NHK.

Puste miejsce wśród solistów na Skate America zajmie prawdopodobnie Douglas Razzano, a wśród par tanecznych - Anastasia Cannuscio i Colin McManus (7 miejsce na mistrzostwach USA w zeszłym sezonie).

Z Rostelecom wycofała się Vanessa Lam.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#14

Post autor: rzepecha »

LittleLotte pisze:Zhang i Bartholomay wycofali się z cyklu Grand Prix. Pojawiły się pogłoski o ich rozejściu
Denney/Coughlin opuszczą sezon z powodu nawracających kontuzji, Castelli/Shnapir się rozpadli, Castelli/Tran jeszcze nie mogą startować, Zhang/Bartholomay mieli szansę na swoje 5 minut, ale jeśli faktycznie się rozchodzą, to wygląda na to, że zostają Scimeca/Knierim, Kayne/O'Shea i Denney/Frazier. Trochę pustawo.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#15

Post autor: LittleLotte »

Zhang/Bartholomay mieli szansę na swoje 5 minut, ale jeśli faktycznie się rozchodzą
Rozchodzą się. [LINK]Ogłosili to już oficjalnie. Felicia porzuca łyżwiarstwo i ma zamiar skoncentrować się na studiach. Nathan jest tym zaskoczony i nieco zasmucony jej decyzją, ale życzy jej wszystkiego najlepszego i szuka nowej partnerki.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”