Wasze przeczucia odnośnie sezonu 2015/2016

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Wasze przeczucia odnośnie sezonu 2015/2016

#1

Post autor: Poice »

Moje przeczucia - póki co tylko solistki:

Solistki

- M. Asada - ogłosi zakończenie kariery - wydaje mi się, że stanie się to na The Ice...
- K. Murakami - zaskoczy wyborem muzycznym programów xD W GPS - zajmie 4 i 5 miejsce. Na Mistrzostwach Japonii - wyląduje tuż za podium - mimo to pojedzie na MŚ (medal zdobędzie W. Higuchi), gdzie zajmie 8 miejsce i zakończy karierę sportową. - wybacz Kana!
- S. Miyahara - w GPS zajmie 2 i 3 miejsce, wystąpi na GPF. Wygra Mistrzostwa Japonii i 4CC. Na MŚ zajmie 5 miejsce.
- R. Hongo - będzie kontynuować dobrą passę. Znacznie poprawi swoją przygarbioną sylwetkę. W GPS będzie 3 i 4. Na Mistrzostwach Japonii będzie druga, na 4CC 4, na MŚ 7.
- E. Tuktamysheva - włączy na stałe 3A do SP i LP. Wygra Mistrzostwa Rosji. W GPS zamjmie 2 i 1 miejsce, wystąpi na GPF - będzie 2, na ME również 2, wygra MŚ.
- E. Radionova - w GPS zajmie 2 i 1 miejsce, wystąpi na GPF, które wygra, wygra ME, na MR będzie druga, podobnie jak na MŚ.
- A. Sotnikova - wystąpi w jednym stracie w GPS, zajmie tam 4 miejsce, na drugich zawodach się nie pojawi. Na Mistrzostwach Rosji zbombuje SP i nie wystartuje w LP (z powodu kontuzji). - chcę się mylić....
- A. Pogorilaya - zmieni trenerkę....w GPS zajmie 3 i 2 miejsce. Wystartuje w GPF. Na Mistrzostwach Rosji będzie trzecia, na ME również, na MŚ 6.
- G. Gold - w GPS będzie 1 i 3. Wystąpi w GPF - gdzie będzie 3, wygra Mistrzostwa USA, na 4CC będzie 2, na MŚ 3.
- A. Wagner - w GPS będzie 2 i 5. Nie wystąpi w GPF. Na Mistrzostwach USA będzie 3, na 4CC nie pojedzie, na MŚ będzie 9.

Reszta później xD


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#2

Post autor: Hortensja »

Poice pisze:- G. Gold - w GPS będzie 1 i 3. Wystąpi w GPF - gdzie będzie 3, wygra Mistrzostwa USA, na 4CC będzie 2, na MŚ 3.
- A. Wagner - w GPS będzie 2 i 5. Nie wystąpi w GPF. Na Mistrzostwach USA będzie 3, na 4CC nie pojedzie, na MŚ będzie 9.
Widze, ze wierzysz w to ze Gracie wreszcie wezmie w garsc swoje nerwy, natomiast przyszlosc Ashley widzisz czarno ;) Co do Gracie bardzo bym sobie zyczyla, ale pozyjemy zobaczymy. Natomiast mam nadzieje, ze Ashley mimo wszystko bedzie miala w miare udany szeon (chociaz nie podoba mi sie, ze zostawia akurat LP, ok, jest fajny, ale... jakos mam wrazenie, ze stac ja na wiecej, a zniego juz wszystko wycisnela. No i bardziej pokazuje Ashley aktorke niz Ashley lyzwiarke.

Co do Sotnikowej- tez mam nadzieje, ze sie mylisz, ale tez sie obawiam. Z drugiej strony to taka troche wielka niewiadoma.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”